Спално чувалче

  • 7 603
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 175
Ох, забравих, че аз съм в Пловдив, а има хора и от другаде. Май не съм чула в София да имат магазин, ама някъде може и да продават техни стоки. Дано някоя майка има инфо.

# 31
  • Мнения: 175
А, намерих!
София- Ул. "Пиротска" 58- "ВВР"- Предполагам, че това е името на магазина. Има и тел. 931 14 40

# 32
  • Мнения: 1 770
Доколкото знам имат и борса до Майчин Дом, но още не съм ходила там. Раздаваха брошурки в МД, но някъде я забутах, не помня адреса, само си спомням, че беше една малка уличка някъде около МД.

# 33
  • Мнения: 1 417
Когато купувах първите неща за новородено купих и такова чувалче.Ползвала съм го малко, защото Александър е роден в края на април, но ми се струва удобно. С капси и с цип е и може да се използва и само като одеалце.Отдолу е отворено, не знам за колко см е . Много е пухкаво и мекичко, купих го от Щъркела за 33лв.мисля - испанско, има в синьо и розово. Абсолютно същите чувалчета на Малечко струват ~60лв.

# 34
  • Мнения: 4 176
Цитат на: mi6i
Когато купувах първите неща за новородено купих и такова чувалче.Ползвала съм го малко, защото Александър е роден в края на април, но ми се струва удобно. С капси и с цип е и може да се използва и само като одеалце.Отдолу е отворено, не знам за колко см е . Много е пухкаво и мекичко, купих го от Щъркела за 33лв.мисля - испанско, има в синьо и розово. Абсолютно същите чувалчета на Малечко струват ~60лв.

Ще взема да отскоча до Штъркел-а . Забелязала съм,че цените им са супер , за арзлика от Пинокио. мерси ,че ме подсети.

# 35
  • Мнения: 5 500
Ние също ползвахме чувалче през зимата, тогава Цецо беше почти на 5-6 месеца и редовно се въртеше. Посред нощ го намирах хоризонтално на възглавницата Shocked а и сега си обикаля леглото. Подариха ни го, но мисля, че струваше около 11-12 лв, от най-евтинките, българско е. Без ръкави, но доста дълго и е много удобно, поне съм сигурна, че няма да замръзне при 18-19*С.

Общи условия

Активация на акаунт