Юни тук дойде - начало на ЮЛСКИ бейби валеж да ни донесе!

  • 26 425
  • 732
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 250
Еййй, за мезе ме взехте вече  Laughing

Ако на някой му падне тапата, да знае, че има време да си изчисти спокойно  newsm62

Иначе ние сме добре...май нямам признаци за раждане, ама да видим кога и къде ще ме изненада  Mr. Green

Имаме си баба и дядо вече, всичко е наред  Heart Eyes Митака вече не ме отразява за нищо...хваща баба си за ръката и я води да си играят, а на мен ми вика "чао, мамо" и ми дава целувка  Joy

Стискам палци на всички, да сте добре  Praynig

Джен  fingerscrossed

Бягам сега..по късно пак ще ви нагледам  Kissing Heart

Танче, мерси за прекрасната тема   bouquet

# 61
  • Мнения: 38
Нaда, хайде казвай вече кой е тоя филм, че явно сме много скучаещите Grinning

Момичета филмът е ПОСЛЕДНИЯТ ЕРГЕНСКИ ЗАПОЙ 2. Няма такъв филм. Страшен. Майтапа на страна наистина щях да родя. Много по-смешен е от първата част. Като си помисля това май най-ще ми липсва след като родя - ходенето на кино.

Аз съм се отдала на средиземноморската кухня.

Утре съм на запис и консултация.


Днес ми го похвалиха вече за трети път, ама аз както съм с контракции да не взема да родя, ще го чакам да излезе по торентите и ще си го гледам вкъщи  hahaha

Обожавам средиземноморска кухня, на мене ужасно ми липсва че тази година още не сме си ходили на къщето в Гърция, от 3 месеца бленувам за гледката, кухнята и узото  Mr. Green

Хайде скачай в колата и идвай - има риба с провансалски подправки и задушени картофи. Узо нямам, но имам страхотно бяло вино от Сицилия.

А за филма си права - не е за теб. Аз се шегувам, но ти можеш и да родиш наистина.

Аз от торенти обаче не свалям (професионални причини), така че киното и филмите това лято ще ми липсват.

# 62
  • Мнения: 540
Джен  newsm17  стискам палци мила

# 63
  • Варна
  • Мнения: 4
И аз да се разпиша в новата темичка! Мерси, Танче   bouquet
Джен, Пете  Hug

# 64
  • Мнения: 0
Юлка,  Hug след като "чувам" само положителни впечатления от Арника, ще пробвам и аз.
jen, желая ти да нямаш никакви поводи за тревоги!   bouquet Ти си положителна натура и всичко трябва да е наред!!!  Peace
П.П. На мен също много ми липсва почивчицата в Гърция и както казваш гледката и узото, по този повод ще си налея една  beer3,   Grinning
Нямам търпение да идва утрешния ден за да се срешна с бебка на истински преглед при лекаря ми....а тези в ЖК са ми скучни с техните талони, шаблони, картони и нищо конкретно...
Желая ви приятна вечер!   bouquet

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 250
Юле, да ти кажа и аз малко се стреснах и стъписах, но поне нямам сърбеж или някаква миризма  Thinking                                   Джен, и аз по тази рецепта я правих, но нещо не стана както трябва. Стана като желирани бонбони и супер безвкусна. Не мога да разбера на какво се дължи това, май желатина го разтворих в малко вода или пък защото ползвах сладкарска сметана  newsm78

# 66
  • Мнения: 277
Юле, да ти кажа и аз малко се стреснах и стъписах, но поне нямам сърбеж или някаква миризма  Thinking                                   Джен, и аз по тази рецепта я правих, но нещо не стана както трябва. Стана като желирани бонбони и супер безвкусна. Не мога да разбера на какво се дължи това, май желатина го разтворих в малко вода или пък защото ползвах сладкарска сметана  newsm78


Диадора, желатина е много важен, както как ще се разтвори, така и количеството течност в която е разтворен, разбира се и сметаната е мажна, аз затова съм ти написала, че го правя с млечна, а не с растителна  Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 10
Юлка, мен точно това, че мога и утре да родя ме притеснява, защото не съм влезнала в 9тия още. Доки ми изписа магнерот и ми увеличи ферофолгамата, но съм се паникьосала  smile3511 , а относно бабите за съжаление едната работи и не може- може само събота и неделя, а другата е в провинцията и не знае много много как  newsm12

# 68
  • Мнения: 46
Здравейте и от мен!

Днес си взех болничния за 45 дни и официално вече не съм на работа! Налага ми се обаче, да отида поне за още един работен ден, че имам още работа за предаване и още не съм се почувствала свободна!

Като ви чета, повечето сте почти готови с покупки, дрешки и гладене, а аз дори не съм започнала. Така че, и аз от сряда почвам да наваксвам!

Hestia и ˙·٠Bulechka™٠·˙ вие в кои болници сте раждали и кога, че са ви сложили безплатно Анти Д Гамагллобулина. Аз раждах 2005 в Шейново и ме накараха да си го купя. Някой има ли скорошно инфо за Шейново как стоят нещата?

minesota мисля, че ти се интересуваше за бащиното име на детето и -ов или -ова. От личен опит да ти кажа, как при нас се стекоха нещата с дъщеричката ни. Бях проучила, че в болницата се опитват да ти кажат, че по Конституция е така, но не могат да ти откажат да запишат детето, както искаш. За това могат да се заядат в общината. Така в стаята ми в Шейново дойде жената, която оформяше документите и след като и казах, че бащиното име на малката ще е без наставка, тя тръгна с довода за Конституцията. Аз и казах, че с общината сама ще се оправям  - и така  я записа както пожелах. После като пратих таткото за акта, понеже знаех, че там повече се опъват му опявах какво да казва и да не се съгласява, а той като се върна само му казали "До година пак!"  Wink И така сега вече имам най-силния довод, че едното ми дете вече е записано без наставка.

Лека нощ на всички и сладки сънища!

Утре отивам за надявам се последен работен ден и после ще си пия кафенцето с вас!

# 69
  • Мнения: 3 248
Здравейте и от мен!   bouquet

Честита ни нова темичка!

Днес цял ден сме навън с мъжо! Пък влезнах и аз в 9-тия месец (честито и на останалите)! Та да ви покажа как отпразнувах:
http://july2011.snimka.bg/family/epona.575892.23889111
Сега вече мога лесно да отговоря на въпроса "Кое е най-щурото нещо, което сте правили през бременността?" от тия анкетите по лекциите...  Blush  Crazy

Танка, мерси за оформлението на темичката, прекрасно, както винаги!

Минесота, мен подготвително ми предписаха Кларитин. Да го пия 1-2 дни преди раждането. Само дето аз планирам естествено, та ми е чуденка как точно ще стане...

Галя76, благодаря ти за милите пожелания за цялта група!  Hug

Теди, аз също съм избрала Токуда.

Сисата, това с тежината и задуха ми се струва нормално. И мен някой път ми става така. Все пак още малко ни остава до края!  Hug

Джен, Пете,  Hug Hug

Фейтче, честити придобивки!  Heart Eyes

За арниката: ще я почвам вече. 1х5 гранулки, потенция 5, сутрин. Вие как я приемате???

Хубава вечер на всички тумбачета!!!  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 20:48 от Епона

# 70
  • Мнения: 329
Малеееее, Епона, ти си луда бе жена  Crazy Hug На кон в 9-тия  #Crazy
Пия арниката от седмица 2х3, но моята е потенция 5

И аз няма да слагам -ова накрая на бащиното - надявам се да нямам проблем  Whistling

# 71
  • Мнения: 75
Епона, ти цялата бременност устиска да не се качваш на коня и точно в 9ти !!!! Crazy

Фейтче, честити ти покупки Simple Smile

Аз утре рано съм на преглед и после с мъжо ще разгледаме авто изложението в София, че имаме служебни пропуски (нали са пак спонсори ), което ме радва, защото няма да кисна сама вкъщи  Sunglasses
Като се приберем ще се отчета от прегледа ( стискайте палци да ми спират вече Магнерота !)

Джен, дано малкия да е добре и другата седмица да си се гушнете вече  Hug

# 72
  • София
  • Мнения: 1 123
Привет и от мен  Simple Smile Чета ви сигурно от 2 часа и все не мога да ви дочета - какво ли не правих  - то до магазина ходих, вечерях, с майка ми по телефона говорих .....

Честита нова тема, само с хубави новини да я напълним!

Днес бях на запис на тонове и на преглед. Бебчо е добре, вече е около 2500 гр и е с  главично предлежание.  

Епона ти ме уби  Laughing В 9-ти месец да яздиш кобилата!  Убедена съм, че няма да има друга мама която да те бие  в анкетата  Laughing

Момичета, утре на лекцийка в ЦУМ? Ние с Ники сме се разбрали да ходим така че сме там.

Франсе, ти защо не дойдеш в ЦУМ, пък мъжа ти да си гледа колите  Laughing

Последна редакция: пн, 13 юни 2011, 22:06 от Мецани

# 73
  • София
  • Мнения: 1 609


Момичета, утре на лекцийка в ЦУМ? Ние с Ники сме се разбрали да ходим така че сме там.


Там съм Simple Smile

# 74
  • Мнения: 277
Епона браво на тебе  bowuu  bouquet, ти като видя е си в 9-ти месец и реши, че можеш да си пояздиш кобилката  Peace

Общи условия

Активация на акаунт