Октомвриийче в коремчето расте,а мама мисли вече за море!

  • 25 135
  • 690
  •   1
Отговори
# 675
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, мамета!

Съни, честит ти рожденик! Да е винаги здрав и щастлив мъж, спокоен и грижовен баща и любящ и мил съпруг! Много много весел празник ви пожелавам!  bdbaloni

Петкова, честито за взетия изпит и на теб!   bouquet

Добре дошли на всички нови мамчета!  Hug Дано да ви е приятно в нашата темичка!  Laughing

Люзин, радвам се за твоите резултати, все така да продължаваш!  Hug

Момичета, много сте хубави всички от срещата вчера!  Hug Благородно ви завидях...  Laughing Така ми се иска и аз да дойда на някоя, като знам как си хойках напред-назад с предишната бременност и и не пропусках среща на мамите от форума. Често се събирахме по около 10-15 коремчета и представете си каква атракция бяхме, като влезнехме в заведение, ходехме в Happy, защото само там винаги ни намираха места за толкова голяма група, а като ни умножиш по две и то ставааа ...  hahaha  hahaha Ако продължавам така да стискам, обещавам че и аз ще дойда на някоя от срещите!  Hug

Ендирка, да нацелуваш послушния сладък Мишо! Много го похвалиха мамите...  Laughing  Hug  Laughing

Ние с моята Софи пак изчезваме за една седмица в Кюстендил, така че да не се чудите защо не пиша. Надявам се и при вас, и при мен всичко да е наред!  Praynig Много усмивки и спокойна седмица ви пожелавам!  Hug  Hug  Hug

# 676
  • Мнения: 873
здравейте отново!
аз понаредих днес и целият апартамент заприлича на детска стая. усеща се,че там ще живеят две деца и двама вдетенени родители Laughing утре се бяхме засилили да оправим банята и кухнята, но добре,че се сетих, че сутринта съм на ЛКК ooooh!
сега сме на нова вълна-детски килими и аз веднага се хопнах в Продавалника, нищо, че не знам какви размери ще ни трябват. тук в града няма голям избор, а това, което има, ми идва скъпо и кичозно. за по-търпеливите от вас ще пусна няколко линкчета да видите като цени как ви се струват Peace
ето този, като размери май ни е добре,а и Лили имат същия в градината и тя го харесва много
http://prodavalnik.com/moketeno-kilimche-play-carpet-70-140-cm-i2103986
трябва ни и още един по-широк килим, който да е някой от тези
http://prodavalnik.com/moketen-kilim-i2112125

как ви се струва това, че са мокетни килими-няма да са много плътни, доколкото знам, но ние ще ги постиламе върху ламинат и ще се отопляваме навсякъде с парно Thinking

# 677
  • Мнения: 181
Аз минавам за малко само...Че още не съм яла дори,а трябва след малко и за Боян да ходя...
Бях на ЖК-бебонко е 860 грама,всичко е наред,като го гледахме спинкаше Heart Eyes
Благодаря ви за пожеланията за ММ!Много,много ви благодаря! Hug Hug Hug Hug

# 678
  • Мнения: 262
Здравейте, момичета!
Виждам, че съм изпуснала срещата в Сф, но бях у дома с малката, а там нямам нет в момента. Тя беше болна, аз също съм притеснена - матката ми е много твърда, имам болки в слабините и в десния яйчник. Ходих 2 пъти на доки и днес ще ме видят пак. Ако пак ми е напрегната матката - ще искат да вляза в болница Sad В петък ми биха мускулно нош па и казаха да увелича дозата на 6 хапчета на ден. Продължавам и с магнезия. Основното е да почивам, да не вдигам малката, да не се натоварвам. Стискайте палци  Peace

# 679
  • Мнения: 2
Здравейте Момичета! Благодаря за похвалите за моя мъж newsm51
Съни ЧРД да половинката ти! Да те обича все така и да те глези!И да ти е жив и здрав де  bigdance2
Петкова Честито Дипломиране! Честито и на другите студентки,които са си взелиизпитите и успех за следващите newsm10
Добре дошли на новите мами  bouquet
Уинди,страшна си ,браво на тебе.
Радвам се за срещата на мамите в Сф ,надявам се и ние скоро да се видим Търновските.Но аз от петък си отивам на Килифарево и мисля там Алекс да ходи на градина малко,че то не се издържа,че е много палав,а от първи излизат ваканция тук.
Дескалеко пренасяне и мерси за поздрава!А тези килимчета ги има с няма и 10 лв по скъпи в Практикер,Практис под В+ са дето беше ,Юска,и над Пени магазина и то още 100 вида smile3521
Аз днес от сутринта съм по пътищата и сега ми е едно уморено,но ще почна един тас-кебап ,а довечера ще довърша Wink.Утре ще си пускам другите 30 дена болнични.първите де,че до сега бях 14 дена.А за изследванията от преди 2 седмици така и не попитах,голяма съм шматка.А дано утре не забравя newsm78
Айде чао за сега,че се поулях Joy

# 680
  • София
  • Мнения: 2 082
Момичета, много ви благодаря за хубавите думи за моето момченце! Не мога да се оплача от него, а и както ми казаха колежките преди около година, то и да се оплакваш никой няма да ти повярва, като го гледа човек колко е засмqн и кротък.  Heart Eyes Дано и второто да ми е такова добричко  Praynig

Съни, да ти е жив и здрав рожденника, много да се обичате и уважавате и да сте си опора един на друг до дълбоки старини.   loveuuu  Бебчо добре си расте, само така!

Лусин, много се радвам че всичко е наред с изследванията!!!

Тържествено поемам ангажимент да се обадя/пусна смс на lightstarter и който друг поиска и си остави координатите за следващата среща. Дано да е скоро.  Blush

Хариелка да знаеш, че ще те чакаме на някоя от срещите, сигурна съм че всичко ще е наред с теб и бебка!

Деси на мен вторите килимчета ми харесаха, много са ярки и цветни, точно като за детска стая. Цените ми се струват нормални. Peace

Алтер Его, lightstarter ако случайно ходите в някоя обедна почивка, викайте ме и мен, че съм на 2 мин от Вис Виталис (последния път като гледах количките нямаше Mutsy обаче).

Peg Perego = Mamas&Papas в Англия със сигурност. От опит  Peace

Аз съм на вълна Phil&Teds, Mutsy вече си имам.  Simple Smile Обмислям дали ще ми е необходимо порт бебе http://www.shopmania.bg/prinadliezhnosti-za-biebieta/p-kosh-za-n … e3-cocoon-2612257. Ето я количката:



Флучия, дано се оправиш бързо и не се налага да влизаш в болница  Hug




Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 16:40 от endira

# 681
  • Мнения: 8
Endira и аз съм на същата вълна-Фил и Тед,гледам в ибей са доста по-евтини и мисля от там да я поръчам,но се чудя с какво ли върви,предполагам,че ще има допълнителни неща за купуване,като чувалчета,сенници и т.н.От къде мислиш да я взимаш?

# 682
  • София
  • Мнения: 2 082
Зеирна виж тази оферта http://www.iventas.bg/iventas/index.php?/Phil-Teds/Promotsii/pro … -Sport-5-v-1.html. Мисля че Ивентас са вносител на Фил&Тедс за България, редовно пускат такива промоции. От сайта можеш да придобиеш представа и за аксесоярите и цените им.

# 683
  • Мнения: 181
Ето ме и мен...Сега ходих да взема Бо от ясла и се прибрахме,че да мога да направя нещо по-специално за довечера...Ама още се чудя точно какво Laughing
Благодаря ви още веднъж за прекрасните пожелания за ММ!Страхотни сте! Hug

Ендирка,явно сладкия,къдрокос Мишо е впечатлил всички,а и аз като чета направо ти завиждам,че имаш такова добро дете Grinning Heart EyesА той е такъв сладурко,също като мама...Много сте хубави! Hug

Петкова,браво за изпитите!Сега вече да си почиваш и да не се притесняваш за нищо! Peace

За ваксините-искам да ви кажа,че разбрах,че днес в предаването на Гала се е говорило за тях.На който му е интересно,нека да го изгледа в сайта на НТВ.Аз още не съм го гледала,но ще го изгледам утре,когато ми е по-спокойно. Wink

Уинди,мноого си права. WinkИ ми е толкова добродушен,че понякога чак му се карам,че е такъв BlushА за питката-ще почакаме Simple Smile,само да не забравиш...Пък от нас да мине,щом казваш-айрянчето ще е от нас,какво да се прави LaughingА ти нали щеше да пишеш за ваксините...Интересно ми е на какво мнение си...не за друго Peace Hug

Езария,стискаме палци всичко да е наред! Praynig

lusine,много се радвам,че резултатите ти са ок!

Криси,каква кошарка си взехте? Rolling Eyes

А,Миша,сега видях,че и ти си гледала днешното предаване за ваксините.Интересно ли беше?

Дезъртче,кое филмче гледа?Аз съм нападнала едни сериали...Имам за цяло лято да гледам Laughing,ама и на мен честичко ми е скучно...Пък както трябва и да се пазя,да не излазм в жегите...Добре че тия дни се поразхлади...

Хариелка,ще ни липсваш! Hug Приятно изкарване и да се върнеш още по-отпочинала,там нали има кой да помага. Wink

Деси,ти пък не се претоварвай сега с подреждането на апартамента...По-полекичко го давай,пък дано има и кой да помага...А за килимчетата-не мисля,че ще имате проблем,щом ще ги слагате и върху ламинат...Ние в хола сме така,само дето киламчето не е детско,де...Но си е топло на пода Grinning Wink

Флучия,кофти,че малката е била болничка,дано вече всичко е наред! HugА ти си почивай,не се натоварвай,дано се нормализират скоро нещата! Praynig

# 684
  • Мнения: 873
благодаря на всички с мненията за килимите! Галка, сигурна ли си в инфото за Практис. сега се сетих,че съм виждала тяхна брошура с детски килими преди време? благодаря,че ме подсети Hug
Съни, няма кой да ми помага, мила-моите родители са разведени и работещи и общо взето всички членове на бившето семейство сами си се грижим за себе си. на милото родителите сякаш изведнъж остаряха-когато се роди Лили бяха по-жизнени и енергични, а сега едва им стигат силите да си поддържат вилата и апартамента. не се сърдя на никой, обаче Peace а и ти не си се спряла много-във всеки твой пост пишеш,че чистиш, подреждаш, оправяш.....айде стягай празника по-набързо и да ги научиш твоите мъже да ти помагат Hug много ти е станало голямо бебето,малеее! на мен не са ми казвали никога колко тежи девойката Thinking

мамите-студентки-много ви стискам палци, че знам какво е Hug докато бременеех с Лили, учех магистратура, работех и......не можах да отида на сватбата на доведената ми сестра Confused сега тя пък учи, гледа племенничката и се кани да забременява догодина, щом завърши Laughing

# 685
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен. Включвам се по темата за количката.След дълго чудене се спряхме на модела на Mutsy Urban Rider с кошче Traveller. Спряхме се на този модел защото колата ни е малка, и само тази количка се събира до толкова, друго предимство, е че кошчето ще можем да до използваме и като столче за кола, хареса ни също така че самото шаси е чупещо и съответно мн маневрено, а и гумите са големи и подходящи за нашите улици!
Поздрави на рожденика!
 

# 686
  • Мнения: 5

Тържествено поемам ангажимент да се обадя/пусна смс на lightstarter и който друг поиска и си остави координатите за следващата среща. Дано да е скоро.  Blush


Пращам ти ей сега телефон!

Алтер Его, lightstarter ако случайно ходите в някоя обедна почивка, викайте ме и мен, че съм на 2 мин от Вис Виталис (последния път като гледах количките нямаше Mutsy обаче).

Хахаха, еми аз предлгам да спретнем една офанзива на Вис Виталис-а, хем ендира ще разкаже повече лични впечатления от Mutsy-то, хем да разгледаме фаворитите и да си ги разкритикуваме  Laughing Аз съм в болничен от днес, тъй че нямам проблем да е по време на обедна почивка.

Peg Perego = Mamas&Papas в Англия със сигурност. От опит  Peace

Именно и аз това знам, в темите за колички се е дискутирало а и виждам, че са еднакви моделите. Sola-та още ми е присърце, една такава симпатична и цветна...тук май я няма още...ама отзивите за издръжливост във времето са кофти при английски условия, какво остава при нашите.

Аз съм на вълна Phil&Teds, Mutsy вече си имам.  Simple Smile Обмислям дали ще ми е необходимо порт бебе http://www.shopmania.bg/prinadliezhnosti-za-biebieta/p-kosh-za-n … e3-cocoon-2612257

Страшна е, вчера я гледах! Мишо и той ще е доволен! Чак аз се зачудих ако е само за едно дете дали няма да ми е удачна...ама сигурно много дълга идва. Пфу!

# 687
  • Мнения: 181
Еванджелина,виждам те на балкончето...Разпиши се,как си,какво става...Отдавна не си писала...

# 688
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Съни да ти е жива и здрава половинката.

Много е весело с количките - всеки си избира различна - накрая трябва да направим каталог на количките Simple Smile

# 689
  • Мнения: 30
Съни, ами аз по-скоро хванах края, когато две майки на деца с аутизъм разказваха и само разбрах, че на едното дете аутизмът е е отключил след поредната ваксина...Но ще го изгледам отначалото да видя какво друго са казали..

Общи условия

Активация на акаунт