Отговори
# 630
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Нинка, честит рожден ден и тук!
Бъди здрава и обичана, много много щастливи моменти!

Аз през последните дни имах и все още имам да оправям разни документации, че в четвъртък ни е одита. Междувременно очаквам Сами да се опъпчи от варицела. Днес разбрахме, че неговият най-добър приятел (разбирайте дупе-гащи) е болен. Сами има една пъпка на бедрото - такава, каквато я описват Rolling Eyes. Преди малко му дадох червено вино да могат да избият, ако има.
Бих се радвала да я изкара сега  bowuu
Аз доизпих чашката и ми се приспа... Няма тренинг  Crazy


# 631
  • София
  • Мнения: 4 578
Нинка, ЧРД! Бъди здрава, щастлива и обичана! Оздравявай бързо и хубаво да си изкарате в събота!

Джули, от началото на годината си мисля за теб, ама като си по-свободна, да се мернем на скайпа, че си ми нужна  Hug

Ади, как си, растете ли? Вчера те споменавах няколко пъти   bouquet

# 632
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Нинка, Честит Рожден Ден и от мен!!! Много здраве, успех и обич и щастие и пари и.... всичко!

Танчето, раста та знае ли се... и ние те споменавахме  Laughing

Уф трябва да пускам сигурно вече новата тема... а хич не ми се ще Sad

# 633
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 719
Благодаря Ви милички за прекрасните пожелания и тук и във фейса! прекрасни сте!

ЗОРИ Честит Рожден Ден и на теб! Желая най-вече ЗДРАВЕ, после ЩАСТИЕ и накрая, но не на последно място КЪСМЕТ вав всяко начинание! Сега на мой ред къде ще празнуваш!

Между другото прилично се напих с последните капки от нашето производство-каберне, мавруд и памид - е всичко свършва рано или късно...а утре или по точно днес трябва да съм на линия в 5.00най-късно...лека нощ пък утре ще споделя и колко ми си спи или ме дрънка главата тъпа

# 634
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Зори, мила, пожелавам ти един прекрасен ден изпълнен с емоции, с незабравими преживявания и страхотни подаръци! От сърце ти наричам много здраве, щастие, късмет и успех! Да бъде мир и спокойствие у дома, да са здрави децата и да е яка гърбината на Петко! Весел празник и много прегръдки!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 635
  • София
  • Мнения: 4 578
ЗОРИ, ЧРД! БЪДИ ЗДРАВА, УСМИХНАТА, ВСЕ ТАКА ПОЗИТИВНА!
Честит имен ден на празнуващите днес!   bouquet

# 636
  • Мнения: 1 930
Колко е хубаво в темата ни......

Зори, честит рожден ден!
Бъди жива и здрава. Пожелавам ти щастие и много късмет!
Много любов и топлина в хубавото ви семейство и сбъднати мечти!

Нинче, зло да те забрави, както аз пропуснах вчера да честитя!
Много, много здраве  и любов!



Ади, в къщи ли си вече душа, почиваш ли си?

# 637
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Зориииииииии, честит рожден ден, миличка!
Пожелавам ти да си здрава, все така позитивна и чаровна, нека да ти е спокойно и уютно,  заобиколена с обич!
Бъди търсеща... и намираща!
Много целувки и весел празник!



При Сами засега няма развитие на варицелата  newsm78 Остана си с 1 пъпка  Thinking

Хубав ден!

# 638
  • Мнения: 391
Зори, честит рожден ден! Много здраве, щастие и късмет![/size]  bouquet
Честито и на имениците!

Боги, ние лятото също бяхме в очакване на варицелата, но така и не се разболя, само тя и още едно момиченце от групата. Сега във втора група има варицела и тя и с тях на ски и отново сме в очакване, иска ми се да я изкара, лошото е, че може да избие точно когато имаме резервация за Пампорово, но ще видим.
От вчерашния си ден на ски е много доволна, каза, че не била усетила студ, въпреки, че на Витоша го даваха целия ден -14 с усещане за -25, цял ден бях на тръни, то може би така ще бъде цялата седмица де, но важното е, че тя беше много доволна. Имала си нова приятелка, която "малко" била болна от Варицела Laughing

# 639
  • Мнения: 1 046
Зори, Честит Рожден Ден и от мен! Пожелавам ти здраве и късмет, а другото само ще си дойде  Hug  bouquet

# 640
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
...
Ади, в къщи ли си вече душа, почиваш ли си?


Душа аз съм си вкъщи повече от месец. След болницата така и не се върнах на работа.
И да взема да ви се похваля... ще си имам момиченце. Днес на феталната най-накрая рекоха и отсекоха.
Лека полека почвам да се оглеждам какво си имам и какво ще трябва да купувам, че нали як ремонт ни чака... няма да мога да се разпищоля.

# 641
  • Мнения: 1 930
Ах.....че хубава новина!
Ах, че ми стана розово на душата.
Целувки мила моя.....пази девойката......

# 642
  • Варна, България
  • Мнения: 736
Ах.....че хубава новина!
Ах, че ми стана розово на душата.
Целувки мила моя.....пази девойката......

Това са и моите мисли и пожелания!  Hug

# 643
  • Мнения: 378
Момичета, много благодаря за пожеланията. .Страхотни сте - стоплихте ми душата.

Нинче - да ти кажа - празнувах си го в къши по домашному - Алек ми се разболя, вдигна едни температури и си останах в къщи Simple Smile Но - не се сърдя - ще си го отпразнувам.
Казала съм си че ще си направя едно напиване  - нека само оздравее малчо - че не знам на кой свят съм - нощно време съм на вахта, през деня съм на работа.
но..... малкия свали темп и май се оправя.

Ади - душко - много се радвам за момата - страхотно ще бъде. Много е интересно с двамата - много е различно - ще видиш. Пожелавам ти страхотни хубави емоции.

а пък ние днес ще правим фирменото си коледно празненство - аз съм организатора. Днес изобщо не исках да тргъвам където и да било - но... като организатор се оказа че следва да се включа. хубавата новина е че алек свали темп.

айде - като се върна ще пиша- отиваме на павел баня.
целувки.

# 644
  • Варна, България
  • Мнения: 736

а пък ние днес ще правим фирменото си коледно празненство - аз съм организатора. Днес изобщо не исках да тргъвам където и да било - но... като организатор се оказа че следва да се включа. хубавата новина е че алек свали темп.

айде - като се върна ще пиша- отиваме на павел баня.
целувки.
Хехе, вие много рано сте се сетили....
Весело изкарване -  гледай още днес да се напиеш  hahaha и да разтовариш

Общи условия

Активация на акаунт