''На кафе'' - 2

  • 44 759
  • 432
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Гледахте ли преди малко? Антония Петрова разказва много интересни неща от околосветските си пътешествия Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 517
Гледахте ли преди малко? Антония Петрова разказва много интересни неща от околосветските си пътешествия Simple Smile

Да аз го гледам в момента. Сега са ми интересни банските, синия изглеждаше много хубав

# 32
  • Мнения: 66
Хахаха, на Зейнеб и замаяха главата в топката. Много е готино, не съм го виждала до момента.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 406
Много е готино, не съм го виждала до момента.
Има го в Борисовата градина.

# 34
  • Мнения: 66
Така ли? Значи съм на зад с информацията. Мерси Simple Smile

# 35
  • Мнения: 66
Какво ще кажете за новата прическа на Гала? На мен ми харесва Simple Smile

# 36
  • sofia
  • Мнения: 406
А защо не свършва предаването днес???
Стана 11,41 а продължава!!!

# 37
  • Мнения: 66
До 11.50 е днес! Simple Smile

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 6 219
За първи път, обаче, попадам на козметична интервенция, която ми харесва.

Гала си е Гала... симпатично по - различна е.

# 40
  • Мнения: 66
И аз съм на същото мнение.

# 41
  • Мнения: 3 316
На мен пък не ми харесва новата и прическа  Tired

# 42
  • Мнения: 287
 Загледах се в сватбата на Кремена-прилича ми на пир по време на чума. Втрещена см. Изумена и изплашена. Рокли от гардероба на сем. Адамс, шаферки на достолепна възраст, кадри от тоалетната,показващи как булката пикае, торти за хиляди-много ми е странно и противоречиво...Не знам какво са искали да покажат, защо им е била тази показност.

# 43
  • Мнения: 4 916
Загледах се в сватбата на Кремена-прилича ми на пир по време на чума. Втрещена см. Изумена и изплашена. Рокли от гардероба на сем. Адамс, шаферки на достолепна възраст, кадри от тоалетната,показващи как булката пикае, торти за хиляди-много ми е странно и противоречиво...Не знам какво са искали да покажат, защо им е била тази показност.


Форумът е пълен с такива сватби, какво ти пречи точно тази на Кремена Халваджиян?

# 44
  • Мнения: 287
  Ами показността и разточителството, граничещо с разхищение ми идват вповече. Сякаш сватбата не е направена за двама души, които се обичат, а за да втрещи хората.

Общи условия

Активация на акаунт