Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 120

  • 31 220
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Tuba Büyüküstün ve Gönülçelen Dizisi Ekibi yine Düşler Akademisi ' nde !


."Çocukların geleceği parlasın"sloganıyla düzenlenen stars of istanbul projesi kapsamında DÜŞLER AKADEMİSİnin ev sahipliğinde öğrencilerimiz,eğitmenlerimiz,
gönüllülerimiz ve sanatçı dostlarımızla birlikte yıldızları boyayacak. Ayrıca Gönülçelen dizisinin Ekibi ve Tuba Büyüküstün de dahil olmak üzere basınla birlikte aramızda olurken pek çok ünlü ressam ve sanatçı bizimle olacak .
Yer:Batı Ataşehir Düşler Akademisi Binası
Tarih:17 Haziran Cuma
Saat:11.00-13.00


# 16
  • Мнения: 10 240
В началото на всяка тема има специално място, в което изразявам моята и на всички момичета от темата благодарност към екипа, който ни доставя радостта да гледаме "Запленяваща сърцето".
Тези орхидеи са специално за Ирра, която отново е част от този екип и ни радва със своя превод!
Не са от Мурат Туралъ, но са от сърце! Hug

# 17
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 18
  • София
  • Мнения: 30 142
тази вечер много тихо в темата  Rolling Eyes Всички събират сили за утре или гледате епизода Wink Аз след малко ще се отдам на това удоволствие  Heart Eyes

# 19
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 20
# 21
# 22
  • Мнения: 0
Серията,която току що изгледах,беше истинско удоволствие за мен.Явно само от картинките съм разбрала няма и 50 % от красотата на филма.Толкова нежност и любов видях и от двамата младоженци и от Джерен и Левент.Съвсем не беше прибързана връзката им.Всичко беше поросто чудесно.Истинска наслада за душата ми.

# 23
  • Мнения: 14 495
  Кефче,-гласувах- Туба пак води Hug

# 24
  • Мнения: 14 495
   Ванче ,клипа  с танцуващите двойки е супер newsm10
   И пак нашата Туба е най- добра. Просто не може да има две мнения по въпроса.
    
    Аз така и не успях да гледам преведения 54еп. по технически  причини  и си лягам ..
    Лека нощ smile3524

# 25
  • Мнения: 1 875
И аз благодаря на ВСИЧКИ от екипа,които ни превеждат сериите и редят субтитрите!Постигнахте нов своеобразен рекорд три преведени серии за една седмица.Е,и на това,ако не му се вика всеотдайност не знам какво повече.Благодаря ви за всичко,което правите,за да ни доставяте огромно удоволствие-МОРГАНЧЕ,АЛИС,АЛЕКС,КРАСИ,ДАНИКА!
Специални благодарности на включилата се отново в екипа ИРРА.Мисля,че нейният принос за бързите преводи на последните епизоди е явен!
Още веднъж благодаря на всички за положения огромен труд!

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 01:16 от Keskinowa

# 26
  • София
  • Мнения: 30 142
гледам преведените епизоди и се смея с глас:

"Такава навалица е тук, все едно извеждаме булка"  Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 1 875
Мише,а видя ли какъв кавалер е младоженецът.Как целуна ръката на Кадрието във фоайето на хотела.Като се засили да ги посреща се зачудих към кого тръгна.Най-малко очаквах тя да бъде удостоена с такова внимание от оджата Joy Joy Joy Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 30 142
Мише,а видя ли какъв кавалер е младоженецът.Как целуна ръката на Кадрието във фоайето на хотела.Като се засили да ги посреща се зачудих към кого тръгна.Най-малко очаквах тя да бъде удостоена с такова внимание от оджата Joy Joy Joy Joy

още не съм стигнала до този момент  Rolling Eyes НО нали с актрисата го удостои с честта да го хване за краче и той сега се отблагодарява  Laughing /бъзик/

М/удругото много добре изигран момент м/у Мурат и Кобра, когато Мурат само с поглед му показа, че няма да му даде договора  Peace

# 29
  • Мнения: 1 875
Е,пак си го казвам,че с превода си е друго.В първи сезон преди да изгледаме преведен епизод ИРРА винаги ни зъвръщаше с нейния анализ за всяка серия и бързо недоволството ни утихваше.Сега коментираме най-вече докато гледаме онлайн и често имаме погрешни представи за случващото се.След гледането на серията с превод запяваме друга песен. Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт