слуз и диария

  • 1 083
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте мами, търся помощ. Малкото ми ангелче от няколко дена има в изпражненията си слуз, а от вчера се появи и диария ( по-точно ака по 3 пъти на ден, но течно   Sad). тя е на 8 месеца, но от както ми беше на 2 седмици е с проблеми с акането- запек. след като започнахме кашите всичко се размина, ама сега се появи пък това.
 Ходихме на GP и ми каза, че било вирус ? newsm78 ние сме в Англия и тука и инфаркт да получиш пак вирусите ще обвинят, а специалистите ги крият и с 300 зора да те пратят #2gunfire
не знам какво да правя? от роднини и познати чух какво ли не : че било от зъбите дето я тормозят в момента, а още нищо нямаме, или пък че било от несмляната храна която вече и' давам...това възможно ли е??? благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 127
 Мамче tsvete1811 , разбирам притесненията за твоята рожба.Най малкото с което можеш зда и помогнеш е да и направиш подсладено леко чай от мента и шипки.Безболезнено ,евтино и ефикасно.Ментата ще успокои раздразненото коремче ,а шипките ще я запечат.Можеш да и го даваш вместо водичка през зденя.
Вероятно е да е и някакво вирусче ,но каквото и да е ,ако не е придружено с висока температура и повръщане ,не му се връзвай толкова.Давай чайчето и кашички подходящи за възрастта и ще отмине.  bouquet Hug

# 2
  • Мнения: 9 501
Към съвета на feyaa , ще добавя, че предвид прецаканата от вируса (или каквото е там) чревна флора, е добре да даваш поне месец всеки ден пробиотици...не знам какви има за деца при вас, но са хранит. добавка и бива да са без рецепта..
(3 пъти акане-течно не е диария; не се безпокой..по-скоро е разстройство...диарията е далеч по-тежко с-е)
Изкл. все пак мляко и мл. продукти за 3-4 дни, както и разхлабващи плодове и храни. Давай запичащи-ориз, банан, сухар/бисквитки..
Бързо оздравяване Hug

# 3
  • Мнения: 1 897
Здравейте мами, търся помощ. Малкото ми ангелче от няколко дена има в изпражненията си слуз, а от вчера се появи и диария ( по-точно ака по 3 пъти на ден, но течно   Sad). тя е на 8 месеца, но от както ми беше на 2 седмици е с проблеми с акането- запек. след като започнахме кашите всичко се размина, ама сега се появи пък това.
 Ходихме на GP и ми каза, че било вирус ? newsm78 ние сме в Англия и тука и инфаркт да получиш пак вирусите ще обвинят, а специалистите ги крият и с 300 зора да те пратят #2gunfire
не знам какво да правя? от роднини и познати чух какво ли не : че било от зъбите дето я тормозят в момента, а още нищо нямаме, или пък че било от несмляната храна която вече и' давам...това възможно ли е??? благодаря предварително

И синът ми беше така,преди 2-3м.,на нас пък педито ни каза,че е от зъбки,не вирус,защото нямаше Т и други симптоми.Давах лечебна хумана от която нямаше ефект,а и детето не искаше да я яде,Хидрасек и пробиотици.Хранех го с пюре от морков и картов и всичко мина за 1 седмица,но наистина много се бях притеснила.

# 4
  • София
  • Мнения: 44 362
ми вирус е, какво да е друго, прави са хората. има си  лечебни каши, има разни прахчета, пробиоптици , хидратиращи разтвори и т.н. които могат да помогнат...какво има като марки на вашият пазар идея нямам, би трябвало нещо евентуално да са предписали.

най-добре е да спреш в момента всякакво захранване, ако кърмиш - на кърма ако не на лечебно мляко поне 2-3 дни да изкара детето.

Общи условия

Активация на акаунт