Раждане вкъщи 16

  • 24 336
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 732
Не сьм.Верижен отговор-интерпретация на моя вьпрос.
Защо се интересувам от раждане в кьщи вьпреки,че сьм мьж ли или има друга причина според Теа13?

Защото изпитваш перверзно удоволствие да обсъждаш подобни проблеми.
и аз имам същото усещане Sick

# 721
  • Мнения: 4 753
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green    Смешно ми е как интерпретирате и изкривявате чуждото светоусещане и мироглед през собствените си криви огледала...  Laughing     Крис, прави ми кеф да те чета, но смятам, че си мазохист...

# 722
  • Мнения: 4 783
Само преди 100 години се е предполагало,че децата са се сьдьржали в миниатюрна форма в сперматозоидите и са се загнездвали "някьде" в жената.
Прочетете нещо ще знаете и вие. Peace

Нещо се бъркаш. Не говорим за микроскопите, а за цитираното по-горе твое изказване. Което - освен претенциозно - е и невярно.

Не се бьркам вьобще.Ти твьрдеше,че преди 100 години е имало много добри микроскопи,за да видят,че такова нещо не е имало.
А дали е вярно,провери сама.Ако можеш.
И с какво увеличение се виждат сперматозоидите?
Отговор?Няма. Simple Smile


Нямам идея и не ми се търси. Сперматозоидите са видени за пръв път през 17 век през микроскоп - не знам с какво увеличение. Едва ли е било същото като микроскопите 3 века по-късно. Това важно ли е?

Опитваш се да смениш темата след като опитът ти да блеснеш с познания не се получи, а?

# 723
  • Мнения: 4 783
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Ти наистина имаш много странен начин да подбираш на кого и по какви въпроси да вярваш.  Mr. Green

Аз пък съм Елвис Пресли, да ти попея ли...

# 724
  • Мнения: 54
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Като какъв е присъствал? Фотограф може би.

# 725
  • София
  • Мнения: 10 431
Чшшш, това е тайна и само просветените могат да я знаят. Но...другите трябва да му вярват на опита и “светоусещането“.
Кристян, залагам, че си ДУЛ-чо  Mr. Green
Други залози?

# 726
  • Мнения: 4 753
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Ти наистина имаш много странен начин да подбираш на кого и по какви въпроси да вярваш.  Mr. Green

Аз пък съм Елвис Пресли, да ти попея ли...

Елвис Пресли не го познавам, може и баба ми да се преправи на него...  Laughing    А Кристиян го познавам, не е нужно да вярвам за неща, които ги зная...  Laughing  Чаткаш ли леката разлика...  Whistling

# 727
  • София
  • Мнения: 10 431
Засега е сигурно, че Крис е познат на Стелт и че е присъствал на раждания, повече от две-три. Продължавам да събирам улики - ще разнищим тази история.

# 728
  • Мнения: 4 783

Елвис Пресли не го познавам, може и баба ми да се преправи на него...  Laughing    А Кристиян го познавам, не е нужно да вярвам за неща, които ги зная...  Laughing  Чаткаш ли леката разлика...  Whistling

Та - като какъв е присъствал?

И откъде знаеш пишещите жени в темата какви са и на какво са присъствали?

# 729
  • Мнения: X

Елвис Пресли не го познавам, може и баба ми да се преправи на него...  Laughing    А Кристиян го познавам, не е нужно да вярвам за неща, които ги зная...  Laughing  Чаткаш ли леката разлика...  Whistling

Та - като какъв е присъствал?

Може би е присъствал и на раждането на Стелт и тя говори от личен опит за опита му?  newsm78

# 730
  • Мнения: 4 753
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Като какъв е присъствал? Фотограф може би.

Помощник-режисьор...

# 731
  • Мнения: X
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Като какъв е присъствал? Фотограф може би.

Помощник-режисьор...
Grinning

Ох, още една страница и темата ще ми излезе от "нови отговори". Разгеле!  ooooh!

# 732
  • Мнения: 1 732
stelt77 ,
Абсолютно ми е все тая на колко раждания е присъствал Кристиян. Важното е неговото "излъчване" какво ми навява. На мен не ми внася ведрина, лекота, сила, посветеност, хармония.........

Съгласна съм , че може да съм аз кривата, но дори и не искам да пиша на какво ми навяват някои негови публикациии тук.

Е, не си го избирам за дула, нито за какъвто и да е, за да му се доверя в подобен съдбовен момент в живота си.
Освен това, ако действително е присъствал, защото открито не го споделя, защо няма своя страница, като Олга Дукат. На която шапка й свалям , и на която бих  й се доверила!
Предпочитам откритостта, прозрачността.
Освен това лично познавам няколо момичета, родили у дома в последните години и нито една от тях не ми е споменавала името Кристиян.
Всеки си има вкус и свои търсения. Съгласна съм, че той може да е полезен за някой.
На мен  определено не ми е.

# 733
  • Мнения: X
stelt77 ,
Абсолютно ми е все тая на колко раждания е присъствал Кристиян. Важното е неговото "излъчване" какво ми навява. На мен не ми внася ведрина, лекота, сила, посветеност, хармония.........

Съгласна съм , че може да съм аз кривата, но дори и не искам да пиша на какво ми навяват някои негови публикациии тук.

Е, не си го избирам за дула, нито за какъвто и да е, за да му се доверя в подобен съдбовен момент в живота си.
Освен това, ако действително е присъствал, защото открито не го споделя, защо няма своя страница, като Олга Дукат. На която шапка й свалям , и на която бих  й се доверила!
Предпочитам откритостта, прозрачността.
Освен това лично познавам няколо момичета, родили у дома в последните години и нито една от тях не ми е споменавала името Кристиян.
Всеки си има вкус и свои търсения. Съгласна съм, той да е полезен за някой.
На мен до определено не ми е.


Ами, че той може да е присъствал не като "дул", а като редови персонал в редова болница. Май това ще да е....  newsm78

# 734
  • Варна
  • Мнения: 957
Кристиян е присъствал на повече раждания от всяка жена в тази тема...   Mr. Green   

Като какъв е присъствал? Фотограф може би.

Не, анестезиолог. Предполагам.

Общи условия

Активация на акаунт