Боя за коса - blond 23! Летни сирени

  • 99 116
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Feeling този последния ми хвана окото, колко пъти в седмицата или в месеца се ползва?  newsm78
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз имам реконструктура на Янсей и го използвам при всяко миене на косата.Не ми я утежнява, но ако решиш да го вземеш сама ще усетиш как да го използваш.a.l.e.n.a препоръчва на Джойко като много хубав и по-качествен продукт, но тя ако искаш ще ти пише за него.

# 16
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 430
Мацки и аз ще се запиша тука скоро пак схте се боядисвам сега си мисля на Granier да си взема някоя боя .

# 17
  • Мнения: 2 401
Ииии, разгеле. Че с тия пролетни краставици и  псевдо блондинки вътре  за смях ставахме  Wink

# 18
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Feeling този последния ми хвана окото, колко пъти в седмицата или в месеца се ползва?  newsm78
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз имам реконструктура на Янсей и го използвам при всяко миене на косата.Не ми я утежнява, но ако решиш да го вземеш сама ще усетиш как да го използваш.a.l.e.n.a препоръчва на Джойко като много хубав и по-качествен продукт, но тя ако искаш ще ти пише за него.

по-скоро са различни продукти  Peaceтози на юнсей вларва и малко уплътняване, докато на джойко повече подрежда и хидратира  Peace

за фина коса - първият е по-удачен, за коса с по-трудно разресване - втория т Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 923
Feeling този последния ми хвана окото, колко пъти в седмицата или в месеца се ползва?  newsm78
Благодаря за новата тема  bouquet
Аз имам реконструктура на Янсей и го използвам при всяко миене на косата.Не ми я утежнява, но ако решиш да го вземеш сама ще усетиш как да го използваш.a.l.e.n.a препоръчва на Джойко като много хубав и по-качествен продукт, но тя ако искаш ще ти пише за него.

по-скоро са различни продукти  Peaceтози на юнсей вларва и малко уплътняване, докато на джойко повече подрежда и хидратира  Peace

за фина коса - първият е по-удачен, за коса с по-трудно разресване - втория т Peace
Благодаря ви   bouquet утре вечер ще се боядисвам с Londa, само че професионалната като цвят 8/71 в момента съм 7ца дано се получи, ще дам отзиви  Peace

# 20
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
стискаме палци и да докладваш  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 6 258
И аз ползвам зеления реконструктор на Yunsey, в началото го слагах на всяко миене, после си направих пауза - просто така го усещам, сякаш се пренасища косата; сега пак започнах да слагам по малко. Онзи ден се зачетох в упътването и видях, че е с UV филтри, гледам и на сайта го пише. Само се чудя дали е достатъчно като защита от слънч. лъчи или все пак си трябва и специален продукт. Последният път си направих маската с ший масло, то също има малък естествен слънцезащитен фактор.

Преди седмица някъде се боядисах с безамонячната Палете (розовите), номер 9-5. Отдавна исках да я пробвам, та се намазах. Като цвят се получи много хубав - бежаво-златист (но леко златисто), малко ми беше странно да се гледам, че досега все в много светли и студени цветове бях, но ми харесва (така и като избие жълто на корена не контрастира толкова). Боята обаче изобщо не ми хареса и не мисля да я ползвам повече. Оксидантът ест. беше 9%, а ме достраша да смеся безамонячна боя с обикновен оксидант, боята като се смеси става много гъста и веднага се втвърдява на косата, не може да се разнесе, 2 кутии с боя не ми стигнаха, а хем доста си поскъсих косата.

# 22
  • София
  • Мнения: 923
ами аз си взех две бои по 60мл. и два оксиданта 9% по 50мл дано ми стигнат, косата ми е дълга малко под раменете  Flutter
ох вече нямам търпение да ми свърши работното време и да отида да се намажа  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 6 258
Точно тази на Палете е с 50мл. боя и 20мл. оксидант, затова и стои твърда на косата и не ми стигна.

# 24
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
... зеления реконструктор на Yunsey ...Онзи ден се зачетох в упътването и видях, че е с UV филтри, .... Само се чудя дали е достатъчно като защита от слънч. лъчи или все пак си трябва и специален продукт. ....

според мен да! все пак е и продукт без отмиване  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 923
влизам на бързо да се пУфаля стана цвета е супер точно като този от каталога, а косата ми е лъскава като нова  pletka
тези дни като ми остане малко време ще постна и снимки Wink

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 Peace И аз да се похваля с нов цвят - шампанско. Много добре се получи. Подробности ще дам, когато видя как се казваше боята /в магазина на Кристиян ъф Рома - промоция на нова боя - безплатно боя и боядисване  Mr. Green - плащаш подстригване или изсушаване/

# 27
  • Мнения: 372
Честито на боядисалите се, но не може така - "влизам да се похваля".  Laughing   Искам снимки!   Hug  Особено, когато сте с нов цвят.  Flutter   Hug

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте! Hug
Ето го и моят цвят след вчерашното боядисване:

Това е с Garnier Color Naturals 113.

Хубав ден! Hug

# 29
  • Miami
  • Мнения: 412
Да се отчета и аз със снимки  Simple Smile
http://korfi.multiply.com/photos/album/22#photo=19
От снимките не се добива съвсем реална представа, но леко в корените е по-различен цвета, по-тъмен, но поне не жълтее. Аз съм доволна  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт