Закъснява ми, а толкова скоро родих....

  • 2 286
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 866
Аз бих направила тест веднага. Не е нужно даже да се прави сутрин. Иначе даже след секцио може да се забременява 1 година след операцията. Не знам защо толкова много лекари препоръчват 2 години почивка. Моят лекар каза да чакам 1 година. А имал и пациентки, които забременявали няколко месеца след операцията и пак изкарвали нормална бременност.

Не се притеснявай, ако си бременна, вярно че много планове ще се променят, но помисли децата с малка разлика как хубаво ще си играят заедно.   bouquet

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Направи тест и не се притеснявай,станалото станало

# 17
  • Мнения: 522
Ами какво да ти кажа, не се притеснявай - колкото и трудности да имате, децата са най-голямото богатство на Земята и щом Господ ви го е дал, значи така трябва да бъде...
И трите ни деца са родени през 2 години...страхотно е!
Явно при вас има финансов проблем, но винаги има изход! Praynig

# 18
  • Мнения: 955
Ами какво да ти кажа, не се притеснявай - колкото и трудности да имате, децата са най-голямото богатство на Земята и щом Господ ви го е дал, значи така трябва да бъде...
И трите ни деца са родени през 2 години...страхотно е!
Явно при вас има финансов проблем, но винаги има изход! Praynig
Децата са наистина най-голямото богатство. Попитай някой, който с години опитва да има дете и не се получава и би дал състояние за да има. Имам доста такива познати. Те ми завиждат благородно на бебоците, а аз се моля съдбата да бъде благосклонна и ги дари и тях с по едно, две бебета.
Първото ми бебе беше на 5 месеца, когато започнах да навивам таткото да си направим още едно. И ние също сме под наем и едвам успяваме да свържем двата края. Също, като теб работя в къщи за да можем да се оправяме с парите. Баткото вече е на ясла и аз имам много свободно време защото малкото спинка по цял ден. Така че, не се притиснявай, дори и да си бременна, явно така е решила съдбата. Още повече, че има едно поверие, че всяко дете си носи коматчето в ръка. Спокойно, всичко ще си дойде на мястото и в двата случая. А има и трети, знаеш.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 964
Цитат
...всяко дете си носи коматчето в ръка...
Моите сигурно с цял хляб ще пристигнат Mr. Green нали са две ще си помагат в носенето Joy

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ами принципно бебетата лесно стават Mr. GreenАз забременях втория път докато пиех противозачатъчни.... #Silly

Как така,бре жена?  Уби ме.
Аз пия противозачатъчни и сега ме хвана шубето. Confused

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Райчка,нищо не казваш? Направи ли си тест? Какъв е резултата?

# 22
  • Мнения: 7 430
Надявам се да си си направила тест и резултатът да е най-доброто за вашето семейство Hug

# 23
Наистина, направи си първо тест. Ако е положителен само се радвай. Няма по-хубаво нещо от децата. Аз след няколко дни ще раждам трето. Второто го заченах 3 месеца след като бях родила първото си дете. Беше по време на кърмене, а докторите казват, че тогава е невъзможно да се забременее. Виждам че сме от един квартал. Ако мога с нещо да помогна и е във възможностите ми с удоволствие. Дори и за работа.

# 24
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ами какво да ти кажа, не се притеснявай - колкото и трудности да имате, децата са най-голямото богатство на Земята и щом Господ ви го е дал, значи така трябва да бъде...
И трите ни деца са родени през 2 години...страхотно е!
Явно при вас има финансов проблем, но винаги има изход! Praynig
Децата са наистина най-голямото богатство. Попитай някой, който с години опитва да има дете и не се получава и би дал състояние за да има. Имам доста такива познати. Те ми завиждат благородно на бебоците, а аз се моля съдбата да бъде благосклонна и ги дари и тях с по едно, две бебета.
Първото ми бебе беше на 5 месеца, когато започнах да навивам таткото да си направим още едно. И ние също сме под наем и едвам успяваме да свържем двата края. Също, като теб работя в къщи за да можем да се оправяме с парите. Баткото вече е на ясла и аз имам много свободно време защото малкото спинка по цял ден. Така че, не се притиснявай, дори и да си бременна, явно така е решила съдбата. Още повече, че има едно поверие, че всяко дете си носи коматчето в ръка. Спокойно, всичко ще си дойде на мястото и в двата случая. А има и трети, знаеш. Heart Eyes


Само, че това, че децата са богатство не значе че айде да се юрнем да раждаме!!!
Повечето постове тук направо ме3 депресираха - ми не може ли човек да НЕ ИСКА сега и веднага да забременее?! Що така бе хора? Човек трябва да има право на избор - това му е най-ценното - да имаш право на избор.
Самата аз съм много притеснена да не съм бременна и държа да ви кажа, че най-ценното е да имаш право на избор. Но четейки повечето постове, аз направо трябва да ида еи да се застрелям, щото съм решила ако съм бременна дза направя аборт! Все пак не мисля, че е правилно детето да се роди на ВСЯКА цена. Трябва добре да се прецени има ли човек душевни, физически и парични средства да отгледа това дете. Иначе се добрлижаваме до животните - възпроизводство на всяка цена! Е не съм и нямам намерение да бъда като разплодна крава - а разликата между нея и мен е правото ми да ИЗБЕРА кога и дали да родя!
Затова аз напълно разбирам страховнете на момичето и ще се надявам да не е бременна, а да бъде тогава когато го планира това нещо!

# 25
Здарвейте не се притеснявай моите деца са едно след друго баткото  е на 01.08.2004 а мал4о е на 18.09.2005! Децата са найстина голямо богатство ! По повод на това 4е не сме карави не сме,ама не вси4ко може да се планира в този живот някои не6та стават когато е писано да стане ! Ми при един евентуален аборт се полу4ат усложнения какво става после !Пожелавам ти успех да знае6 по голямо 6тастие няма! Wink

# 26
  • Мнения: 4 176
З
 Ми при един евентуален аборт се полу4ат усложнения какво става после !Пожелавам ти успех да знае6 по голямо 6тастие няма! Wink


Само, че това, че децата са богатство не значе че айде да се юрнем да раждаме!!!
Повечето постове тук направо ме3 депресираха - ми не може ли човек да НЕ ИСКА сега и веднага да забременее?! Що така бе хора? Човек трябва да има право на избор - това му е най-ценното - да имаш право на избор.
Самата аз съм много притеснена да не съм бременна и държа да ви кажа, че най-ценното е да имаш право на избор.
Цитат

И на двата поста ще дам отговор с един въпрос.
А чували ли сте за противозачатъчни?
Допускам, че и с тях се забременява, но все пак... Wink

# 27
  • Мнения: 7 474
Ако имаш намерения да имаш 2ро го задръж, ако не махаш го и няма от какво да се притесняваш в крайна сметка не може да живееш само заради децата и ние сме хора,а тези които нямат нито едно да се обесят ли?Каквото и да решиш успех! newsm78

# 28
  • Мнения: 1 866

Самата аз съм много притеснена да не съм бременна и държа да ви кажа, че най-ценното е да имаш право на избор. Но четейки повечето постове, аз направо трябва да ида еи да се застрелям, щото съм решила ако съм бременна дза направя аборт! Все пак не мисля, че е правилно детето да се роди на ВСЯКА цена. Трябва добре да се прецени има ли човек душевни, физически и парични средства да отгледа това дете. Иначе се добрлижаваме до животните - възпроизводство на всяка цена! Е не съм и нямам намерение да бъда като разплодна крава - а разликата между нея и мен е правото ми да ИЗБЕРА кога и дали да родя!

Мисля, че правото на избор се упражнява преди всичко като се използват противозачатъчни средства, а жените, които се доближават много повече до разплодните крави са тези, които не взимат мерки, за да не забременят и после се чудят защо така е станало. Нямам нищо против аборта, но това трябва да е наистина крайна мярка. Няма да коментирам жени, които правят по 4-5 аборта, аз като чуя за такива се депресирам, а не като слушам тези, които са си поели отговорността и са отгледали децата, които са създали.

# 29
  • Мнения: 4 176
Мисля, че правото на избор се упражнява преди всичко като се използват противозачатъчни средства, а жените, които се доближават много повече до разплодните крави са тези, които не взимат мерки, за да не забременят и после се чудят защо така е станало. Нямам нищо против аборта, но това трябва да е наистина крайна мярка. Няма да коментирам жени, които правят по 4-5 аборта, аз като чуя за такива се депресирам, а не като слушам тези, които са си поели отговорността и са отгледали децата, които са създали.
Това все едно аз съм го писала.   202uu newsm74

Общи условия

Активация на акаунт