Отговори
# 570
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пък ако някоя от вас иска да си направим една междупразнична срещичка, за по бира - няма да откажа  Joy

Нави ме с две думи...

# 571
  • Мнения: 212
Пък ако някоя от вас иска да си направим една междупразнична срещичка, за по бира - няма да откажа  Joy

Нави ме с две думи...

Зваех си аз, че ще има кой да ме подкрепи... Аз обаче хубаво те навих, ама сега като гледам графика за другата седмица - само във сряда мога... Ако има и други навити и ги устройва сряда - направо си е уговорка  Hug Сега ще звънна аз на Светлето...

# 572
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Пък ако някоя от вас иска да си направим една междупразнична срещичка, за по бира - няма да откажа  Joy

Нави ме с две думи...

Зваех си аз, че ще има кой да ме подкрепи... Аз обаче хубаво те навих, ама сега като гледам графика за другата седмица - само във вторник мога... Ако има и други навити и ги устройва вторник - направо си е уговорка  Hug Сега ще звънна аз на Светлето...

Ако сте отпускарки, можем и обяд да го направим.

# 573
  • Мнения: 212
Аз се редактирах, ама за всеки случай пак да кажа - СРЯДА, не вторник (аз погледнах втория работен ден и по презумпция реших, че е вторник  ooooh!)
Не сме отпускарки, но поне аз съм без деца. Светлето е навита за сряда  Peace Събрахме се 3 вече  lalalala

# 574
  • Мнения: 378
Ох суперски е срещата - ама мен ме няма - нали ще ходим на ски.
та за съжаление сте без мен - но пък за сметка на това обещавате да направите една и през януари и за мен Simple Smile

# 575
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Зори, бях те питала, ама ти сигурно не си видяла. Къде ще ходите на ски?

# 576
  • Мнения: 378
в австрия ще сме.в алпите Simple Smile
ще видим какви скиори ще излезе от нас Simple Smile

# 577
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Сняг се сипе на звездички,
над полета и горички
и земята става цяла
като в приказките бяла!

Обичам ви отивам на банкет  Mr. Green , а как ще стигаме до село Железница незнам  ooooh!

# 578
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
в австрия ще сме.в алпите Simple Smile
ще видим какви скиори ще излезе от нас Simple Smile

Уууу страхотно! Ще разказваш после.

Нинка, весело изкарване!

# 579
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Добро утро момичета,

Вчера беше тържеството на Пепи. Дечицата бяха страхотни. Пяха коледарски песни, играха сценки и накрая ни почерпиха с коледна погача. Наистина бяха страхотни.
Понеже аз съм страхотен карък... на едно от предните тържества ми отказа камерата, сега се скапа фотоапарата. Поне има малко снимки, на които се вижда кой-кой е.

Ето да ги разгледате:
Коледари

След това бях решила да правим с Пепи сладки, но ми се появиха едни болки... които хич не ми харесаха. Зарязах и сладки и всичко, хапнах, пих си хаповете и се хоризонтирах. Тази сутрин не усещам болки, но ще полежа, че явно ми дойде в повече.

Весело посрещане на празниците, на пътуващите - лек път и шофирайте внимателно!  Hug

# 580
  • Варна, България
  • Мнения: 729
Много хубави коледарчета!  Laughing Hug

Ади, ти се пази, не се престаравай!

Днес заведох Сами на градина - за общоградинското тържество с дядо Коледа, надявам се, че ще си изкарат добре и дано има и снимки.
Снощи Сами направи по една картичка за госпожите и лелята - върху цветен картон нарисува зимни сюжети и отгоре ги декорирахме с брокат, станаха много хубави. Взехме им по едно шалче и кутия коледни бонбони.  Нека и те да се зарадват, че не са ги забравили!  Grinning

Друго, друго - днес ще сме до обяд на работа и послеееееее ваканция до 08.01  Crazy Любимата ми ваканция, защото всички са в отпуск и за нищо не мислиш  bowuu
Сами ще си е вкъщи между Коледа и Нова година.
На бъдни вечер ще бъдем в сестра ми, а на Коледа наобяд в свъкърва ми. Днес ще купя последните подаръци, че вече няма накъде  newsm78

Целувки, лек път на тези, които ще пътуват и доскоро!
ПП. ИЗМИСЛИХМЕ ЛИ В КОЙ ПОДФОРУМ И С КАКВА ТЕМА ЩЕ ПИШЕМ???

# 581
  • София
  • Мнения: 4 575
Ади, много хубави коледари  Hug А ти се пази  Peace

И ние запразнихме, днес е неучебен, само водих Наско на КОледно тържество, Вал отказа да ходи. Следващите 2 седмици съм с децата, щото в градината са сборни, а той е във ваканция. Добре, че не съм на редовно работно време, кво ли правят тия дето работят, когато децата са във ваканция Crazy и нямат баби наоколо.

Момичета, весели празници и от мен. Аз нямам претенции къде ще пишем   bouquet

# 582
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
ПП. ИЗМИСЛИХМЕ ЛИ В КОЙ ПОДФОРУМ И С КАКВА ТЕМА ЩЕ ПИШЕМ???

Ами аз мислих, гледах и ето какво ми се струва подходящо:
Подфорум: За бебето и детето >> Нашите деца >> Общ отчетен "За бебето и детето"

В този подфорум има теми от типа:
Деца, отглеждани в чужбина - 4 
СМГ "Паисий Хилендарски" - похвали и оплаквания 
ОДЗ 100 гр. София Люлин 10
ЕКО БЕБЕта и деца IV 

Демек това са си отчетни теми. Просто трябва да си направим там темичка - примерно
Бъдещи първолаци, родени през октомври

Темата може да е и в подфорум Деца в училищна възраст

Третия вариант е в Клюкарника, в потребителските групи, да си направим тема тип - Клуб бойни мами на 6-годишни калпазани

Каквото и да изберем, няма как да ограничим други хора да влязат, но според мен с времето ще си останем ние.

Пожелавам ви много весели празници!

Последна редакция: пт, 23 дек 2011, 21:19 от Drina

# 583
  • Варна, България
  • Мнения: 729
ПП. ИЗМИСЛИХМЕ ЛИ В КОЙ ПОДФОРУМ И С КАКВА ТЕМА ЩЕ ПИШЕМ???

Третия вариант е в Клюкарника, в потребителските групи, да си направим тема тип - Клуб бойни мами на 6-годишни калпазани


Това ми хареса!!!

# 584
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
ПП. ИЗМИСЛИХМЕ ЛИ В КОЙ ПОДФОРУМ И С КАКВА ТЕМА ЩЕ ПИШЕМ???

Третия вариант е в Клюкарника, в потребителските групи, да си направим тема тип - Клуб бойни мами на 6-годишни калпазани


Това ми хареса!!!


Peace

Весели празници, че незнам дали ще имам много време да се включвам по празниците!

Днес с Йони ходихме на коледен концерт по художествена гимнастика беше страхотно - снимки някой ден... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт