''На кафе'' - 2

  • 44 764
  • 432
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 23 362
А мен ме потриса тази..ясновидка,гадателка и каквато е там...Отвратна жена!!! По-голяма селянка в ефира на "На кафе" скоро не се е мяркала. Crazy Николета или както се казва там.
Тя се мярка из всички телевизии, и всякави предавания Sick
Тази е повече от потресаваща...Мисля си,че с един епитет няма как да я опиша...Ей,аман от простотия. Close

# 16
  • Мнения: 4 371
Гала август ли ще е отпуска?

# 17
  • Мнения: 1 296
На мен днес гостуването на Анелия не ми допадна. Голяма превземация беше.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 265
Днес какви скаридки готвили в предаването ...ммммм

# 19
  • Мнения: 1 296
Не ги ли панираха и изпържиха само newsm78? В смисъл нищо сложно нямаше.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 265
Не ги ли панираха и изпържиха само newsm78? В смисъл нищо сложно нямаше.

Не е сложно, нямам в момента скариди, че ми се дояли Laughing

# 21
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Здравейте Hug Да попитам на 13.06. - понеделник имаше ли рубрика на д-р М.Папазова и каква беше темата? Много харесвам тази рубрика, но я следя основно в нета, ако някой качи клипче.
Предварително ви благодаря.

# 22
  • Мнения: 1 517
Здравейте Hug Да попитам на 13.06. - понеделник имаше ли рубрика на д-р М.Папазова и каква беше темата? Много харесвам тази рубрика, но я следя основно в нета, ако някой качи клипче.
Предварително ви благодаря.
Темата беше за една жена, която е имала някакъв херпес на окото или нещо подобно и са и слагали капки в очите изгубила била 80% от зрението си и т.н.. Беше доста интересно. Даже искам да попитам знаете ли какви са хранителните добавки с които д-р Папазова е помогнала да се премахне диоптъра без операция. Живо ме интересува.

# 23
  • в един топъл дом
  • Мнения: 136
Tinki, благодаря много за отговора.
И този път д-р Папазова е казала интересни и полезни неща за нашето здраве. Аз също имам очни проблеми и сериозно ще потърся в нета клипче с рубриката от 13.06.  Открих го на официалната страница на предаването-започнали са да ги качват редовно.
Успешна нова седмица на всички.

Последна редакция: пн, 20 юни 2011, 09:23 от didi*74

# 24
  • Мнения: 1 111
днес също коментираха очни проблеми,заболявания,профилактики....дори показаха и очен преглед от кабинет в Токуда. Peace

# 25
  • Мнения: 1 517
За жалост отново съм изпуснала Sad

# 26
  • Мнения: 66
И аз харесвам "На кафе" и го гледам винаги когато мога. Гала от край време ми изглежда доста земен човек.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Понякога виждам несъгласието в нея с някой неща, но заради предаването ги преглъща. И вчера беше тъпо за мен, кому е нужно и какво е полезно в давенето на тези дечица, ама буквално давене си беше за мен, тъпо Thinking

# 28
  • Мнения: 1 517
Понякога виждам несъгласието в нея с някой неща, но заради предаването ги преглъща. И вчера беше тъпо за мен, кому е нужно и какво е полезно в давенето на тези дечица, ама буквално давене си беше за мен, тъпо Thinking

Може би наистина е полезно знам ли. и на мен ми се стори странно.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 373
и кое му е полезното да си стресирам детето, не благодаря Peace
нервя се на тях , не на теб нали разбрираш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт