Спонтанен аборт?

  • 6 218
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 636
Парченца кожа направо ми прозвуча... Не би могло да е аборт първо, и второ- съвсем пък и кожа от плода да пада...
Следващият път като прибягваш до взимане на хапета-питай гинеколога си, а не приятелите си. Аз лично хапчета не приемам, не издевателствам над организма си и се обръщам към лекарите, когато имам проблем. Според мен болезнения цикъл, прекаран на легло не е съвсем нормален - или ти се поглезваш или имаш сериозен здравословен проблем.

# 16
  • Мнения: 3 929
Преди 10 години с тези хапчета си докарах такъв кръвоизлив, че едвам ми спасиха живота. Не е спонтанен аборт, но явно влияе по някакъв начин на лигавицата на матката. При мен се е получило нещо като хематом, при което кръвта не може да изтече и се натрупва, а организмът ми е започнал да се трови, при което получих масивен кръвоизлив.

# 17
  • Мнения: 1 485
Преди 10 години с тези хапчета си докарах такъв кръвоизлив, че едвам ми спасиха живота. Не е спонтанен аборт, но явно влияе по някакъв начин на лигавицата на матката. При мен се е получило нещо като хематом, при което кръвта не може да изтече и се натрупва, а организмът ми е започнал да се трови, при което получих масивен кръвоизлив.
Ужас не мога да разбера защо ги изписват при положение че на никой не действат добре.

# 18
  • Мнения: 3 929
Преди 10 години с тези хапчета си докарах такъв кръвоизлив, че едвам ми спасиха живота. Не е спонтанен аборт, но явно влияе по някакъв начин на лигавицата на матката. При мен се е получило нещо като хематом, при което кръвта не може да изтече и се натрупва, а организмът ми е започнал да се трови, при което получих масивен кръвоизлив.
Ужас не мога да разбера защо ги изписват при положение че на никой не действат добре.
Направо не ми се коментира. Беше преди 10 години и все се надявах нещата да са се променили от тогава, ама нейсе. Гинекологът, който извърши манипулацията по почистването, ако мога така да се изразя, направо остана без думи. Даже ме "успокои", че преди около седмица съпругата на негов много добър приятел починала от подобно кръвонасядане, получила натравяне и... От тогава не приемам хапчета за намаляване или отлагане на цикъла. Търпя или търся други начини.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
Тези два дни толкова ли не можеше да ги преживееш някак си...Но Шпа, Спазмалгон......отколкото да си тровиш организма с подобни силно концентрирани хормонални химии.....
По това, което описваш не мисля, че е аборт, по-скоро е резултат на изкуственото забавяне на МЦ....
При мен лично, когато правех спонт. аборт болките бяха ужасни....биеха ми успокоителни на 3 часа, едва изчаквах да мине времевата граница, която трябваше да има между два приема на лекарствата.....няма такава болка, а принципно имам висок праг на болка. (след секциото в реанимация ми биха само 1 път успокоително, когато ми се полагаше- отказвах, търпях си.....)

Общи условия

Активация на акаунт