Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 34

  • 24 848
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 34 093

1-во гласуване:
ВОДИМ С 1 418 ГЛАСА

2-ро гласуване - вдясно, долу странично:
Първо място засега с 29,62 %   


3-то гласуване:
За сега пак 1-во място - водим с 28,3 процента

4-то гласуване за Берен:
На 2 място пак е момичето ни. - 2 процента след Хазал

ГЛАСУВАЙТЕ...Обичат ги....

# 16
  • Мнения: 0
Марианка,


за прекрасната нова тема и за неуморния труд, който полагаш.  bouquet

# 17
  • Мнения: 12
Последната, разтърсваща сцена –
Ф – Коленете ми треперят. Чувствам огромна тежест в тялото си. Чакам този ден от месеци. Чаках с такова търпение. Сега е време да се срещна очи в очи с всеки от вас. Време е да застана пред хората, които искаха да ми отнемат живота. Защо ме гледате с такава омраза? Защо? Защото не играх вашата игра? Защото не загубих и неисках да живея живото, който вие искахте да живея? Искахте да вървя все едно съм слаба, беззащитна. Няма да вървя така, вие също го знаете.
Това е причината за моя гняв. Вие се опитахте да ме омърсите, за да изглеждате вие чисти. Захвърлихте честта си.
/спомня си беззащитността си през онази нощ – крясъците си/
Вие ми причинихте най- голямото зло. Използвахте мръсотията си за да ми разрушите живота. Унищожихте живото на някого, който дори не познавате. Сега ме погледнете в очите и си кажете лъжите.




                   Гери  !!! Hug Hug Hug
               
                   Настръхнах - браво на сценаристите , невероятен монолог...!? Peace

# 18
  • Мнения: 12


                Мацко , за новата тема   !!! Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet newsm51 newsm51  love001  love001  love001

                             

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 093
Миналата събота ни зарадваха с фрагмент, после още един.....
Утре дали ще ни се усмихне късмета....да навлезем малко в последната серия...

# 20
  • Варна
  • Мнения: 161
Благодаря за новата тема  newsm51

# 21
  • Мнения: 0
Нямам търпение вече за другата седмица да разбера какво ще се случи с Фатмагюл ,Керим и Вурал.Ако съм обективна Минюр също трябва да иде зад решетките ,Мустафа и най-вече  РЕШАТ ЯШАРАН ТОЧНО ТОЙ ПРАВИ НАЙ-ЛОШИТЕ НЕЩА И ТОЙ Е ГЛАВНИЯТ ВИНОВНИК ПОВЕЧЕ ОТ СЕЛИМ И ЕРДОАН.

# 22
  • София
  • Мнения: 11
.........МАРИАНКА ЗА ТЕМАТА!!!

                                                              .............. И ЗА ВСИЧКИ ВАС МОМИЧЕТА     

# 23
  • Мнения: 12

             Посетих рускините, но са назад и те с диалозите...Мислят, че това ще е последната серия...Написах им , че има още една до края на сезона...!? Peace


 

# 24
  • Мнения: 9
Обичам мъжете, които
до дъно ме пият с очи.
Които с мълчание питат,
но тяхната сила личи.
Които не искат от мене
да бъда добра или зла,
а просто така ме приемат
и аз ги приемам - така.
Които без мене не могат,
защото не мога без тях.
Които са сладка тревога,
в която се хвърлям без страх.
Които цветя ми откъсват
от своите пъстри души.
Които ме чакат до късно
макар че светът се руши.
Които са с длани горещи
че огън да паля от тях.
Които за всичко се сещат,
а знаят че всичко е прах.
За мен, недостъпната дето
жадуват в достъпни легла.
И все ми напомнят момчето,
което остава мечта...

СВЕТЛАНА ЙОНКОВА


Много ми хареса това, тази вечер съм се размекнала Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 11
За първи път от 36 серии насам сценаристите ни пуснаха отново макар и за кратък миг като фон музикалния мутив от 1 серия, който съпътстваше Фатмето докато ни пресъздаваха щастието и любовта, които изпитваше тя тогава.......

от 28.51 до 29.00 минута

http://www.youtube.com/user/fatmagulunsucunecom#p/u/5/-13323Au2_I

Сякаш ни показват наченки на трепети и вълнения в душата и.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 093
Прекрасно е. То всички сме размекнати. И това наше момче...с хубави очи...
Бях писала, че ще непиша как аз виждам края на сезота. Най-вероятно делото/процеса ще бъде отложев поради появяването на Муки...Може би и някой друг , който не можем и да предположим. Очаквам и появяването на бащата на Керим. Заспаха с тази новина. Но....сватба ще има....И във въпросната истинска нощ - Фатма ще е готова вече. Керим нали и каза - когато ти си готова. С булчинската рокля, ще видим целувка и загадка на нещо....Но, не вярвам това да стане в бараката.....Някъде само двамата....тихо, скрити от света и край на 1 сезон.....

# 27
  • Мнения: 12
Обичам мъжете, които
до дъно ме пият с очи.
Които с мълчание питат,
но тяхната сила личи.
Които не искат от мене
да бъда добра или зла,
а просто така ме приемат
и аз ги приемам - така.
Които без мене не могат,
защото не мога без тях.
Които са сладка тревога,
в която се хвърлям без страх.
Които цветя ми откъсват
от своите пъстри души.
Които ме чакат до късно
макар че светът се руши.
Които са с длани горещи
че огън да паля от тях.
Които за всичко се сещат,
а знаят че всичко е прах.
За мен, недостъпната дето
жадуват в достъпни легла.
И все ми напомнят момчето,
което остава мечта...

СВЕТЛАНА ЙОНКОВА


Много ми хареса това, тази вечер съм се размекнала Heart Eyes


 
               Благодаря , страхотно е  !!!  Hug Hug Hug


# 28
  • Мнения: 12
За първи път от 36 серии насам сценаристите ни пуснаха отново макар и за кратък миг като фон музикалния мутив от 1 серия, който съпътстваше Фатмето докато ни пресъздаваха щастието и любовта, които изпитваше тя тогава.......

от 28.51 до 29.00 минута

http://www.youtube.com/user/fatmagulunsucunecom#p/u/5/-13323Au2_I

Сякаш ни показват наченки на трепети и вълнения в душата и.


              Ривко , аплодисменти миличка и на мен ми се стори , че го погледна мило , но ти ми затвърди усещането...!? Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 12
Прекрасно е. То всички сме размекнати. И това наше момче...с хубави очи...
Бях писала, че ще непиша как аз виждам края на сезота. Най-вероятно делото/процеса ще бъде отложев поради появяването на Муки...Може би и някой друг , който не можем и да предположим. Очаквам и появяването на бащата на Керим. Заспаха с тази новина. Но....сватба ще има....И във въпросната истинска нощ - Фатма ще е готова вече. Керим нали и каза - когато ти си готова. С булчинската рокля, ще видим целувка и загадка на нещо....Но, не вярвам това да стане в бараката.....Някъде само двамата....тихо, скрити от света и край на 1 сезон.....




              Мацо , наистина си се  размекнала и  размечтала !? Peace Peace Peace





Общи условия

Активация на акаунт