Отговори
# 615
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Глейте ся каква тема пуснах при диетите

АЕРАБИКА, КАЛАНЕТИКА и ТАЕ БО
Тази година реших да направя нещо за себе си! 
Реших да започна да спортувам или поне си мислих, че ще е лесно, но...немога да намеря къде.
Търся някъде в района на пазара на Красно село, по линията на трамвай №5 или метростанция Сердика.
Моля ако знаете къде да ми кажете. Просто времето ми е ограничено-пътувам около 4часа дневно, отделно работа и искам да ми е блиско или рано сутрин, в обедната почивка или около 16часа.
Приемам и други предложения за спорт и музика!

Ако можете помагайте!

# 616
  • Мнения: 378
Нинче,

от другата страна на България има THE GYM - аз от понеделник стартирам там с Зумба.
мисля да пробвам и в обедната почивка да отида - тогава има гимнастика.
Има и рано сутрин от 7.30 - тонизираща гимнастика.

Ако ти е добре мястото - предполагам ще ти хареса. И аз като теб реших че е време и аз да направя нещо за себе си - защото иначе теглото излиза извън контрол.

Боги - и на нас няма паднало зъбче. Здрави са и няма изгледи да падат.

# 617
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Зори и на мен натам ми клонят везните /THE GYM/ ама съм пешак и трябва от Красно село да хвана рейсче до България и после пеша и става едно  #Crazy
Е все пак трябва да обходя маршрута и да реша.

# 618
  • Мнения: 391
Тъкмо се чудех какъв е този застой и вие писахте  Laughing
Нинка, този район ми е по-далечен и не мога да ти дам предложения. На Тае Бо се пробвах веднъж, но Зумбата определено повече ми хареса. Не, че е лошо де, пробвай от всичко, което си набелязала и ще установиш кой е твоят спорт.

Живот и здраве Рали е на ски училище от другата седмица, ама голям студ ми се струва, доста ми е притеснено, дано вс. да бъде ОК и да не сме болни след това. Миналата неделя ходихме на Витоша и беше прекрасно времето, цял ден сме стояли навън, като в зимна приказка беше.
За февруари сме резервирали за Пампорово, дано сме здрави, че много сме се настроили да ходим  Laughing

# 619
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Боги - и на нас няма паднало зъбче. Здрави са и няма изгледи да падат.
еййййй, пак съвпадение!  Laughing

Браво, момичета! И аз търся още нещо да спортувам, освен танците  Crazy

# 620
  • София
  • Мнения: 4 578
Ехо. ето ме и мен. Благодаря ви момичета, но не съм Таня, това ми е само кодовото име  Mr. Green

Аз от понеделник съм вече на работа в дома. Не е трудно, малко е плашещо, но ще се свиква. Децата са на държавата вече, едва ги будя сутрин, след 3 седмици почивка на всички ни идва в повече.
За спортовете - направо ви се радвам, аз спортувам само на маса и на легло  Joy
Отивам да работя, целувки.

# 621
  • Мнения: 1 046
Направо ви завидях за спортните развлечения. И аз съм с големи мераци, но на този етап не мога да си го позволя. Удобните часове за мен са вечер, но пък тогава определено не ми се занимава и предпочитам да съм си с децата.
Дребния с яслата ми е проблемен, кога ходи кога не, вечно е с някакви условности, ако ходи една седмица на ясла, две е в къщи, има жена да го гледа, но пък от работа бързам да се прибера и да я сменям, че да не плащаме много.
За сметка на това си купихме бягаща пътека, имам големи мераци за нея - от типа на сауна панталони, кремове -антицелулит, всекидневно ходене на нея, поне по 30-40 минути. Все още не са я доставили, днес уж я чакаме - дано. Само се моля всичките ми планове за нея да се задържат и да не ми мине желанието. За тази година съм си поставила едни цели от около -10-15 кила, дано да се задържа с желанията. А и почти съм спряла цигарите, казвам почти, защото сутрин си пуша по половин цигара, но и нея планирам да махна скоро.  В най-лошия случай, една кутия да ми стига за 20 дена (за непросветените има по 20 цигари в една кутия). С две думи самонадъхвам се, а и така като пишете за желанията за спорта и мен стимулирате.

По отношение на работата - горе-долу вървят нещата, имам си едно проблемно дете, с непрекъснати мераци да е център на вниманието и не мога да измисля как да го санкционирам за лошо поведение, хем да не е в разрез с наредбите, хем да е наистина достатъчно стряскащо и да се възпира като знае какво го очаква. Чакам вашите предложения като майки на 6 годишни деца.

Реших и да направя табло с правила за поведение между самите деца, така че да ги стимулирам към уважение и зачитане на другарчето. Не ми харесва  и това, че непрекъснато се клюкарят, прекъсват при говорене, вечно се заяждат и с две думи много неща. Искам обаче да измисля и някаква санкция при неспазването им и то така, че сами да си знаят какво ще се случи ако....

Коко е ок - добре се справя с материала в детската градина, след като спрях и всякакви бойни филмчета от около два месеца си е едно кротко дете. Е не съвсем де, но то щеше и да е скучно.

Айде пак ви дадох тема за размисъл, до скоро.

# 622
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Е Таня не Таня требе да черпиш! Имам един приятел, който цела година е "Брадичка" /има уникална брада/, а на 6май е Георги!  Mr. Green

Надинке успех и на теб с  пътечката. За съжаление съвет за децата немога да ти дам, но когато решиш нещо се се радвам да го споделиш, че и при моите двама диваци е едно клюкарене, никой неможе да се нахрани или каже нещо...

Ели всичко ще е ОК с Раличка - в планината е друг господ!  Peace

# 623
  • Мнения: 1 930
Хоп и аз.....разписвам се....
 Скапано ми е - на работа е ад...взимам си отпуск за утре - 1 ден, няма да стана от леглото......
Ама като се знам, ще полудея и ще чистя - защото не знам как да почивам....и ме хващат лудите.
Прес ходи на градина - не е бил ваканция и си е в час детето - рита футбол. Взимам го чат пат с мен на Зумба, ама не върти дупето, а скача с тези големите топки за аерофитбол......
Имам още 1000 неща да свърша днес, преди да ми разпишат утрешния отпускарски ден....
Целувки!

# 624
  • Варна, България
  • Мнения: 741
Супер се радвам като има раздвижване!  Heart Eyes

Нади, успех в начинанието с пътечката!  newsm39

в нашата група има табло на доброто и вежливо дете - искаха ни снимки като паспортни и окачат за деня. Ама кой бил, кой не бил - периодично по 5-6 всички са там! Което от една страна е добре - от друга си губи смисъла според мен. Но за децата може би е важно!

Чела съм някъде - не знам дали ще стане точно за твоя случай - за дете, което е доста буйно и палаво, да го направиш твой съюзник - да му възлагаш задачи като на помощник, да се чувства отговорно.
толкова засега, че задачи

# 625
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
Да почерпя, че днес остарявам с още една година!

# 626
  • Мнения: 378
Ей Нинче - изпревари ме. НО - да ти е честит деня - жива, здрава, да се радваш на живота и живота да те радва!

кажи какви са плановете за днес - как ще го отбележиш.

# 627
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 779
За сега на работа - всички колеги ме изоставиха сама, но до обяд се надявам са се посъберем.
Вечерта вкъщи с малко комшии, ако оцелея, че съм болна нещо.
А големият купон мисля да е в събота, ама ще видим, че нали е работна.

# 628
  • Мнения: 391
Нинче, честит празник! Да си жива и здрава, много щастлива и обичана! Весел празник!

# 629
  • Мнения: 2 433
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НИНКА!

ПОЖЕЛАВАМ НИ ВЕСЕЛ ПРАЗНИК С МНОГО ИЗНЕНАДИ!

Общи условия

Активация на акаунт