Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 34

  • 24 856
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 685
   Добро утро

Славена напълно си права за идеализирането на образа на К и за това идва и изненадата може би.
Ако ще отмъщава защо сега ? Нали сега щеше е до Ф и няма никога да я изостави
Ще има драматизъм за края на сезона
Никой още не се е зарадвал на прегръдката

# 706
  • Мнения: 11 995
Тази прегръдка по-скоро е продиктувана от обстоятелставата,а не от страст.С тази прегръдка Фат търси защита,закрила,подкрепа в Керим,поне аз така я виждам.

# 707
  • Мнения: 2 229
Е то от толкова драматизъм никой не можа да се нарадва на прегръдката от страна на Фатма-това за нея си е направо десет крачки напред,не една.

# 708
  • Мнения: 459
Веднага фиксирах, че и Фатмето участва активно в прегръдката, но толкова се шокирах от останалото във фрагмана, че просто не успях да се израдвам....

Не е чак толкова идеализиран образа на Керим - избухлив е, първо действа, после мисли...леко наивен е и се оставя да го въвличат в разни ситуации.

# 709
  • Мнения: 11 995
Е то от толкова драматизъм никой не можа да се нарадва на прегръдката от страна на Фатма-това за нея си е направо десет крачки напред,не една.

Така е ,за да допусне Керим толкова близо до себе си за нея е голяма крачка и то след процеса,когато спомена от изнасилването се е върнал,затова си мисля че тази прегръдка е такава ,но и това е само догатка

Сега работата зове  Rolling Eyes Лек ден на всички!

# 710
  • Мнения: 2 229
Тази прегръдка по-скоро е продиктувана от обстоятелставата,а не от страст.С тази прегръдка Фат търси защита,закрила,подкрепа в Керим,поне аз така я виждам.

Славенко,не са само обстоятелствата-нали я показаха как се държи за корема-забрави ли за пеперудките?Да,ситуацията в момента е такава,но не търсим ли всички ние подкрепа и опора от най-близките до нас,когато сме беззащитни и отчаяни?

# 711
  • Мнения: 9
Здравейте Simple Smile
Фрагмана ме хвърли в оркестъра Crazy От всички неприятни неща, които изглежда ще се случат, най-неприятно ми е това, че тримата изрода ще ги пуснат след първото изслушване #Cussing out защо? какви ще са мотивите? Мустафа ще повтори лъжите си? Асу ще каже, че Фатмето и е колежка Crazy  #2gunfire Успокоявам се, че до края на серията би трябвало да има второ изслушване, на което мръсниците ще си получат заслуженото! Е, на него може и Керим да отнесе малко затвор, но по-важното е ония идиоти да са зад решетките #Cussing out Не може сезона да приключи така!
А пък между двете изслушвания ... Фатмето ще прегръща Керим Heart Eyes
Доскоро!

# 712
  • Мнения: 11 995
dettodorowa ,днес не съм на романтична вълна май и виждам само черно и бяло.Пеперудите излетяха след фрагмана,розите не ухаят така силно...Ами им идва онези Яшаранови лигльовци и Мустафата да ги почна с гьостерицата....

# 713
  • Мнения: 2 229
Веднага фиксирах, че и Фатмето участва активно в прегръдката, но толкова се шокирах от останалото във фрагмана, че просто не успях да се израдвам....

Не е чак толкова идеализиран образа на Керим - избухлив е, първо действа, после мисли...леко наивен е и се оставя да го въвличат в разни ситуации.

И пак да кажа-ВСИЧКО ТОВА ИДВА ОТ КРИВОРАЗБРАНАТА ЧЕСТ И ДОСТОЙНСТВО-първо действа,после мисли.Нали обеща да не я изоставя-дали му е дошло наум,че ако влезе в затвора за убийство,така съвсем ще я изостави...Хващат ме бесовете от това "балканско мислене"

# 714
  • Мнения: 2 229
dettodorowa ,днес не съм на романтична вълна май и виждам само черно и бяло.Пеперудите излетяха след фрагмана,розите не ухаят така силно...Ами им идва онези Яшаранови лигльовци и Мустафата да ги почна с гьостерицата....

Може ли да взема участие с гьостерицата?

# 715
  • Мнения: 2 229
Току-виж Мустафата да поднесе изненада-може на него да се заканва Мюнир...

# 716
  • Мнения: 11 995
Току-виж Мустафата да поднесе изненада-може на него да се заканва Мюнир...

 Hug И пак ще му почешя гърба с една неокастрена дряновица...има и за теб Mr. Green

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 34 149
Аз пък прочетох, че ще има кошмарен сън. Може Керим да сънува, че той нещо участва в убийство и като се събуди да разбере, че Вурал е убит....Така да загубят подкрепата на Вурал ако е казал истината на процеса. КОШМАРЕН СЪН - пише, че ще се сбъдне страхът на Керим - е, ако е сън и разбере за смъртта на Вурал....Така, че вариантите на нашите гадания са много.....Споко бе момичета, няма да е лош края на сезона....

# 718
  • Мнения: 2 229
Току-виж Мустафата да поднесе изненада-може на него да се заканва Мюнир...

 Hug И пак ще му почешя гърба с една неокастрена дряновица...има и за теб Mr. Green

С ТЕБ СЪМ Grinning

# 719
  • Мнения: 11 995
Аз пък прочетох, че ще има кошмарен сън. Може Керим да сънува, че той нещо участва в убийство и като се събуди да разбере, че Вурал е убит....Така да загубят подкрепата на Вурал ако е казал истината на процеса. КОШМАРЕН СЪН - пише, че ще се сбъдне страхът на Керим - е, ако е сън и разбере за смъртта на Вурал....Така, че вариантите на нашите гадания са много.....Споко бе момичета, няма да е лош края на сезона....


Tова за съня по ми допада.забравих че и те сънуват Sick

Общи условия

Активация на акаунт