Отговори
# 495
  • Мнения: 378
Боги,

този Драгоноида нашичкият го има - интересен и да ти кажа е сравнително добра играчка защото е конструктор - следва да можеш да си го сглобиш. Аз Бакуганите не ги обичам - но тази пак казвам е горе долу добра защото развива моторика, мисълта - нали трябва да помислиш кое къде да го сложиш ,освен това - елементите не се просто слагат, а се прибират крака, завъртат се и т.н. та определено има мисъл.
другите играчки са ми непознати - но като гледам - ами те са много пари...
което ме навежда на мисълта - вие какви играчки по принцип пазарувате на децата си - в какъв ценови диапазон....
този Драгоноид ние го купихме на Алек защото той си имаше касичка и му бяхме казали - отиваме в магазина - и колкото пари имаш - толкова купуваме. разбира се парите не му стигнаха -и  ние додадохме половината сума - ама той отдавна мечтаеше за този драгоноид и така стана да му купим такава скъпа играчка.
вие като цяло как процедирате?

# 496
  • Варна, България
  • Мнения: 727
ЗОри, и по-напред бях писала, че ще получи от мен само Драконоида. Аз гледах клип как се сглобява и ми се стори хем забавен, хем труден и съм сигурна, че ще му е интересно.

Дори и да имам възможности не бих му купила играчка за повече от 70-80 лв. Ако на 6 получава за 100-200, какво ще е след 2-3-5 години.

Ще му предложа с парите от Коледа да си купи другото нещо, което иска...
Той горкия е много далеч от финансите и дори не си търси коледни или нещо подобно

Предполагам, че ще ви е интересно и можете да заимствате идеи за писмото - отговор от дядо Коледа. Част е от сайта, откъдето изпращат коледните писма.
Ето го и него:

Здравей скъпи Сами,

Благодаря за писмото, което си ми написал и рисунката, която си нарисувал. Благодаря ти, че си го написал сам и много си се старал!  Радвам се, че вече ставаш все по-добър в четенето и спортуваш, защото трябва да пораснеш силен и смел! Бих те посъветвал да отстояваш мнението си, да имаш вяра в себе си и никога да не се отказваш! Важното е да си сигурен в себе си! Продължавай да радваш семейството си и всички, които те
обичат и да ги караш да се гордеят с теб!


Много се радвам, че открих името ти в специалния ми списък с Най-добрите деца за 2011 година, защото си бил много послушен през тази година. Браво! Точно това очаквам от едно   6-годишно момченце. Също така разбрах, че най-желаните от теб подаръци за Коледа са Бакуган Драконоид Галосъс с 4 бойни снаряжения и 8 дарби карти, както и Робот Горила и Радиокола робот. Поръчал съм на Сръчко, най-сръчното от моите джуджета да направи твоите подаръци, но имаме толкова много работа, че може да не успеем да изпълним всичките ти желания. Все пак в коледната нощ не трябва да остане дете без подарък, нали?! Стискай палци! 

Изпращам ти коледния календар, за да броиш дните до Коледа! Там ще има за теб различни задачи и вярвам, че ще бъдеш много старателен и с желание ще правиш всичко!

Моля те, остави в коледната нощ едно морковче за Рудолф, защото много се изморява да тегли шейната по цялото земно кълбо.

Желая ти една много весела и приказно щастлива Коледа!

С много обич,

Дядо Коледа


# 497
  • Мнения: 378
много е хубаво -браво Боги....

# 498
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ето как ще изглежда
http://www.bgphoto.net/request/photo/7415/59804/8559867/.jpg

Нямам много време да търся други рамки, защото ще изчезвам по магазините и трябва и да го принтирам по трасето...

# 499
  • Мнения: 391
Боги, страшно е писмото, аз отговори не съм писала, тя си твърди, че е била добра, даже като й казах за Коледния календар, че ще има изненада само ако е била послушна предишния ден, тя ми вика - Е мамо, все едно не ме познаваш, аз винаги съм послушна  Joy

Ама Сами направо ме изуми, толкова много да напише сам. Рали също сама го писа, но за повечето букви ме питаше - коя да напише сега. Иначе го започна с Мили Дядо Коледа, искам да ми подариш...и аз вече нямах нерви, защото това изречение ни костваше повече от 1 час и й викам - айде сложи две точки и отдолу нарисувай какво искаш, той ще те разбере  Joy
Избрала си е една фабрика за бисквити - 38лв и за в градината Дядо Коледа - един комплект за бебето й - активна гимнастика, кошче и кенгуру - 34лв, явно съм случила на скромно дете.

# 500
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 666
Боги страшна си! Много мА кеФи писмото!

Йоана иска Скуики-10лв.,
малките топчета дето нецапат-нямам представа как се казва туй чудо, но го открих-16лв.
розово и бяло боди като на мама-12лв
преса за сандвичи-38лв
топчето Go Crazy- 6лв.

Коко иска бакуган топче-8лв.
Самолет-8лв.
Робот-харесала съм за 14лв.

Мисля, че ще се справим с тези желания! Mr. Green но без пресата за сандвичи

# 501
  • Мнения: 391
Нинка, тази преса за сандвичи я има и за 20 и няколко лева. Рали се колебаеше м/у нея и това за бисквитите, но аз я разубедих, защото това за сандвичите, верно че е по-евтино, но спокойно според мен може да се направи с едни обикновени формички за сладки.
На нас графа "Дрехи" ни е изключена от подаръците, не се брояло за детски подарък  Laughing

# 502
  • Мнения: 1 930
На нас графа "Дрехи" ни е изключена от подаръците, не се брояло за детски подарък  Laughing

Потвърждавам Peace

# 503
  • Варна, България
  • Мнения: 727
По повод цените на подаръците- Сами като почна да ги изрежда и аз " Те са много скъпи, бе мамо! " и той "Не се притеснявай, те са от Дядо Коледа (демек той ги плаща )"  Rolling Eyes

Ади, пускай снимките, че да видя и мацките, и коремчето  Laughing

Варна - среща кога???
Пламката на 5 е на РД, на 6 също и на 7 няма да може да се откопчи..., т.е вариант 1. да я чакаме и да отлагаме и вариант 2 . да се видим без нея, после пак

Аз за 5 съм ОК, ако изберем вариант 2.

# 504
  • Мнения: 1 046
Здравейте, само да се отчета на бързо.

Нинка пресата я забрави тотално, миналата година майка ми му я взеха, изобщо не изрязва както трябва сандвичите, голямо натискане пада и стандартните филии квадратен хляб идват малки за да излезе цялото човече. Ако вземеш нормален хляб кората е много твърда и не може да се отреже. Всичко това го пиша единствено, ако говориш за детските преси за сандвичи, като има подобна и за сладки ако не се лъжа.

За срещата кажете как го мислите, аз съм ок за както го измислите, само 6-ти ми е зает.

# 505
  • Варна, България
  • Мнения: 727

За срещата кажете как го мислите, аз съм ок за както го измислите, само 6-ти ми е зает.

Ми то май само ние трите с Аля сме на линия...  newsm78
Роси не е писала отдавна, Пламката вече писах какво ми отговори...

# 506
  • Мнения: 1 046
Ми знам ли, Пламката за кога е свободна всъщност, Аля и тя май имаше някакви ангажименти през седмицата....?

# 507
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Варненската среща се отлага за следващата седмица!
Чакаме Аля и Пламката да се разпишат кога им е удобно  Hug

Аз набързо да кажа, че купих въпросния Бакуган Колосъс (в Хиполенд -10 лв) в сравнение с другите магазини.

И ето този подарък от майка ми, струва ми се много забавен и затова го споделям:
http://hippoland.net/display.php?page=tp9

От 40-50 лв в някои други магазини е намалена на 20 лв. Изглежда ми много весела и ПОДВИЖНА.

 Heart Eyes

# 508
  • Мнения: 1 046
По повод на Хиполенд за варненци да кажа, че играчките в Рая са с около 5-10 лева отгоре спрямо хипо-то. Цените са сравнявани спрямо коледната брошура на Хипо-то, нямам наблюдения за намаленията в Рая как са и на какви цени са.

# 509
  • Варна, България
  • Мнения: 727
По повод на Хиполенд за варненци да кажа, че играчките в Рая са с около 5-10 лева отгоре спрямо хипо-то. Цените са сравнявани спрямо коледната брошура на Хипо-то, нямам наблюдения за намаленията в Рая как са и на какви цени са.

И в Рая, а и в Джъмбо почти няма избор...

Общи условия

Активация на акаунт