*ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ* - кой до къде е - 6!

  • 80 238
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 972

Някой има ли идея дали през новата година ще приемат по голям бюджет на ФАР  newsm78

Чак януари ще се разбере, но се надявам да отпуснат повече пари от бюджет 2011, защото сега се подават заявления с номера 14 хил (средата на октомври бяха подали 1397**).

Преди започването на новата година това ще са близо 4 хил двойки, чакащи заповеди, сумата за новия бюджет трябва да надхвърля тази, която покрива тези процедури. Поне аз така мисля.

# 706
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
sigma благодаря ти, браво, браво ..... а дано повече мацки забременяват, пък защо не и ние  Hug Hug Hug, че ще се пенсионираме докато ни дойде реда от фонда  hahaha hahaha

# 707
  • Мнения: 60
Здравейте момичета и от мен Simple Smile Аз съм номер 11513 и със сигурност съм за следващата година. Чакането обаче почва да ме изнервя много и имам чуството, че така губя много време, в което нищо не правя. Искам да ви попитам дали знаете - това че сме чакащи за ин витро дава ли ни някакво предмиство за час за преглед в клиниките (Надежда например - за там съм подала документите). Пробвах да се обадя по тел да попитам дали могат да ми дадат час за предглед, който да не е след 1 година но не успях да се свържа. Може и да ми се изсмеят по тел вече всичко очаквам, но не съм била на преглед до сега в тази клиника и искам да видя какво ще ми кажат те преди процедурата.  Thinking Rolling Eyes

# 708
  • Мнения: 39 575
Нани1, честно казано  не вярвам да те вкарат с предимство. Но можеш да се обадиш и да питаш . 

# 709
  • Мнения: 1 972
Щом от клиниката са ти изготвили документите, това означава, че след като вземеш заповедта опитът ще ти го поемат. Нямаш никакво предимство от останалите. Носиш си заповедта на Силвия, после отиваш при секретарките на 4-тия етаж и си вземаш час. На мен ми дадоха час 5 седмици след датата на занасяне на заповедта.

Ако имаш някакви други въпроси пиши ми на лични, все пак темата е за друго.

# 710
  • Мнения: 39 575
5 седмици  newsm78

# 711
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Сигмичка, не се почешвай  Joy Joy Joy то във Вашата клиника е така, много пациентки, много чакане а липса на дофтори hahaha hahaha

# 712
  • Мнения: 39 575
Миеринче, пациентка съм на клиниката от една година и винаги са ми давали час за най късно след седмица. Ама пет .....  Смятам, смятам и по тая схема ще се класирам за Коледата на  2013  hahaha

# 713
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 Joy Joy Joy ама ще ме умориш от смях  Joy Joy Joy
Няма сега, всичко ще е наред. Догодина около Коледа ще сме на линия вече за процедури. НАДЯВАМ се, чакай и аз да се почешам  newsm78 newsm78

# 714
  • Мнения: 1 972
Миеринче, пациентка съм на клиниката от една година и винаги са ми давали час за най късно след седмица. Ама пет .....  Смятам, смятам и по тая схема ще се класирам за Коледата на  2013  hahaha

но тя досега не е била пациентка, и аз бях така, мен ме насочиха от клиниката в Тутракан към Малинов, затова и вземането на 1-вия час беше малко по-проблемен, но всичко мина. Дали ще почнете още на другия ден след вземането на заповедта или след 4 месеца - все тая - важен е резултата.

# 715
  • Мнения: 60
Благодаря  ви момичета. Значи като като се взема заповедта после пак следва чакане ...  Crazy

# 716
  • Мнения: 285
Инфо от зачатие: Номер 10319 е получил обаждане

# 717
  • Мнения: 1 186
Здравейте момичета и от мен Simple Smile Аз съм номер 11513 и със сигурност съм за следващата година. Чакането обаче почва да ме изнервя много и имам чуството, че така губя много време, в което нищо не правя. Искам да ви попитам дали знаете - това че сме чакащи за ин витро дава ли ни някакво предмиство за час за преглед в клиниките (Надежда например - за там съм подала документите). Пробвах да се обадя по тел да попитам дали могат да ми дадат час за предглед, който да не е след 1 година но не успях да се свържа. Може и да ми се изсмеят по тел вече всичко очаквам, но не съм била на преглед до сега в тази клиника и искам да видя какво ще ми кажат те преди процедурата.  Thinking Rolling Eyes
  newsm78 а как си подаде документите за там ?!? Shocked
а за предемство няма ! чакаш и така.....
 сори за спама  Embarassed
имам молба, моля одобрените да пишат и за коя клиника става въпрос  Praynig

# 718
  • Мнения: 3 404
Явно даже са и минали 10300, това е много добре  smile3501
   Еми,как да знаеме,когато никой несподеля обаждането      Crossing Arms Миналата седмица колко са споделили??????

# 719
  • Мнения: 60
*нова_жена*  подадох ги като отидох при Силвия с необходимите документи (епикризи и снимки от ехограф), направихме изследвания при тях и тя изготви комплекта документи необходим за фонда.

Общи условия

Активация на акаунт