Как поддържате фигурата си?

  • 8 263
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Три пъти седмично по 1 час салса Simple Smile
А когато искам да сваля кг, гледам да огранича тестяното и сладкото до минимум, без други диетични прийоми.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Гласувах с ДРУГО. какво ли? ми нищо. дебела съм си. не си поддържам фигурата. обаче от утре започвам - даже от днес следобяд, само да доям останалите в офиса никулденски бонбони Blush
И аз така. Нямам воля за тези диети. Всеки ден си казвам - край, от утре почвам, обаче като огладнея страшно много към слетобед и   food002 или тичам до хладилника. Embarassed  Ако можех да я  smile3505  тая моя уста, ама не. Сега смятам да почна тази диета с лимоните, защото поне там не трябва да се ограничаваш.   newsm62

И аз съм така Crazy А иначе до скоро си бях спортна мацка-никога не съм дебелеела,след като родих много бързо се възстанових и т.н. (диети никога не бях пазила,та затова сега ми е толкова трудно) Но миналия февруари качих 10 кила и не мога  да ги сваля и тва е Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 2 596
Детето ми стига и за диета и за спорт.

# 18
  • Мнения: 3 576
Поддържам си фигурата с редовно хапване на пържени вкуснотийки, картофки, шоколад и каквото душа ми поиска.  Blush

Затова съм и така секси закръгленка  Laughing

Сега сериозно - като искам да отслабвам намалявам яденето, евентуално на НВД минавам, малко спорт и за плажа влизам във форма.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 621
Винаги съм била спортна мацка, но явно гените имат решаваща роля в моя случай - ям колкото си искам и не качвам кг, все съм си на едни и същи кг Laughing
Упражнения никак не обичам да правя, само след раждането се потрудих... Wink

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Детето ми стига и за диета и за спорт.

И на мен ми стига.Но съм и от спортните Flutter,ям всичко без ограничение и не спортувам. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 9 475
До скоро-разчитах на гена си Simple Smile. Няма дебели хора в нашият род. Wink
Пък и диетуването не ми е било сила никога! Naughty
Шегата на страна, ама съм се запалила по Пилатеса страхотно и ходя всяка седмица редовно от месец насам. bowuu

# 22
  • Мнения: 6 164
Гени /най-вече/ + спорт като се присетя или реша да постегна тук-таме + рационално хранене /от нищо не се лишавам, всичко ям с удоволствие, но нямам навик да се тъпча. Както и хляб не ям, само сандвича на закуска, или ако ястието не изисква да си топнеш хлебче;-), или ако е супа. Картофи с хляб, или ориз с хляб - недопустимо!/

# 23
  • Мнения: 1 558
Ами ходя 3 пъти седмично на фитнес. И аз започнах доста да се орелефявам, ама ми е скучно да тренирам с малко тежести. Затова пък напоследък наблягам много сериозно на кардиото. Иначе понякога спазвам нисковъглехидратен режим, какъвто започвам и от днес, че с тия празници ooooh!, а се очертават банкет след банкет!

# 24
  • Мнения: 803
Отговорих с "Друго", защото генетично съм слаба, но трябва да се стегна, та най-накрая вчера си купих един веларгометър от Метро и сега набивам педалите вкъщи, докато гледам ТВ. Simple Smile Дано скоро да има ефект Crazy

# 25
  • Мнения: 7 837
Бягам 3-4 пъти седмично.
Диети не спазвам, но гледам да ограничавам сладкото  Simple Smile

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ходя на фитнес 3 пъти седмично по 1,5 ч., но едва от 1 месец и още ефект не виждам (май ще започна и по 4 пъти). Направиха ми индивидуална програма, но натоварването не ми се вижда достатъчно. Иначе на масата съм първа  Mr. Green

# 27
Поддържам фигурата си като-понеделник вторник и сряда играя гимнастиката на Синди Крауфорд четвъртък-плувам петък-Пилатес събота-масаж неделя-почивка.Така искам да бъде но изпълнявам само първата част-гимнастиката.По принцип генетично съм слаба но след второто раждане поувиснах тук-там.Трябва ми само стягане но на фитнес да ме убиеш не мога да стъпя не мога да припаря-страшен мързел съм.

# 28
  • Мнения: 2 255
Гласувах - друго
Не, че съм в идеална форма, определено има какво да се желае още, но определено се поддържам с разходки до и в парка (1,5-2 км дотам и после обратно, а лятото по 2 пъти  Laughing) и тичане по разбойника в къщи  Joy
А с диетите съм на вие - не мога да търпя да съм гладна  Sad

# 29
  • Мнения: 7 186
И аз съм случила на добри гени. Simple Smile Иначе залагам на фитнеса и след празниците пак мисля да започвам с тренировките. Диети особени не ми се е налагало да пазя. Ако ми се е налагало да сваля някое друго килце спирам сладкото, хляба и др. калорични храни, намалявам порциите и не ям след 17- 18 часа. Ако имам воля ги свалям за нула време.
А специално от фитнеса не се надявай да свалиш кг. Освен ако не се мориш часове само на пътеката, степера и велоергометъра, което си е трудоемко. Confused Първо свали излишното и тогава започвай със силовите упражнения и тежестите. Важното е да се правят много повторения с малки тежести, за да правиш само релеф. Ако правиш къси повторения с големи тежести ще натрупаш маса, което предполагам не желаеш. Wink Трябва да спазваш и някои правила в храненето- хапваш преди тренировка нещо леко, а след тренировка поне 2 часа нищо не яж. Не се плаши от кантара. По принцип непосредствено след тренировка е нормално да тежиш с 1- 2 кг отгоре, защото мускулите са тонизирани. Затова за да имаш реална представа се тегли преди тренировката. Също така предполагам знаеш, че мускулите тежат повече от мазнините. Simple Smile Освен това при фитнеса се изисква постоянство. Всяка седмица по 2, максимум 3 пъти е достатъчно. А като оформиш тяло може да ходиш и по веднъж седмично. Simple Smile
Абе воля му майката- и за диетата, и за спорта.
Някой беше казал една много вярна приказка- Дебел концлагерист нема. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт