Име за момиче

  • 5 253
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте!Ние търсим име за момиченце с "Т" или "Г",но не можем да харесаме нищо Confused По принцип не е задължително да е с тези букви,но на мен ми се искаше да я кръстим на майка ми,която се казва Таня.С "Г" пък е свекърва ми и мъжа ми иска на нея,но не можем да се спрем нито на име,нито на кого да е кръстено детето,ако изобщо е кръстено на някого,тъй като май няма да стане така,все ще има сърдити...
Иначе много харесвам имената Илияна,Елена,Ирина,Михаела,Яна,но все не мога да си представя детето ми да се казва така.
Ще съм ви благодарна и ако ми предложите някакви имена от този тип-нежни,с повече гласни,ако мога така да се изразя,по-възможност,несъдържащи "р", "ч" или "ц" ,макар че има някои изключение и харесвам 2-3 имена,съдържащи "р"...

# 1
  • Мнения: 739
Извинявай, но първото, което ми хрумва да те питам - чак на трето дете ли се сетихте да кръщавате на свекърва и тъща  newsm78
Другите ти 2 деца на кого са кръстени? Ако изобщо са кръстени на някого?

Таня
Тамара
Тереза

Галея
Галина
Галя

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
А първите деца кръстени ли са на някой? Ако не, по-добре не кръщавайте на никоя баба, особено пък щом щяло да има сърдити  Tired Вместо да се радват на бебето, те се сърдят като 2-годишни деца  ooooh!

Иначе с Г женски имена май не ми харесват освен Галина, а с Т - Таня е много хубаво, Тереза също. От другите имена, които си изброила Илияна и Елена са много хубави.

# 3
  • Мнения: 0
Пак казвам-не държа детето ми да е кръстено на когото и да било...Исках просто да уважа майка ми,друг е въпроса,че след като това стана ясно,някои хора се сетиха,че може да се сърдят и да искат детето да е кръстено на тях...И естествено,мъжът ми да не остане по-назад,искал да уважи майка си,което не го разбирам,има други внуци,кръстени на нея Peace

Синът ми е кръстен на свекър ми,но просто така се получи,защото името ми харесваше като двойно,аз държах на това име,без някой да ме е карал PeaceА дъщеря ми не е кръстена на никой.

Накрая пак няма да кръстя детето на никой,за да няма сърдити и това е.Има и други начини,чрез които мога да уважа майка ми.

И все пак ще чакам предложения за други имена,за които споменах и в първия си пост PeaceПък ще видим накрая.

# 4
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 13 310
Теа
Тина
Татяна
Гала
Галена

Анелия
Бояна
Далия
Елиа/на
Калина
Лилия
Мая
Милена
Паола
Сиана
Юлиа



Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 20:30 от veni35

# 5
  • София
  • Мнения: 2 368
С Т харесвам Теодора, но в него има Р. Име с Г, което да харесвам не се сещам.
Иначе ти предлагам Далия, Адела, Саня, Стела, Елиза

# 6
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
С Т и Г аз не харесвам много женски имена, Таня, Галя, Галея, Тея като че ли са най-подходящи.

# 7
  • Мнения: 4 529
С Г и Т май никое име не харесвам.

Магдалена
Виктория
Лилия/на
Вероника
Катерина
Лидия

# 8
  • Мнения: 7 875
Татяна
Теа

Галена Rolling Eyes

Предлагам:Далия,Адела,Ивета,Катерина,Андреа Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 953
С Г - Гергана за мен е най-хубавото име, макар да предполагам, че авторката няма да го хареса.
Галя и Галина също не са лоши.
С Т харесвам - Татяна, Траяна, Тереза, Таня. Майка ми има позната с името Теофана - казват и Фани. Името е хубаво и рядко срещано.

# 10
  • Мнения: 394
Грета
Галия
Тиана

# 11
  • Мнения: 15 376
Галия срещнах наскоро и ми хареса.

Глория

Тамара
Тамира
Тина

# 12
  • Мнения: 326
С Г
Габриела(въпреки, че недолюбвам името)
Гергана , което харесвам
Гала
Горина 

С Т 
Теодора
Талия
Теа/Тия 
Тиха
 
 
Аз много харесвам Тамсин и арабското Тасним, което май значеше пролет в рая.

# 13
  • Мнения: 1 610
От 2-те буквички - Галатея?

# 14
  • Мнения: 1 589
От 2-те буквички - Галатея?

И аз това се засилих да предлагам. Не го харесвам хич, но до някаква степен удовлетворява изискванията на авторката.


С Т и Г май не мога да си харесам имена... Може би Габриела и Тея до някъде...

Галиа/яна май не е предложено с Г.

Общи условия

Активация на акаунт