Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya - стари участия и нови проекти на актьорите ~ 4

  • 33 292
  • 737
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Десет пъти изгледах този финал, като че ли преди втория истрел нещо казва Еркан newsm78 newsm78 newsm78 Както и да е bowuu Аби,бей  newsm78 мен адски ме дразнят тези обръщения, както и ..... господин Галип, вместо  на фамилно .....  Момичета, Галипче, Руксарче  -това умалително обръщение ли е при турците или съвсем нормално  newsm78

# 661
  • Мнения: 36 797

Айча Бингьол и съпругът й на сватбата на "Сонер"....

# 662
  • Мнения: 0

Айча Бингьол и съпругът й на сватбата на "Сонер"....

Хубава двойка са bowuu Но по-вълнуваща е другата двойка ЕП и Д Mr. Green

# 663
  • Мнения: 36 797
Десет пъти изгледах този финал, като че ли преди втория истрел нещо казва Еркан newsm78 newsm78 newsm78 Както и да е bowuu Аби,бей  newsm78 мен адски ме дразнят тези обръщения, както и ..... господин Галип, вместо  на фамилно .....  Момичета, Галипче, Руксарче  -това умалително обръщение ли е при турците или съвсем нормално  newsm78
Скъпа те  не си спомням до коя година не са имали бащини и фамилни имена.....Така, че при тях това е може би някаква традиция да си говорят на малки имена.....Затова в Сон бахар Сабиха му казваше Галип бей......Това "че" което се чува в края на имената мисля че означава нещо от рода на скъпи/а/......Мисля че не казват "че", а съкратено джанъм....Не си ли обръщала внимание, че обръщението към Осман е нещо от рода на Осман`джи или нещо от този род......

# 664
  • Мнения: 0
Temenuzhena, Мама Ан е сложила линк, където са повторили няколко пъти издънката, има видео под текста

http://www.internethaber.com/cemileden-izleyiciyi-sok-eden-gaf-3 … htm#ixzz1Q7MsMfQG

# 665
  • Мнения: 36 797
Благодаря ти Сани..... newsm28 си кутията.....

Е какво ще кажете дами за чисто новия Еркан....

# 666
  • Мнения: 0
Ако имаме чисто нов Еркан, защо тук май виждам ЕП - на сватбата на Сонерчо newsm78 Mr. GreenДа не си е залепил мустак отново newsm78 А може би се припознавам newsm78 погледнете ....

# 667
  • Мнения: 0
Ако имаме чисто нов Еркан, защо тук май виждам ЕП - на сватбата на Сонерчо newsm78 Mr. GreenДа не си е залепил мустак отново newsm78 А може би се припознавам newsm78 погледнете ....

Не е той Теменужена, носа  newsm78 не е същият.  Mr. Green Mr. Green

Обаче младоженеца много духовит, мераклия голям  Stop Mr. Green

# 668
  • Мнения: 0

Не е той Теменужена, носа  newsm78 не е същият.  Mr. Green Mr. Green

[/quote]

ОК, Сани , щом казваш  newsm78 Аз заради този нос се усъмних newsm78

# 669
  • Мнения: 0
Скъпа те  не си спомням до коя година не са имали бащини и фамилни имена.....Така, че при тях това е може би някаква традиция да си говорят на малки имена.....Затова в Сон бахар Сабиха му казваше Галип бей......Това "че" което се чува в края на имената мисля че означава нещо от рода на скъпи/а/......Мисля че не казват "че", а съкратено джанъм....Не си ли обръщала внимание, че обръщението към Осман е нещо от рода на Осман`джи или нещо от този род......

Благодаря за информацята  bouquet Аз , признавам, знам малко за културната история , традиции и обичаи на съседката ooooh! последната година се позапознах с някои неща, но мнооооооого повърхностно bowuu bowuu

# 670
  • Мнения: 36 797

ОК, Сани , щом казваш  newsm78 Аз заради този нос се усъмних newsm78
[/quote]
Мисля, че Еркан не е бил на сватбата.....Само семейството - като в сериала....Той нали беше казал, че никога не е бил от това семейство.... Naughty

# 671
  • Мнения: 36 797
Сани извинявай, но изчисти си кутията  Hug Hug Hug Hug Hug.

# 672
  • Мнения: 36 797
Berrin Sevgilim!
Merhaba. Ben sağ salim varacağım yere vardım. Rahatım yerinde beni merak etme. Biraz kafam karışık, zihnin yorgun ama olsun iyim tek eksiğim sensin. Ben seni çok özledim sensiz zaman nasıl geçecek bilmiyorum. Bana acı veren tek şey bu. Sana sık sık yazmaya gayret edeceğim sende bana yaz mektuplarini Cengize ver. O bana ulaştırır. Seni hasretle öpüyorum. BENIM BIRICIK BERRINIM.





Това е писмото което приятеля на Ахмет даде на Берин..... Naughty

# 673
# 674

Общи условия

Активация на акаунт