Отговори
# 750
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Привет, мацки!
Да се похваля с първото паднало зъбче  Laughing Сами изпадна в такова умиление като го видя, че Феята на зъбките няма да може да му го вземе. Което не попречи да му остави 2 монети по 1 лв. под възглавницата.
Очакваме Страхил утре вечерта...  Laughing
Сами е в подготовка за имения ми ден - игри, лепене, рисуване, изобщоо... в стихията си!  Crazy
Тренера по плуване много се изложи - вика им, крещи им за глупости (а Сами много се старае, изпълнява каквото трябва, много е съсредоточен) и от първоначалния ентусиазъм нищо не е останало. Изобщо не иска да го вижда... След разговори се разбрахме, че ще ходи при него, докато намерим друг треньор.  newsm78 Днес, (ако го заведа) ще си поговоря с треньора да е малко по-внимателен!
Целувки

# 751
  • Мнения: 391
Добро утро мацки! Честита първа пролет!

Боги и при нас с плуването беше същата ситуация, Рали се отписа 3та група, защото треньорката й идваше по-стогичка, отколкото тя обича  Grinning, но незнам по каква причина тази година се записа отново и толкова й харесва, че всяка сутрин ме пита кой ден е, защото е в очакване на дните за плуване. Дано и при вас има промяна в положителна насока.
За имения ден, Рали също много се е настроила да празнуваме, прави проекти за купона, ама то има доста време до Цветница.
Сами кога празнува?

Нинче как е брадичката?

Ние края на миналата седмица закрихме ски сезона за нашето семейство. Ходихме на една писта, която много ми хареса, а цените на картите ми харесаха още повече - 10лв. Аз се притеснявах, че ще е някаква лека, а то се оказа, че си е червена и ме беше страх за Рали, но се оказа, че тя се справя много по-добре от мен, даже в един момент й писна да ме чака, бавничка й идвах и си се спускаха с брат ми, без да ни чакат.
Хайде лек ден на всички!

# 752
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ох как ви завиждам за ските неможете да си представите... Rolling Eyes цели 3години не съм се качвала...

Йоана е по-добре само, че стана СОННАНБУЛ. Става, ходи с отворени очи, гледа налудничаво, говори несвързано и пищи. Вече незнам нощ ли е ден ли е с това дете  ooooh! Отгоре на всичко вчера мъжо изпуснал Никола от една катерушка докато ме чакат от работа та и той е с лепена глава и цяла нощ рева и той като  магаре...

Е това е от мен.
Днес майка ми ще ги води на една баба да им бае.

# 753
  • Варна, България
  • Мнения: 730
лелеееееее, Нинка  Hug Дано бабата да помогне - и аз мислих това да ти предложа. и да й леят куршум, колкото и странно да звучи. Помага!
Стискам палци Praynig

 Ели, Сами подготвя моя имен ден - 25 март. Неговият е на 20 август. Браво на скиорите -малки и големи.

Вчера след разговори със Сами и с тренера има промяна - закача го, шегува се с него и резултатът е, че иска да продължава при него.  Grinning Ще видим засега!

# 754
  • Мнения: 391
Боги, честит имен ден! Да ти е живо и здрави името и само с добро да го споменават!С малко закъснение, но вчера не успях да се включа. Embarassed

# 755
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Боги, честит имен ден! Да ти е живо и здрави името и само с добро да го споменават!С малко закъснение, но вчера не успях да се включа. Embarassed
Благодаря, Ели!  Heart Eyes

# 756
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Боги, честит имен ден и от моята отнесена бременна персона... ама съм толкова отвеяна, че те забравих вчера. Да си ми жива и здрава и винаги усмихната. Обичам те, прегръщам те и много целувки от мен и Пешката!   bouquet

Нинка и Пепи премина през такъв период. Дори тикове беше получил. Имаше стрес в градината. Освен това беше гледал някакъв филм (така и не разбрах кой), но ставаше и започваше да пищи насън. Крещеше адски несвързани неща, целия трепереше и се обливаше от студена пот. Тогава временно отново се преместихме при него да спи. Понеже не можех да разбера какви са кошмарите му, когато крещи на сън "моля те  дай ми го..." не разбирам какво трябва да му дам, но му говоря - ето маме, вземи го, успокой се... и така. Опитвам се да вляза в кошмара му и да го успокоя. За около месец премина. Но периода съвпадна и с лятната ваканция и почивката от градината. Майка го взе за една седмица на вилата и съвсем спряха кошмарите. Но не е зле да се консултираш с детски психолог. Аз не го направих, но проблема отмина. Ако се появи отново, обаче това ще е първото, което ще направя.

# 757
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Боги душа извинявай, но напатеричка да си ми жива и здрава и с гордост да носиш това прекрасно име!    bouquet Какво ти подготви малкият мъж за ИД, а големият тука ли е?

Аз да ви кажа от 7дена Йоана не е ставала - може би мина раната, а от там и страхът, че ще я шият. Все пак утре ще я водя на невролог, а ако се наложи ни на психолог.
Бабата им пребая и на двамата и от тогава и Никола почти престана да заеква. Незнам от това ли е или просто му беше дошла времето, но няма значение. Важното е, че нещата вкъщи се понормализираха и спя по-спокойно.

# 758
  • Мнения: 5 297
Боги, честит имен ден! Бъди все така позитивна и усмихната!  Hug
 


ninanb , бързо да минава на децата Hug!

# 759
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Благодаря за пожеланията!  Laughing
Нинка, много се радвам за добрия развой на нещата! Аз вярвам в леенето на куршум и баенето. Племенницата ми като беше малка -около 6 г. се беше уплашила от един клошар и бяха страшни истерии насън. Само с едно леене на куршум, все едно не е било!

Посрещнахме СТрахил, добре сме засега като изключим моя настинка и негова неприятна ситуация - от полетите - 5 на брой  Shocked е получил някакво възпаление на ухото и не чува добре с лявото ухо. Сега е на антибиотици - и не може да се черпи!  И съответно не може да осъществи събиранията, които иска и така...
Малкият вчера много ме натъжи. Понеже вкъщи е тесничко и не мога да събера колкото хора искам - свекърите ми се обадиха, че са болни и аз реших вместо тях да поканя приятелката ми с мъжа и детето. И Сами като се разфуча, че ако ги поканим няма да има парти - приятелчето щяло да развали всичко. И почна едно късане на всичко, което е направил. В крайна сметка - аз му казах, че аз решавам кого ще поканя. Да не разваля неща, за които е положил усилия и ще съжалява. Не и не! Страшно ми докривя!  Sad
Към 16 часа реши, че все пак ще прави парти - рисува, лепи и т.н. В крайна сметка като видя приятелчето забрави и за парти, и за всичко!

Последните дни се държи много нагло (щом успя и баща си вече 1-2 пъти да ядоса), прави си каквото си е наумил, отговаря и вчера и преди няколко дни (преди да се върне Страхил) имаше дърпане на ухо и пляскане по дупето. Голям характер, еййй...

# 760
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Както ви казах днес щях да водя Йоана на невролог - проучих нещата Летвиненко навсякъде изкачаше като име. Проучих къде преглежда с направление-казаха ми да отида по-рано. Отидох в 6 и неуспях да взема номерче - имаше родители от към 1 презноща ShockedБезобразие с детското здраве, но... 
Записах час за следващият вторник при д-р Христова и един за Летвиненко платен за 19.04., ако имам нужда от второ мнение.

Боги твойто чаве ма много ме кефи  Peace

# 761
  • Мнения: 439
Моля ,всички да съдействат за рaзпространението  на тази информация за протеста на  20 май 2012 г. срещу проектозаконът за детето, в който се ограничават правата на родителите дори в област, която може да касае развитието и осъзнаването на бъдещите жители на България…на нашите деца!  
 http://www.youtube.com/watch?v=C3t5kFVH73w&feature=relmfu  
още по темата:
 http://sva.bg/81139300
  
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.165103.html

Последна редакция: сб, 31 мар 2012, 12:30 от _Червена роза_

# 762
  • София
  • Мнения: 4 578
Честит празник, момичета и честит имен ден на всички Цветя!

# 763
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добри ден!

При нас се започна с предучилищната треска - днес подадох заявлението за училище. Като малкият чу, че ще ходи каката на ученичка веднага поиска и той. Аз му обяснавам, че е малък, а пък той поне се смята за "голям батко"  Joy се разсърди и влезна вътре в градината начумерен и не поиска да ме целуне и да каже чао! ooooh!

# 764
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Нинкаhahaha, така са батковците  Wink

Аз чакам родителската среща, за да избера учителката. С едната случайно се засякохме на фитбол (познах я по името) и определено не е моят човек  Crazy

Сами продължава да ходи с кеф на плуване - дори иска всеки ден  Rolling Eyes За има няма 10 тренировки го местят в горната група и той много се кефи. Наистина има потеницал по моето скромно мнение  Wink

Продължава с изцепките и това да се прави на важен. Кога ще мине не знам, но имаме разговори на високо равнище  ooooh!
Едно момиченце от групата му казало: "Ти си много популярен, а аз съм толкова глупава"  Thinking
Ужас!
За празниците - ще сме си тук, с изключение на събота срещу неделя, когато ще ходим с компания на един Чифлик в близост до Мадарския конник.
Хайде, драснете по някой ред!

Общи условия

Активация на акаунт