Име за момиченце с буквата "К"

  • 31 630
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 569
От анкетата-Катерина.

# 61
  • край морето
  • Мнения: 44
Гласувах за Карина, но харесвам много и Катерина.

# 62
  • Мнения: 4 555
Аз харесвам всички без Кристияна, което никак не ми допада. Като гледам, не съм само аз Simple Smile От останалите което и да се избере, няма да е грешка.

# 63
  • Мнения: 171
Ако някой има предложения , които са различни от предлаганите до сега нека да споделя , отворена съм към предложения , анкетата е от имената фаворити до сега , могат да се появят и нови претенденти.
  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 092
Катерина

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 372
И аз харесвам всички Grinning.Е,единствено Катрина ми е малко по-странно,но и то ми допада.Изключително трудно ми беше да гласувам,все пак гласувах за Карина. Peace Но Елора е права,което и да изберете няма да сгрешите. Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 23 124
Катерина ми е безспорен фаворит  Heart Eyes
Справка - подписа ми  Wink

# 67
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Направих допитване до мъжкото съсловие - отговорът е Кристияна Simple Smile

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 243
Всички имена са красиви, но мисля, че първите три са прекалено "експлоатирани" напоследък.
Аз гласувах за Катерина.   Peace

Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче!  Hug

# 69
  • Мнения: 8 921
Само Катрина не ми допада от имената в анкетата, може би не съм му свикнала още. Все пак Кристина е най-близко до името на майка ти. Но ще гласувам за Катерина. Peace

# 70
  • Мнения: 15 379
Кристина или Катерина.
Може би второто.

# 71
  • Мнения: 174
Дадох един глас за Кристина. Карина се казва хлябът, който всички пловдивчани ма'ат, затова не бих се спряла на него... Странна работа са това асоциациите понякога...

# 72
  • София
  • Мнения: 23 124
Странна работа са това асоциациите понякога...
Peace
Карина е ужасно експлоатирано име. Аз пък го свързвам с дамски превръзки и транжорна със същото име  Joy

# 73
  • Мнения: 4 569
Карина ми звучи като кучешко.

# 74
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 270
Всички, освен Кристияна(претрупано ми е някак), ми харесват. Най-много Катерина.

Общи условия

Активация на акаунт