''На кафе'' - 2

  • 44 765
  • 432
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 414
Аз не я харесва изобщо,но тя си решава как да изглежда сватбата и.

# 46
  • София
  • Мнения: 23 128
  Ами показността и разточителството, граничещо с разхищение ми идват вповече. Сякаш сватбата не е направена за двама души, които се обичат, а за да втрещи хората.
Който има пари да си ги харчи както намери за добре. Не мога да се дразня от факта, че някой има повече от мен. Други неща са ми неприятни в Кремена  Wink Кичът й най ме потриса, както и пълната липса на вкус и стил. Стилистката май има крещяща нужда от стилист! Някои неща не се купуват с пари - или ги имаш, или не.

# 47
  • Мнения: 2 414
Абсолютно,да добавим и гозните и татуировки. Sick
Но като се абстрахираме от нея като личност не виждам защо някой се възмущават от сватбата и.

# 48
  • На морето!
  • Мнения: 5 790
А не ѝ се дразня, в България ако имаш пари и не го демонстрираш по всякакъв възможен начин си някаква пълна шматка, която не ги заслужава. Сигурно много поколения ще минат преди "сляпото да прогледа". Иначе конкретно К.Х. ме кефи- смела, самоуверена, непукист и най-важното- не се страхува да е ексцентрична, далеч от масовия калъп, който се "харчи" в момента.

# 49
  • София
  • Мнения: 6 219
И на мен не ми хареса сватбата и - очаквах нещо стилно, а не действие от пиеса "черният лебед", ама тяка се вижда - така го е направила. Може ин риъл да е изглеждало значително по - добре! Все пак и монтажа има значение.

Иначе Кремена и Маги точно изобщо не ме дразнят - даже напротив - на нея и се кефя, защото винаги показва нещо различно без да се лигави и превзема (и без да считам, че е някаква модна икона или нещо подобно), а пък Маги си е Маги - точен в изказванията, стреми се продукциите му да са качествени, отново без лигавщини.

# 50
  • Мнения: 2 414
Аз него много го харесавм,определено си разбира от работата.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
Имат си пари хората, харчат си ги за каквото им харесва. Както е споменато и по-горе форумът е пълен с подобни сватби, но тъй като са на форумките ахкаме и охкаме колко са стилни и изискани. Да не говорим, че и много хора не могат да си го позволят и за да се представят "както трябва" теглят и кредити. Шаферки на достолепна възраст - ами шаферки стават приятелките на булката. Кремена не е в първа младост и е нормално шаферките да са на същата възраст.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 219
Ама тук бях пропуснала това за достолепната възраст... нядавям се никой да не мисли, че 40-годишна жена е с достолепна възраст. Смешно е просто  Joy

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 14 117
То според някои 40 вече е преклонна, достолепна е от 30 нагоре  Laughing

# 54
  • Мнения: 1 517
То според някои 40 вече е преклонна, достолепна е от 30 нагоре  Laughing

 Joy Joy Joy

Смятам, че това с черната рокля беше прекалено, но щом се вижда така жената няма значение- важното е, че е щастлива. Обичат се е Маги и ме разчуства песента правена от него и Бебо.
Аз я харесвам като човек,както и Маги.Иначе стила и ме ни харесва на моменти и ми идва малко смел.

# 55
  • варна
  • Мнения: 1 830
Липсваше ми сутрин предаването - ще видим утре какво ново са измислили  Wink

# 56
  • Мнения: 1 517
Липсваше ми сутрин предаването - ще видим утре какво ново са измислили  Wink
И на мен. Обичам да го гледам, когато имам време. Утре ще го изпусна, дали ще го има в нова плей newsm78

# 57
  • Мнения: 8 561
дано са отпаднали някой рубрики

# 58
  • Мнения: 1 296
Аз се надявам Джуджи да е отпаднала, заедно с тъпата си рубрика.

# 59
  • Мнения: 8 561
Хахаха,това не е рубрика ,а просто приятелката и Гала и е намерила нещо с което да се занимава.Всички новини които чете ,аз вече съм ги прочела 1-2 дни по рано

Общи условия

Активация на акаунт