Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 119

  • 37 553
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 875
Добро утро Hug Hug Hug
Лек и успешен ден на всички!
Прощално парти при екипа на ПнС,но прекрасни бъдещи срещи се подготват при запленените от този филм и актьори!Не съм и допускала преди година и половина,че един филм може толкова да промени живота ни!

# 691
  • Мнения: 10 240
Добро утро!  smile3525

Благодаря за кафето, за снимките и за новините!  newsm51 newsm51 newsm51

Наистина снимките са свършили, но приказката за любовта и музиката няма да свърши!


Gönülçelen’in Final Bölümü Çekildi ve Set Sona Erdi




http://www.televizyondizisi.com/index.php/gonulcelenin-final-bol … na-erdi/44903/09/

# 692
  • Мнения: 10 240
Пуснах по-рано

НОВАТА 120-та  ТЕМА

Когато тази тема стигне страница 50 заповядайте в новата!

Днес имам ангажимент и не съм сигурна кога ще мога да бъда отново с Вас.
Хубав ден на всички! Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 7 895
 

Чак сега забелязах , че това не е спалня , а две единични легла събрани едно до друго Joy Joy Joy
А ние се притесняваме ,че оджата бил с пижама.Това си е бял кахър на право, пред факта ,че те не спят дори в едно легло Joy Joy Joy

# 694
  • Мнения: 1 056
Привет! Това с двете легла вместо спалня не е чак такъв проблем. Като имат желание, единият ще се премести при другия и готово! Hug Оджата явно държи на спокойния си сън. hahaha Или няма пари за спалня? newsm78 Joy

# 695
  • Мнения: 0
basi i gadnoto zashto li shte sejdat e razvejdat i dali shte se razvedat vie kak mislite az ne iskam da se razvet . shte mi podskajete li ako znaete neshto..

# 696
  • София
  • Мнения: 7 895
basi i gadnoto zashto li shte sejdat e razvejdat i dali shte se razvedat vie kak mislite az ne iskam da se razvet . shte mi podskajete li ako znaete neshto..
Няма да се развеждат.
Кобра  май  newsm78 чу Мурат да говори по телефона , че ще завежда дело и е решил , че става въпрос за развод.И като първа клюкарка  е разнесъл "новината" из родата Joy Joy Joy

Хасрет и Мурат сигурно последни ще научат че се "развеждат" на  вечерят в Несрин  Joy Joy Joy, която предполагам е с цел "сдобряване" на младите hahaha hahaha hahaha

# 697
  • Мнения: 14 514


      Здравейте,
  Те ,че нямя да се развеждат -няма,ама как  ще преглътна поредната простотия на Кобра -не 
  зная.
  Най- вероятно ще прибегна до успокоително преди започване на  серията Wink Wink Wink
  Шатци ,това с леглата  и пижамата  ме зенимава вече няколко дни. Зная аз ,че няма да дадат
  нещо
   по  - така както ни се иска ама  прегърнати  нежно и доволно -защо не?.  newsm78 newsm78
   Представям си и друго- Хасрет в ефирна нощничка сгушена в прегръдката на Мурат ,а той   до
   бре  покрит като ханъма  Joy Joy Joy
   Каква ли изненада са ни подготвили моите любимци -сценаристите?
   Малко остана  до утре вечер ,аз още не съм изгледала 53 - преведен

   





   
   


   

# 698
  • София
  • Мнения: 7 895
И така може Себи. Ние не искаме да гледаме подробности  Joy Joy JoyАма поне малко нежност да има ,  да я гушне , а не само да я докосва като дух  hahaha hahaha hahaha

Ма сигурно newsm78  сто процента ще се е завил до брадичката , а Хасрет от другото легло нежно ще го гали по бузата  Joy Joy Joy
 

# 699
  • Мнения: 14 514


     Шатци, със сигурнаст ще ни дадат малко цуни-гуни,ама те нали не знаят първата вечер какво е сътворил плиткият мозък на Кобра Това ще стане ясно най- рано на другия ден.Дано поне да е доволно комично,а не измъчено тъпо newsm78 newsm78 май от сега да си пия  нещо разтоварващо и да се съсредоточа в 53 еп .
     Чао за сега -до чая

# 700
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 701
  • Мнения: 4 535



Ако някой иска да си припомни филма:
http://www.vbox7.com/play:70049416 -част 1   В профила са и останалите части с добро качество и български субтитри.

Последна редакция: чт, 16 юни 2011, 17:10 от nadine1111

# 702
  • Мнения: 2 116
Здравейте!

След работния ден, жегата на вън...да ви кажа решение...душ, разхладителна напитка и преведеният 53 епизод... Peace
Така направих аз и се чувствам невероятно...  Heart Eyes

До по-късно с коментари... Hug



# 703
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 704
  • Мнения: 14 514



  Мисля ,че чаша чай  с любимия Джансел нямя да ни се отрази зле  точно в 5.

Общи условия

Активация на акаунт