H&M - Тема 5

  • 48 179
  • 749
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
Здравейте! Поръчката ми от 3 юни е със статус Dispatched от 13 юни, но все още няма тракинг номер, а парите са изтеглени още на 13. Трябва ли да пиша на посредника или да чакам да се появи тракинг номер?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 2 144
Здравейте! Поръчката ми от 3 юни е със статус Dispatched от 13 юни, но все още няма тракинг номер, а парите са изтеглени още на 13. Трябва ли да пиша на посредника или да чакам да се появи тракинг номер?
Ако поръчката ти е малка/лека е изпратена по пощата тогава не излиза тракинг номер. Според мен е добре да съобщиш на превозвача, че очакваш пратка на твое име от сайта Peace.

# 32
  • Мнения: 39
Здравейте! Поръчката ми от 3 юни е със статус Dispatched от 13 юни, но все още няма тракинг номер, а парите са изтеглени още на 13. Трябва ли да пиша на посредника или да чакам да се появи тракинг номер?
Ако поръчката ти е малка/лека е изпратена по пощата тогава не излиза тракинг номер. Според мен е добре да съобщиш на превозвача, че очакваш пратка на твое име от сайта Peace.
Ами не е голяма- детски дрехи- 2 рокли, дънки и туника.
Благодаря! Сега ще пиша на превозвача.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Видяхте ли нещо интересно в новото намаление?

Аз не видях нищо ново, даже на някои неща са увеличени цените.  Wink

# 34
  • Мнения: 2
Благодаря за темата   bouquet записвам се да следя  Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте,
направих поръчка на 03.06 http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=85434 … ;Postcode=RM108QR,която на 14.06 е върната/Shipping status: Not collected/.След нея имам още две:тази http://www.hermes-europe.co.uk/tracker.html?trackingNumber=85434 … ;Postcode=RM108QR от 08.06 и една,която е без тракинг/Shipping status: Dispatched/ от 14.06.Не мисля,че съм допуснала грешка в пощенския код,изпратена е до Е.За трите поръчки са изтеглени парите,дори за една от тях имам веднъж блокирана и веднъж изтеглена сума.Може ли някой да ми даде съвет какво да правя,ще ми върнат ли парите по сметката и трябва ли да им пиша?Моля,ако някой е имал сходен случай да ми пише Praynig,защото нямам представа какво да предприема,а и наистина смятам,че няма причина,за да не бъдат доставени на адреса.

# 36
  • Мнения: 874
    Добро утро!Искам да споделя с вас,че все още не съм получила писмото от ХиМ с данните за плащане на неизтеглената от тях сума. В май баланс обаче ми се появи втори ред:
12 Jun 2011  Due balance   £23.33
26 May 2011  Adjustment, payslip  £23.33  £23.33
Date  Transactions  Amount  Balance

 Дали пък не са пробвали сами да си изтеглят сумата на 12,06  newsm78

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 2 144
    Добро утро!Искам да споделя с вас,че все още не съм получила писмото от ХиМ с данните за плащане на неизтеглената от тях сума. В май баланс обаче ми се появи втори ред:
12 Jun 2011  Due balance   £23.33
26 May 2011  Adjustment, payslip  £23.33  £23.33
Date  Transactions  Amount  Balance

 Дали пък не са пробвали сами да си изтеглят сумата на 12,06  newsm78

Момичета със същия проблем в предните теми писаха че има някакъв гратисен период и след изтичането му за почват да текат лихви. Порови се назад в темите в предната или по предната бяха писали. И аз съм в твоето положение с висяща неплатена сума от 9.06. очаквам писмото да пристигне при Е. ,обещаха ми да ми съдействат за плащането на сума Praynig. Пък за последните си две поръчки съм в пълно лунно затъмнение Sad. Ама гледам доста момичета с подобни проблеми.

# 38
  • Мнения: 874
        Би трябвало до сега да съм го получила това писмо,но след вчерашния ми контакт с фирмата превозвач разбрах ,че все още нищо няма при тях.  Tired

# 39
  • София
  • Мнения: 23 098
Днес за сефте се регистрирах в сайта и реших да поръчам детски дрешки. Обаче като видях потвърждението, че поръчката е приета, установих, че всичко поръчано е по два пъти. Нямам спомен да съм натискала два пъти, но както и да е. Та видях аз, че и след като е поръчано може да се разкарат дрехите, но да питам - колко време по принцип имам на разположение, за да правя евентуално корекции, след като вече поръчката е факт?
И последно въпросче - едно от нещата пише, че ще бъде изпратено чак след 8 юли - е какво е това чудо 3 седмици?! Ако го нямат на склад защо го дават като налично... Значи при мен ще пристигне най-рано след месец. Това нормално ли ви се вижда?

# 40
  • Мнения: 475
Здравейте ..чудя се дали някой е поръчвал ..бански костюми от или рокли ..
Зничи поръчах си потник 16 размер.. Стои ми перфектно като размер. В момента се чудя на една рокля ..т. като размерите са 14-16 .. и 18-20. Според вас кой от двата размера да избера..

# 41
  • Мнения: 1
Пуснах днеска пак малка поръчка ( не много ми интересно станах без код за 10 паунда отстъпка Laughing)

# 42
  • Мнения: 1
Днес за сефте се регистрирах в сайта и реших да поръчам детски дрешки. Обаче като видях потвърждението, че поръчката е приета, установих, че всичко поръчано е по два пъти. Нямам спомен да съм натискала два пъти, но както и да е. Та видях аз, че и след като е поръчано може да се разкарат дрехите, но да питам - колко време по принцип имам на разположение, за да правя евентуално корекции, след като вече поръчката е факт?
И последно въпросче - едно от нещата пише, че ще бъде изпратено чак след 8 юли - е какво е това чудо 3 седмици?! Ако го нямат на склад защо го дават като налично... Значи при мен ще пристигне най-рано след месец. Това нормално ли ви се вижда?
- можеш да редактираш колкото искаш или триеш докато поръчка ти още в пендинг ордер, а не в ордер ин прогрес, по принцип гледай дата на диспетч, НО не факт, аз и преди тази дата имам "тръгнати" поръчки
- ако едни неща с по-късна дата, поръчки могат разделя, ти можеш обедениш ги, но до този момент могат свъшат се други неща (това че твоите неща "поръчани" и седя в пендинг никак не означава че ги пазя для теб)
- с моята гледна точка - откажи се от това нещо кое на 8 юли, и чакай поръчка, ако я откажат - кое случват се - ще пуснеш пак и пак до 8 юли Hug

# 43
  • София
  • Мнения: 23 098
vishenka, благодаря за разясненията   bouquet
Всъщност именно това, което ми е с дата 8 юли ми е най-важно, така че няма да се откажа от него. Още повече, че представлява детска връхна дреха и е чак за есента.

# 44
  • Мнения: 5
Здравейте!Да попитам -за момиче, което носи обичайно размер128-134см., дрешките с размер6-8 дали ще са и добре?Възрастта е между 7 и 8 години.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт