Жената ОВЕН 24-морска

  • 29 886
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Сливен
  • Мнения: 140
добро утро
взимам от всичко пък и 100 кила да стана  hahaha
слагам по един айрян да не ви присяда и отивам да махам по задачи
снимките още не съм видяла  newsm78
боби намали темпото,цял живот има за блъскане  Peace
лек и усмихнат ден ви желая

# 676
  • Мнения: 678
Франч,имаше 2 циганки,които ме окопираха,и едната се опита да вземе портмоне на една жена/чужденка/която беше с/у мен.Аз се развиках,но никой не обърна внимание,започнах саморазправа с едната която така ме беше заклещила,и успях да се измъкна с детето на задната врата.Те ме заплашваха с думи,че щели да дойдат сега техните босове и т,н.Намерих кондукторката и помолих да ги свалят,я тя най -спокойно каза,че си били платили и не  можела да ги свали...... Shocked Shocked ShockedАз отново се разбучах и няколко жени се вдигнахме на бунт,и успяхме да ги свалим на Общината....Но цялата треперех,бях с детето и почти през цялото време разговарях с мъжът ми по тел.За бърза реакция,ако се опитат да направят нещо......

# 677
  • Мнения: 157
Миличката ми Пепи! Представям си какво си преживяла! Добре си се сетила да си във връзка с мъжа ти.

# 678
  • Мнения: 2 135
Оф, много са нагли.Аз така в ню йоркъра ходих нарочно след едни чужденци (мъж и жена), защото видях джебчийките, че ги следят.Ония двете се редуваха и идваха и ми казваха да се махна, а аз се правих, че не ги разбирам...Обаче успях поне за магазина ...Беше ме страх, докато се прибирах..Както й да е.На хората не им се занимава и затова повечето го дават лежерно.
Дано всичко е наред с теб, а малката говори ли още или вече е забравила?Дано не си спомня гадната случка!

# 679
  • Мнения: 678
Не сега не говори,но не вярвам да я забрави..... детето много добре разбра какво става...

# 680
  • Мнения: 219
Ей, Пепи какво си преживяла. Лошото е, че хората като теб са много малко. И да викаш за помощ няма да се обърнат  Sad Май човек когато му се случва нещо вместо "помощ" трябва да вика "париии" може по да му обърнат внимание.
Ама и чужденците се изучиха. Някъде четох как точно в деня преди да си тръгнат казвали, че са ограбени, и после в държавата им изплащат сумата на "грабежа". А те просто си лъжат, че да си приберат някой лев  ooooh! И понеже нали си тръгват, не се разследва особено (то пък и как да докажеш и кой ще хванеш даже и да стане) и застраховката покрива...

# 681
  • Мнения: 19
Светъл празник на всички празнуващи на този ден!!!
Тук има именички в изобилие Heart Eyes



да сте живи, здрави и много щастливи!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Да почерпя леко преди лягане, за лека нощ, а по светло - пак!


# 682
  • Мнения: 608
  Да сте живи и здрави всички, които носите това прекрасно име!

# 683
  • Сливен
  • Мнения: 140
честит празник на всички именици,да си носят имената със здраве
хайде и аз да почерпя със съвсем прясна почерпка-ей сега приключих

# 684
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 231
Добро утро!!!!
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!!!!!
Бъдете здрави, обичани и много щастливи!


Честит празник на град Варна и всичките му готини жители!!!!

Аз отивам отново на работа 12-часова смяна, отменям свекървата.... нищо, че никога не оцени и не благодари за всичкия ми безплатен труд!!!!!!

Но.... здраве да е!!!!
Ще се боря да съхраня позитивизма си и да съм щастлива!
Спорна седмица!

# 685
  • Мнения: 348
Честитооо на именичките ни Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 60
Честит празник на всички именици!  Hug
Честит празник на Варна и жителите му!   bouquet

# 687
  • Мнения: 678
Честит Имен Ден  на всички дами празнуващи днес!!!


             

                  Честит Празник Варненнки!!!
                       

# 688
  • Мнения: 636
Честит имен ден на всички, които носят това прекрасно име Мария!
Ан-Мари също има имен ден, почерпете се и за  нейно здраве:

Малката е болна от два дена, някакъв ужасен вирус и просто  една буца ми е заседнала в гърлото...  Cry
Варненки, честит празник и на вас!

# 689
  • Мнения: 1
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес! Желая ви много здраве, щастие, късмет, успехи и любов Heart Eyes



Аз си изкарах страхотно в събота на балонената фиеста и още ме държи свежото настроение. Отивам след малко да качвам снимки и клипчета във фейсбук Wink

Общи условия

Активация на акаунт