Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 36

  • 44 821
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 987

Внимание - Алкохола след серия не влияе добре на психическото Ви здраве!  Laughing Laughing Laughing Laughing[/b][/i][/color]


 hahaha Joy Joy Joy Joy
Снощи на финала Фатма с какво отчаяние произнесе 'Керим",сякаш целия свят и се срина и с него всичките надежди....Сега сама,срещу всичките си врагове

# 16
  • Мнения: 0
Внимание - никой да не мърда! Shocked Равносметката от снощи: празна кутия от кърпички (сдъвкани от яд), празно бурканче от течен шоколад, празна бутилка Пина колада, главата цепи, мисълта друг! Rolling Eyes
"Както знаете, в определени моменти, почти постоянно гледам света през празна чаша." - Капитан Джак Спароу
Не е лесно, никак не е лесно!
Slawena, попълваш групата на "Ядосаните на Керим"!
В началото я поднесе на тепсия на тримата глупаци, в края на Мустафа! Аферим сана!

# 17
  • Мнения: 9 751
ДОБРО УТРО 

Снощи останах с нощната смяна,защото и без това сън нямаше да хване.
Обаче и друга нощна смяна е имало

БОНОБЧЕ АНИ   МАРИАНКА








# 18
  • Мнения: 11 987


Eй на тоя папионката ще му отиде за заешка опашка...

Cruela ,пробвай с вода и лимон изцеден в нея,много помага[/b]

Не разбрах какво стана с Мукито и Рахмито newsm78

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 10:41 от Slawena

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 093
Кой е казал, че краят ще е лош....Тия хора имат изкривено съзнание за щастие, за добро.
Убиецът Мустафа, срещу Керим. Как ще го оправдаят. Къде беше Кадир за да докаже още на процеса, че има вина....Те гаднярите като бяха вътре не можаха да докажат истината, а сега кой срещу кого....., свидетели - ония познати на Мустафа рибари за алиби ли ще са или обратното...
Направо глупости.....Толкова нелепи случайности събрани в едно - смешно ми идва. Рейтинг...ама в живота това не става така.....Не може всичко лошо да е за Фатма - от 12 годишна сирак, после контрола на Мукадес, после насилие, после отнемане на зараждащото се ново начало, е стига....

# 20
  • Мнения: 11 987
Мариана и ти като мен си подпушила на тема -К&М Mr. Green

# 21
  • Мнения: 115


Ето ви мишена за все домати,развалени яйца,гранати....Тези двете колежки ги разлюбвам Crossing Arms
Славенка, полека с колежките, че от Септември почват да мъчат и Каванч  Grinning Grinning Grinning Grinning Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Круелка, обичам те, Другарко по Махмурлук!  Hug Hug Hug Hug Hug  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 22
  • Мнения: 11 987


Славенка, полека с колежките, че от Септември почват да мъчат и Каванч  Grinning Grinning Grinning Grinning Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil



E тогава вече ще хвърчат томахавки и коси и все други анатомии Whistling

# 23
  • Мнения: 115
Аз все още съм в отбора - "Вии се ядосвайте на Керим, аз си го прибирам У нас". Тва момче немож направи нищо лошо просто. Кибритлия е човека. Както каза Фатмето - Неможе да го е направил. Той е Керим.
ред. бел- Круелка, май Фатмето дошло в моя отбор, а?!  Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 11
Внимание - никой да не мърда! Shocked Равносметката от снощи: празна кутия от кърпички (сдъвкани от яд), празно бурканче от течен шоколад, празна бутилка Пина колада, главата цепи, мисълта друг! Rolling Eyes
"Както знаете, в определени моменти, почти постоянно гледам света през празна чаша." - Капитан Джак Спароу
Не е лесно, никак не е лесно!
Slawena, попълваш групата на "Ядосаните на Керим"!
В началото я поднесе на тепсия на тримата глупаци, в края на Мустафа! Аферим сана!

.... Както винаги ми пълниш душата    tooth  ...........  Мислех, че след среднощното ви вихрене днес поне до обяд ще сте  smile3524.
Круелка, алкохола не ти вреди.......Хуморът ти още от сега е на позиция представям си до довечера като влезеш във форма....... Oha!

# 25
  • Мнения: 115


Славенка, полека с колежките, че от Септември почват да мъчат и Каванч  Grinning Grinning Grinning Grinning Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


E тогава вече ще хвърчат томахавки и коси и все други анатомии Whistling
Гьостерицата ще им се стори миролюбив вариант за изправяне на разногласията  Joy Joy Joy Joy Joy

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 34 093
Мариана и ти като мен си подпушила на тема -К&М Mr. Green

На зрителя му е ясно, че има насилие. На зрителя му е ясно, кой е убиецът. Сценаристките си разметоха мегдана за 2 сезон. Но ние пък чак на глупендери да приличаме - е, не...Аман от затвори....Не могат ли да минат в друго измерение....Например изграждането на една личност като Фатма в социалния живот. Да имат срещи и борби на други нива....Нека има борба за любовта между Мустафа и Керим - накрая Фатма да прецени...Ама с тия убийства, болници, затвори - всичките им сериали по един тертип направени....

# 27
  • Мнения: 0
rivva, какво спане? На работа съм. Да не си ми в офиса днес! Една вече го отнесе! #2gunfire

# 28
  • Мнения: 9 751
Благодаря за новата тема  bouquet
МАРИАНЧЕ


НИКАК НЕ Е ЛЕСНО ДА СЕ РЕШИ ПРОЦЕСА ОТ РАЗ- БЕЗ СВИДЕТЕЛИ И ДОКАЗАТЕЛСТВА, В ПОЛЗА НА фАТМА Naughty
Аз разчитах много на Кадир бей да извади някоя печеливша карта от ръкава,но ... не би....
Сега Керим е в затвора за нещо още по страшно и по наказуемо- убийство Shocked
Тази серия няма да е от любимите ми ,и няма да я гледам отново,ще я гледам с превод.
Ние сме жени- и не знам някой ще ми даде ли отговор, как така кораб ще си го вържеш с въженце на който си бряг искаш  newsm78
но както и да е newsm78 остава надежда ,така както Мустафа беше свидетел на побоя,така да има и друг свидетел на нелепото убийство Naughty Мустафа никога няма да си признае, NaughtyПри аутопсията поне да докажат ,че смъртта е следствие на падане върху камъка,а не предумишлено Thinking
 Наистина оставиха след процеса САМ Керим.Всички седнали на масата заедно, той на заден фон сам си страдаше...
Да минат дни да се успокоим и ще го чоплим цяло лято Mr. Green

За втори сезон- надявам се да видим една нова Фатмагюл- влюбена и БОРБЕНА  за своя любим Peace Неин ред е да да се бори за неговото оневиняване Peace
Предполагам,че Керим ще изпадне в депресия от безнадежност и ще й предложи- ако иска - да се разведе.
И тогава вече тя ще му докаже любовта си Peace
Ще има свиждания ,писма,и рев естествено Mr. Green
Дано стане чудо и за тях и за нас и да не лежи дълго в затвора Thinking

Е, сценаристите се погрижиха за нас - да не скучаем лятото Mr. Green


# 29
  • Мнения: 9 751
Внимание - никой да не мърда! Shocked Равносметката от снощи: празна кутия от кърпички (сдъвкани от яд), празно бурканче от течен шоколад, празна бутилка Пина колада, главата цепи, мисълта друг! Rolling Eyes
"Както знаете, в определени моменти, почти постоянно гледам света през празна чаша." - Капитан Джак Спароу
Не е лесно, никак не е лесно!
Slawena, попълваш групата на "Ядосаните на Керим"!
В началото я поднесе на тепсия на тримата глупаци, в края на Мустафа! Аферим сана!

бРАВО !Не се оплаквай,че не си във форма, с две думи направи най -точния анализ на 1 сезон

newsm10 smile3501 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт