ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 63

  • 34 903
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Малее, Пканева , знаеш ли как го чаках този момент в горичката. Защото Б/Л може да е всякакъв, но каза много истини на чинка, която хич не иска да чува такива неща. Толкова време се чудим това любов ли е, или страст. Ами Б/Л го каза- Беше страст! Беше лудост. Свърши!
На всичкото отгоре и заяви, че тя не го обича. Мрази го, ядосана му е , но не го обича. Защото той вече знае какво е да бъде обичан. А тя през цялото това време всичко, което правеше ,беше от обич- и според нея , и според тези, които я харесват. Пък то не било така, защото той не разбрал ,че тя го обича. И накрая- да забравим един за друг, ако трябва и на колене ще те моля за това. И в никакъв случай не намесвай Нихал

# 706
  • Мнения: 20
Много са трогателни мъжките сълзи.... И много объркващи.... Ето на, чинка се обърка - за нея ли са, за Нихал ли са... Пишещата дваж повече се обърка, но като се спря да се обърква и се поразмисли, реши, че сълзите са... за него си.
За всичко, което му се случи. За всичко, което ИЗБРА да направи. За ситуацията, в която се чувства слаб и която го превръща в подлец. За закъснялото желание да подреди нещата отново... За.....





Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 22:28 от pkaneva

# 707
  • Perla
  • Мнения: 6 427
ЕЕЕ, Мимола ! Как се умира наполовина? Като на филм! Как ! Сценаристите да го измислят! Може само да изпадне в дълбока кома, обаче Нихалчето скришом ще идва да му държи ръката, защото тя го обича все пак и след... неопределено време той се събужда и я вижда до себе си Rolling Eyes Това поне сме го гледали и знаем, че става. Я Инджи как спаси Мехмет ! Нихан възкръсна, ти ме питаш как. Всичко е възможно на кино.

# 708
  • Мнения: 20
hahaha Joy Joy
Тази вечер по "Господари на ефира",как бъзикнаха Киво Mr. GreenДобре че в нашата тема отдавна няма припадащи по него,че щях да го приема лично. Mr. Green Mr. Green Mr. Green hahaha Joy Joy Joy

Има, има ... припадащи....  Rolling Eyes
Да припадам ли?  Laughing

Като спомена "тема"... на 48 стр. сме! Шопич в странство ли е вече?

# 709
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Kъсно е чадо!

Затова в нито един миг не можах да му съчувствам,защото не му повярвах в нищо.Безхарактерен, себелюбив егоист.Това е за мен Бехлюл!

Абсурди някакви...да забиеш нож в гърба на човека ,който ти е дал живот/не е важно кой те е родил,важно е кой те е отгледал и възпитал/,да си толкова жесток към момичето което те обожава....

Аман,да свърши вече Mr. Green

# 710
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva   Hug

ц,не ти вярвам Mr. Green

ти такъв кожа и кости не го харесваш Mr. Green


Още е тук Пич.Сигурно утре ще я пусне преди да замине Simple Smile

# 711
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, това е моментът на избора и на осъзнаването какво е направил и какво не иска да прави повече. Не иска повече да предава тези, които обича, които му са скъпи. Това той го каза. И заради това се отказа от ...голямата си любов. Може и да е била такава. Но аз се питам от какво се отказва човек в съдбоносен момент? От това, без което може! Кое иска да запази- това ,без което не може!! Всъщност Б/Л призна ,че това ,без което не може, е Нихал и всичко това, което тя означава- и семейство, и дълг, и желание за щастие. За всичко това той е готов да се моли на колене.
И Виктори преди беше писала нещо подобно за избора на Б/Л.

Аз си спомням ,когато Мехмет говореше с дядо си и му каза, че Нихан е много важна за него, че той много я е обичал, но  не може без Инджи.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 09:09 от dora_st

# 712
  • Мнения: 20
pkaneva   Hug
1. ц,не ти вярвам Mr. Green
2. Ти такъв кожа и кости не го харесваш Mr. Green
3. Още е тук Пич.Сигурно утре ще я пусне преди да замине Simple Smile

1. Вярвай ми... Ей на - припаднах...



2. Ще го охраня...  Crossing Arms

3.  Peace  Hug Heart Eyes

# 713
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Да ти кажа, Мимолка, и аз на тези сълзи хич не повярвах. Или не му се получи съжалението пред Б/Р за това, че се разделя с нея, или беше театър. Не знам. Наистина не разбрах за какво плаче. Ама и Пканева не разбрала, макар да има предположения.Струват ми се основателни.
 Но го съжалявам. Съжалявам ,че разбира какво е сторил ,когато  е много късно, когато вече нищо не може да се направи. Може и да иска да го поправи, но той сам си го каза пред Бешир- За това прошка няма! Осъден съм!  
Но , виж, Б/Р аз пък за момент не съжалих. Защото в нито един момент не можа да разбере каква мръсотия са сторили, не поиска да се откаже от манията си и не си даде сметка колко нещастни хора ще има. Винаги на преден план е тя и нейното щастие. Разбира се, възможно само с Бехлюл! Дори и сега тя прояви своя егоизъм- "Не я съжалявам / Нихал/, когато аз се гърча в мъки; за да не умре тя ,убиваш нас!"
 Е, не знам това как се нарича, освен егоизъм.

Последна редакция: чт, 30 юни 2011, 09:12 от dora_st

# 714
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева , тук си направо Василиса Прекрасна Joy JoyАко намериш и още една такава прекрасница, която да играе мене, мога и аз да припадна край тебе. Laughing От солидарност!
Пък и си го харесвам Киво, ама чак лично да приемам шегувките с него - туй малко пресилено ми се струва. Нима има и такива дами ooooh!

# 715
  • Мнения: 4 522
Тази серия ми беше скучничка. newsm78Но забелязах,че Мамзел щръкна на гробището да клюкари след като беше видяла поредната/последната среща на Бихтер и Бехлюл.Може би ако си бяха спестили това"сбогуване"нямаше да получат удар поне от нейна страна.Останалото- newsm78за Хазал вече казах-в последните серии това момиче играе прекрасно. PeaceМного е естествена и премерена в играта си,нито изпада в излишно разточителство с тръшкане и реване,нито е суха и скована.Намерила е точния баланс,за да покаже преживяванията на героинята си.Другите двама  леко ми преиграваха. Селчук също беше ок. Peace
Доре,за Сонгюл,дарлинг,мисля че пропускаш някои важни детайли.Припомни си,че тя сближава позициите с Керем от началото на годината -бавно,постепенно,но перманентно.Периодично ги улавяха заедно.Или пък те се показваха заедно..., Naughtyмакар и нищо да не казваха. NaughtyНо се държаха за ръце,грижеха се един за друг пред всички. WinkПодготвяха публиката за този финал,който е напълно логичен.Или пък... Crazy аз поне го очаквах от доста време. Crossing Arms
Виж, дали ще има сватба точно, е друг въпрос.А още по-друг въпрос е в случай, че има голяма сватба,кой ще бъде поканен?... Wink Или пропуснат... може би. Thinking

# 716
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva   Hug
1. ц,не ти вярвам Mr. Green
2. Ти такъв кожа и кости не го харесваш Mr. Green
3. Още е тук Пич.Сигурно утре ще я пусне преди да замине Simple Smile

1. Вярвай ми... Ей на - припаднах...



2. Ще го охраня...  Crossing Arms

3.  Peace  Hug Heart Eyes



1.


Уфф не ми стига Нихал сега и ти
 Mr. Green
2.

Охрани го,охрани го,че Нихал пак да ми го прибере

3. newsm10

# 717
  • "Перла"
  • Мнения: 1
vikktory ...пропуснат newsm10

# 718
  • Мнения: 20
Момичета, аз съжалявам актьорите на моменти / а те са хубави артисти/, защото в желанието си да замесят много интрига, страст и сълзи в една , иначе, праволинейна история, сценаристите са разпиляли образите, поне на двете най-важни действащи лица. В сгъстен план, историята щеше да ни "хване" много повече. Това протакане додява, особено ако следиш развитието на едно главно събитие- завръзка / а във филма  е едно/. Сериите се пълнят с повторяеми и излишни неща. А и, другарите сценаристи до края на решиха в какъв план ще развият образите .... Тъкмо да й съчувствам на чинка... и пред мен застава едно меркантилно човече... Е, за Голяма любов ли е филма или за Мерака чинкин и Бехлюлов? Защото  действието се люшкаше и в двете посоки.
Как да ме боли за чинка днес, а днес наистина видях отчаянието й, особено като се беше свила на дивана като коте.... Та , как  да ме трогне собствената й болка, като сценаристите ми представиха Бихтер в такава лоша светлина като човек - груба, пресметлива, егоистична, отмъстителна ... Днес трябва да й съчувствам.... А вчера?
Сега ако съм един кинокритик крябва да завърша с - Авторите на филма са оставили недоизказани нещата  с надеждата, че публиката сама ще даде отговор на много от повдигнатите въпроси....

Но... стига размисли. Утре сме на ергенско парти...

# 719
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Всъщност самото сбогуване защо беше?Аз не разбрах нещо newsm78.Или просто поредния цирк.
Уфф божкей,нищо не ми е ясно,ама нищо! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт