Име за момиче

  • 5 253
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 942
Може и да е предлагано вече: Тиана.

# 46
  • Мнения: 1 589
Честно не мога да гласувам, нито един от вариантите не ми харесва.


И аз съм така...

Ако все пак трябва да избирам от тези, бих избрала Тина.

# 47
  • Мнения: 15 376
За Тина и Лина гласувах.
Тиана като предложение ми харесва много, но го няма в анкетата.

# 48
  • Мнения: 884
Лина  Heart Eyes много ми е симпатично това име. Малко незавършено и галено звучи. Ако си падаш по по - "тежките" имена, тогава Теодора. За кратко - Теди, Дора

# 49
  • Мнения: 1 953
Илияна.
Останалите имена от анкетата не ми харесват.

# 50
# 51
  • Мнения: 7 089
Лина и Тина...

# 52
  • Мнения: 1 488
Гласувах за Лина и Тина, но имам и предложение: Тиана с Т и Глория с Г . Но не на певицата Глория. Просто ми харесва името. Ако сте и фен обаче, по-бихте го харесли. Ако не сте, вероятно няма да го харесате, защото в БГ за съжаление се свързва с певицата.

# 53
  • София
  • Мнения: 1 266
Тина и Лина от анкетата.
Тиана и Тея също  Peace

# 54
  • Мнения: 0
Благодаря ви за предложенията,мненията и гласуването Hug
Дъщеричката ни се роди на 21.01 и се казва Теодора  Heart Eyes

# 55
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Страхотно име, да в жива и здрава!   bouquet

# 56
  • Мнения: 10 300
Честито! Да ви е живо и здраво момиченцето!  bouquet
Не съм гласувала преди, но вероятно бих избрала точно Теодора.

# 57
  • Мнения: 7 877
Честита Теодора!  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 15 376
Да расте здрава Теодора!

# 59
  • Мнения: 4 529
Да е жива и здрава малката Теодора!

Общи условия

Активация на акаунт