We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 421
  • 725
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3

Предлагам по случай РД на Стичи да спретнем едно хууубавко градинско парти. На нея от сърце й пожелавам с гордост и щастие да мята мотиката, да стане лауреат на  приза Златна лейка  Grinning и разбира се, да е здрава, късметна и много удовлетворена в личния си извънградинарски живот  Hug

 Желателен дрескод за купона - тексаска шапка, посочения модел слънчеви очила, ветрила, микрофони (зачудвам се дали да не ги посоча като задължителни Simple Smile))) )  И ще се борим за възможността Градинарят да доведе брат си, който само на пръв поглед е по-малкият брат  Grinning  За да разгледате по-детайлно менюто - цък, нали?  Grinning



Хайде, поканени сте. Аз не съм я питала Стич, ама как каня на чужд РД  Joy

# 631
  • Мнения: 292
А така, браво Лили  Hug
Аз се мятам в ей тая премяна и идвам ... баткото ще го съблязнявам с тексаски акцент шепнат на ушЕ

Розичкааа, слънце, къде сиииии ?????? Хванате липсата!!!

# 632
  • Мнения: 3
Бичи, евала  Hug  И за да си доуплътня работното време  Mr. Green, да се доизкажа :


Първо погледнах ръцете. Много е респектиращ. А сега ще си преведа на кое Импала вика "О, да!"  Grinning

И разбрах - за онази тема допустими са снимки  като тази примерно , а не такива

Мъжкият сексапил го разбират всякак, както се вижда според класацията. А защо за пореден път ги няма J и J е интересен въпрос.  Може и да гласувам, въпреки явното ми несъгласие с някои предложения и липсата на много горещ материал   Grinning А като стана въпрос за  миналогодишната класация, да си кажа, че и аз съм гласувАла   Joy   Ако е било възможно и по няколко пъти. Дейна, не си яж джапанката ами направо я мятай по мен. За любовта трябва и да се страда, ако е необходимо  Grinning 

# 633
  • Мнения: 2 040
Стиче, честит рожден ден!  Hug Жива и здрава да си!

Букет от нежни пожелания
ти дава Сами с две ръце
и радост, щастие, любов
дарява ти от все сърце.

# 634
  • Мнения: 3 818
Стиченце, слънце, честит рожден ден Heart Eyes

Поздравявам те с едно спешъл палаво Сами Sunglasses Hug

# 635
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ах, как обичам градинарка да има РД  Laughing Джаред изкача от всеки пост  Heart Eyes

Стиче, мило! Ч.Р.Д! Беж да си смениш гумените ботушки с това, че виж го как тръпне в очакване.

Ако в бързината се озовеш пред него само по тях, не се притеснявай. Той  ще оцени по достойнство цветето ти им.  Flutter


 hahaha hahaha hahaha

Ах, неее, съжалявам, но се поизпуснах от смях  Joy

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 17:17 от Г. Краули

# 636
  • Мнения: 6 390
ALL THE SEXY MEN IN SUPERNATURAL - списък от цели 45 броя Crazy . Прегледах го три пъти и пак само до двама ги докарвам ooooh! . Няма да стигна далеч с този капризен вкус Tired .

# 637
  • гр. София
  • Мнения: 2 530
Ето ме и мен.
В службата 1 седмица няма да имаме интернет, че някой е свил кабелите на БТК  ooooh!
Та бързам да пиша от вкъщи преди милото да ме е изгонило от компа  Laughing

Стиченце, ЧРД!!!! Да си живо, здраво, много щастливо и да се сбъднат всичките ти мечти!


Солти, епизодът върви страхотно, много добре се заплитат нещата  Hug

Момичетаааа,  Sad много ми липсва това, че не мога да ви чета през деня  Cry Cry

# 638
  • Мнения: 116
ALL THE SEXY MEN IN SUPERNATURAL - списък от цели 45 броя Crazy . Прегледах го три пъти и пак само до двама ги докарвам ooooh! . Няма да стигна далеч с този капризен вкус Tired .

аз от тези в списъка 70 % изобщо не съм ги регистрирала

но виж на този му хвърлих око

# 639
  • Мнения: 0
(цъкабъл)
О, да, милорд!

Това е уникално готино! Така се смях!! Импалка, мерси за споделянето Hug

http://www.imdb.com/list/aRYVFkEn-_M/?view=grid&sort=listorian:asc
Мммм,  Hug Hug Heart Eyes Чудничка класация.
Към 2-те безспорни имена, (не)посочени от Импалка, смея да добавя Мат Коен (ох, да ми падне!), онзи симпатяга, който изигра Балдур от епизода с езическите богове и Джефри Дийн. Simple Smile  


(цъки)

Лили, елегантно подавам джапанки (2 броя), за да знаеш в класацията за следващата година за кой да гласуваш. Simple Smile Hug

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 20:01 от Dana_Scully

# 640
  • Мнения: 1 775
Момичета, страхотни сте, благодаря ви за хубавите пожелания и невероятните подаръци, всичко беше прилежно скътано в папчица Heart Eyes А Лили даже парти ми е спретнала Heart Eyes Hug
Галче, подобни чепички пробвах на миналогодишното парти, оказаха се ужасно практични - хем красиво стоят на крака, хем и Градинаря имаше чудесна китка зад ухото Blush Joy

# 641
  • Мнения: 116
чудесна китка зад ухото Blush Joy

 Joy Joy Joy Joy

ех мръсТници

# 642
  • Мнения: 0
...........подобни чепички пробвах на миналогодишното парти, оказаха се ужасно практични - хем красиво стоят на крака, хем и Градинаря имаше чудесна китка зад ухото Blush Joy

Eх, ама палавото си е палаво! Hug

# 643
  • Мнения: 99
Честит Рожден Ден и от мен Стич!   bouquet

Страшно ми харесва трети сезон, особено епизод 3 е много забавен  Laughing

# 644
  • Мнения: 116
О, Стела виждам, че напредваш по сезоните... давай!!!!


Стич, аз мисля, че повече Сам никога не е излишен

така че още малко от мен

ох, Стич, чакам те цял ден



нали ще празнуваме?


хайде, аз съм готов


идвай по-бързо преди да съм заспал



Общи условия

Активация на акаунт