Отговори
# 645
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 681
Хе-хе коледно тържество И АЗ ИСКАААААААМ. За сметка на това днес ще е големият купон с има няма 20гости - сняг е навалял през ноща 20-тина см. и продължава да вали  ooooh! Аз нищо не съм приготвила, защото се наложи вчера да ходя на работа и сега се захващам
 newsm64 newsm75 newsm79  food002

# 646
  • Мнения: 391
Зориии, хората море планират вече, вие Коледно парти ще правите  Laughing Весело изкарване!

Ади, прекрасна новина, много се радвам...абе просто страхотно.

Боги, изпъпчихте ли се?

Вчера ни беше последния ден от ски училището, брат ми и приятелката му са ходили да я гледат и казаха, че много добре се справяла. Щеше ми се утре да се качим на Ветровала да я видим, но имало забрана за коли и няма как да се качим със ски, шейни и т.н. по рейсовете.

Целувки на всички  Hug

# 647
  • Варна, България
  • Мнения: 730

Не!  Whistling Честно казано ми се искаше... По-добре беше сега да изкара, ама нъц

Най-сетне и във Варна заваля - страхотни парцали летят вън, също като перца Много е красиво. Ще излизаме после с Дребния, че той обожава сняг  Laughing
Сигурно на планина ще откачи от кеф, ама пусто като съм сама и не ми е до ходене никъде.

Момичета, можете да подавате заявления в градината за сборните групи за лятото (срещу 100 лв). Аз вече го направих, въпреки че не съм сигурна как ще бъде. Страхил няма да е тук, а пък и да е тук, няма как нон стоп да е с него. Замислих се за варианти градски летни лагери + моя отпуск, + гледане от бабите по малко. Може би юни ще е на градина. Ще го мислим...

Целувки

# 648
  • Мнения: 391
При нас досега практиката е била да ги държат до летния лагер, който се надявам тази година да бъде от 07.07., че миналата година бяха предишната смяна - от края на юни, а това ми е много рано, така ми висват два пълни месеца. Ако са до средата на юли на лагер, после 1-2 седмици с нас и август ще си го делят бабите. Абе да сме живи и здрави до тогава. Мисля си и за този лагер, за който Аля писа - в Макоцево.

Вчера подадох заявление за училище, решихме да я запишем в това до нас, а след 4 клас ще го мислим отново.
Който си е набелязал вече училище, по-добре да провери как стоят нещата, защото при нас бройката за тази госпожа, която искаме вече беше почти запълнена.

# 649
  • Мнения: 378
Мишленце,

къде е това до вас? кое е училище и коя е госпожата?

ние си изкарахме много добре - хотела е добър - в павел баня с минерална вода и басейн, и разни спа процедури.
така че ако решите че искате да ходите - хотела е севтополис.
цената е 140 лв със закуска и вечеря включени на двойна стая - но стаите са много големи, с вана и прозорец на ваната - ако искаш може да си се плацикаш и да си гледаш тв-то в стаята.
абе добре беше - хотела хубав, храната също добра и така.

айде - хубава седмица от мен

# 650
  • Мнения: 391
Зори, писах ти ЛС

# 651
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 681
Ехе отпразнувахме 15големи и 7малки. Невероятно беше всичко...вечерта свърши със стари шлагери от сорта на "Курви сбогом" и "Радка пиратка"  Joy Joy JoyВсичко свърши в 3часа, а станахме накрак в 7.30, защото и децата станаха и гостите дето преспаха у нас. Цял ден бях като болна - добре че мъжо се хвана в ръце и ме очуди направи кафе и закуска завсички, ИЗЧИСТИ цялата къща, а баба изми посудата. Аз си придремвах блаженно на дивана!  Mr. Green

Йоана са я приели в Послушковци. Това е частна занималня към основното в Дървеница. Просто цялото това пътуване, ако е на училище и в друг квартал няма как да го постигнеме.

От днес се хванах отново с Дюкан, защото почнах много да вдигам холестерола и кръвната захар, а с тая диетка обикновено всичко влиза в нормите и се чувствам добре. А за спорта още не съм открила къде  ooooh!

# 652
  • Мнения: 391
Нинче, това да не е тази занималня с изучаване на немски?

Последна редакция: пн, 23 яну 2012, 18:07 от Мишленце

# 653
  • София
  • Мнения: 4 578
Ели, вие кога отивахте на ски?
Хайде софиянки да водим децата на театър http://www.deals.bg/deal/Bileti_za_teatar_online_4302?city_id=1& … aid=vsichkioferti

# 654
  • Мнения: 391
от 4ти или 5ти. За 28ми може да се класираме за театъра.

# 655
  • София
  • Мнения: 4 578
от 4ти или 5ти. За 28ми може да се класираме за театъра.

Ама аз не мога да стигна тези дни
До 27ми трябва да сменим билетите за ваучери. Ако можеш ти да минеш....да купувам  Mr. Green

# 656
  • Мнения: 391
Танче, нямам как да отида, а и нещо я чакам съботата да се понаспя до по-късно, че с тези 6 работни дена, отделно заради ски училището сме ставали по нощите за да закусваме и вече нямам сили. Чувствам се, все едно е не вторник, а поне четвъртък  Sad А сме й обещали на Ралката да ни води на Ветровала да ни покаже какво е научила, може би ще отидем в неделя.

# 657
  • Мнения: 378
Танче,

аз обаче искам да отида. ние ще вземем 2 ваучера.
ако искаш и за теб - кажи ми. звънях ти ама нещо не си чуваш телефона.
звънни да кажеш - щото предполагам днес петко ще ги закупи ваучерите и може още днес да ги смени.

# 658
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 681
Ели тази е с английски. Немската е Шилер.

# 659
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Нинка, добре сте се повеселили! Браво! Искам и аз такова размазване  Laughing

Аз продължавам да събирам отзиви за учителки от 1 клас. Намерих няколко майчета от БГ мама, чиито деца учат сега в 4 клас и им пуснах по едно ЛС - все пак друго си е инфо от извора. Дано да се отзоват!

Друго, друго - открихме със Сами страхотните книги-игри. Ей, тва е голям купон сам да определяш как ще ти се развива играта. Четохме Съкровището на драконите и стигнахме до 8 края от общо 16, като на 8-ия път открихме съкровището. Много, много са забавни. Но ми се струват по-подходящи за момчета заради тематиката.

Миналата година Страхил показа на дребния как се играе шах и сега е луднал по темата - играе с баба си (която не знае много), дядо си и моя милост (също не съм добра). Много добре се справя! Чудя се дали да го запиша някъде  newsm78 Или ще му мине мерака...
Целувки

Общи условия

Активация на акаунт