Отговори
# 735
  • Мнения: 378
МОмичета - Честит празник - да иамте толкова любов и щастие, че да можете да заразявате и другите около себе си и никога да не се уморявате да го правите!

Мишленце - ние сме със ски у-ще Делюси -снощи децата миказаха - че която и учителка да питам все не знае

# 736
  • Мнения: 391
Мишленце - ние сме със ски у-ще Делюси -снощи децата миказаха - че която и учителка да питам все не знае
какво не знае, че нещо не разбрах.

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МОМИЧЕТА, БЪДЕТЕ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТИ И ЛЪЧЕЗАРНИ!

# 737
  • Мнения: 1 930
СКЪПИ ДАМИ, ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Бъдете влюбени и опиянаващи!


# 738
  • Мнения: 378
учителките от градината не можеха да ми кажат кое е ски училището, та чак снощи и аз разбрах от самите деца Simple Smile явно съм го написала само аз да си го разбера ...

# 739
  • Мнения: 5 297
Честит празник, момичета!

# 740
  • Мнения: 2 494

ЧЕСТИТ 8 МАРТ, МИЛИ МОМИЧЕТА!!!

# 741
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
 Stop
Мойта кифла вчера сутринта взе, че падна от стола на земята и си разцепи бръдичката и айде газ към Пирогов. Докторът иска да я шие ама аз недадох и пробвахме да я залепи - за сега успешно. Забрани й обаче да се храни, да се смее, да плаче и да прави физиономии. Изтормози се детето вчера ама като й говоря неслуша.  Crossing Arms

# 742
  • Мнения: 391
Милата тя, дано да зарастне бързо брадичката и да не остава белег. Ама как така да не яде, до кога?

# 743
  • София
  • Мнения: 4 578
Гале, ЧРД! Желая ти всичко най-добро!

Нинка, дано бързо зарасне, сигурно много я боли, милата....

# 744
  • Мнения: 2 433
Днес имам повод за почерпка.
Мойто мило либе - Галинчо днес става на 47 години! да ми е жив и здрав! Да е все така позитивен, отзивчив и любвеобилен! Да дочака внуци и правнуци! И най - вече  все така да ме слуша и обича! Mr. Green
Честит Рожден ден!


Нинче, бързичко да минава. Има едно мазило за белези. Обаче не си спомням как се казва... попитай в аптеките - кремче е!

# 745
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Честити рождени дни на адашите Галин и Галентина! Весел празник!
Нинка, дано бързо мине! мазилото за белези е контратубекс.

При нас - в очакване сме на Страхил, който незнайно кога ще се върне - уж беше за 16,ама  newsm78

Сами вече тренира освен бойни изкуства в градината, футбол и плуване.  Laughing
В неделя беше първия турнир за детските градини, където вкара първия си гол и е горд притежател на грамота. Истината е, че няма данни за футболист, но има желание  Mr. Green

С плуването се справя много добре. Може би прилича на баща си, който е бивш състезател по плуване. Направо се изумих още от първия път - няма тън, мън - прави каквото трябва и го прави добре. Докато го гледах направо се надувах от гордост.

Подадохме заявлението за училище. Още не съм избрала  учителката, което ще направя в края на април, след родителската среща.
Днес имаме срещичка във Варна, нямам търпение                     

# 746
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Честито на рожденниците!

Йоана уж е по-добре зараства раната, но вдигна 38,5Т, което е твърде необичайно за нея.  Thinking

Да изкарате добре на срещичката довечера!

Боги защо за не е на 16?

# 747
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Юле, жив и здрав да е Галин. Да го напрегръщаш от всички ни.   bouquet
Тази година живот и здраве... ще дойдем да ви видим в по-голям състав.

Гале и на теб ЧРД! Здраве, успех и късмет!   bouquet

Нинка, какво да ти кажа... дечурля. Всеки момент може да те изненада и приятно и не чак толкова.

Боги, целувки на всички варненски дами!   bouquet

Аз продължавам да мътя...

# 748
  • Мнения: 5 297
Честит Рожден Ден на Галин и Галентина   bouquet! Много усмивки и положителни емоции пожелавам!

Нина, бързо оздравяване на Йоанка  Hug!

Танче, снимките не ми се отварят.

Боги, честито първия гол на Сами  Grinning!

АдиHug Hug Hug! Не се притеснявай да купуваш  розово, то е новото синьо  Laughing.

# 749
  • Мнения: 378
Брей - изпуснала съм - Честито на Галин на Джулката. да тие  жив и здрав и  много да те слуша и обича.

нинче - какво стана с малката -0 оправи ли се?

Боги - много е гот като потомците се проявяват добре - супер е Simple Smile все така да те радва Сами. Завидях ти за избраното у-ще, аз съм си още в дилемата.

ади - колко остана душа. айде - като човек дето си е в къщи -вземи ни организирай нас охлювите от софия -да вземем да се видим - че скоро ще почнат отпуските.
и къде ще се местим да си споделяме?
айде - хубава седмица от мен

Общи условия

Активация на акаунт