We see ‘SUPERNATURAL’ everywhere

  • 23 412
  • 725
  •   1
Отговори
# 645
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
хем красиво стоят на крака, хем и Градинаря имаше чудесна китка зад ухото Blush Joy

хАхАхАхАхАХАхАХА Joy За това гласувам с всички крайници - и боси, и ...цъфнали  Laughing

Солти, едва сега успях да прочета твоята част, ще кажа само, че ме побиха тръпки - доста мистично взе да става. Peace  И поздравления за страхотната работа по проучването   bouquet

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 22:15 от Г. Краули

# 646
  • Мнения: 6 390
Dana Hug ,
Eто и останалите от серията само-да-й-падне-на-Злата-лорд Уинчестър, за да го отлорди поне три пъти:

Всъщност днес се нагледах на тийн Дженсън - ще ми държи анти-влага, Галче, поне два месеца.

И нещо, което ми хареса:
 Peace

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 22:36 от Impala

# 647
  • Мнения: 0
Импалка, мерси за нАучния Дженсън - умирам си и мен да вземе да ме поучи! Wink

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 22:56 от Dana_Scully

# 648
  • Мнения: 6 390
Dana, цък Flutter .
И нещо ненаситническо-градинарско: Awwwwww... smile3544 Сдухва ми се ефекта от всички анти мерки ooooh! .

Последна редакция: вт, 28 юни 2011, 23:08 от Impala

# 649
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 380
Аз тъкмо се приготвих да неутрализирам анти-влагата, и ти се самонавла...неутрализира
Е сега какво да го правя  Rolling Eyes
Готова?  Laughing

# 650
  • Мнения: 6 390
Винаги bowuu .

# 651
  • Мнения: 292
Чудна класациийка ... аз с радост бих свила сърмички на този


тук ми липсва една емотиконка която се хваща за сърцето и припада ....

# 652
  • Мнения: 6 390
Чудна класациийка ... аз с радост бих свила сърмички на този
Моля?! Я повтори.
PS. Потърси емотиконката - ще ти потрябва Mr. Green .

# 653
  • Мнения: 2 040
само-да-й-падне-на-Злата-лорд Уинчестър, за да го отлорди поне три пъти
Импалка, прекомерно ми се понрави тъй витиевато говорещия млад господин Уинчестър.  Wink Както ги преброих, обаче тъкмо пет ще се отлордванията  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на Апокалиптик сити!



Нека е жива и здрава и нека поне една голяма нейна мечта да се сбъдне!


Злато, слънце, липсваш ни, къде се губи хвърковатата ви личност? Simple Smile Само за протокола да отбележа, че Dark-Angel-ски агнешки Дженсън, също като тебе, не отказвам под никаква форма и предлог, а витиеватите му разсъждения и перефразирания силно ми се понравиха. Simple Smile 

# 655
  • Мнения: 292
Чудна класациийка ... аз с радост бих свила сърмички на този
Моля?! Я повтори.
PS. Потърси емотиконката - ще ти потрябва Mr. Green .

 г-н Унчестър/ Екълс .... покорно моля за извинение, че дори само помислих за лееееко кривване с кулинарите ми способности от мараканския път .... Обещавам тържествено, това да не се повтаря  fingerscrossed

                                                 Ситиииии , Инче, Честит рожден ден и на тееееб, мила.
Бъди жива и здрава и грей вечно като слънце в градината (и дано те оргява също).

                                                  


Да не ставаш и ти на 28???????? Еееееееее големи купони в таз градинкааааа  Mr. Green

# 656
# 657
  • Мнения: 116
Слънце,
честит рожден ден!!!!!

пожелавам ти Джаред да дойде в България за снимки Simple Smile







Добро утро на всички!



аз се чудих къде се изгуби Мрика, пък тя била на Хаити




# 658
  • Мнения: 630
Е, всичко друго очаквах като вляза тази сутрин в темата, но не и толкова поздравления... Много ме разчувствахте, благодаря и ви целувам Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Радвам се, че ви познавам и си пожелавам да остана още дълго във вашата (bad Laughing) компания.
Поздрав за вас и мен Grinning







# 659
  • Мнения: 245
Инче, Честит рожден ден!

От снощи се опитвам да вкарам подаръка в луксозната опаковка, която бях приготвила, но той все ми се дърпа, не иска да стои на тъмно и в сгънато състояние, иска прав Wink, накрая се отказах, затова ти го поднасям така:



Специално за теб с много любов!
Обичам те!

Общи условия

Активация на акаунт