Отзиви за пробиотичната серия Yogurt of Bulgaria

  • 95 282
  • 666
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 298
Да знам, че има и стъклени, затова написах "този". Само него имаха, изборът в Карфур е доста беден.

# 586
  • Мнения: 36 192
Ела, коментарът ми беше за поста след твоя. Ползвала съм и този в пласмасовата кутия с двойния грамаж, съществена разлика между него и този в стъкленото бурканче не видях като ефект  Wink

# 587
  • Варна
  • Мнения: 4 444
По повод разликата в цените: последно във Варна купих някои неща от серията от фирмения магазин срещу Св. Никола. Направи ми впечатление, че цените са доста по-високи за разлика от тези, на които съм купувала от Карфур. За съжаление вече изборът в Карфур е много беден, а искам да закупя още някои продукти. От тук научавам за тази алогична "фирмена политика"!  newsm78Имате ли информация, къде се предлага във Варна пълната серия на "нормалните" цени?   bouquet

# 588
  • София
  • Мнения: 570
И мен ме интересува разликата между крема в пластмасовата кутия и този в стъклената. И аз от Карфур си пазарувам, а там вече продават само по-евтиния крем.

# 589
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Да направя едно уточнение този крем е в пластмасова(прозрачна) кутийка,не е стъклена PeaceПолзвала съм го преди време и си спомням,че това не ми харесваше.

# 590
  • Мнения: 36 192
Да направя едно уточнение този крем е в пластмасова(прозрачна) кутийка,не е стъклена PeaceПолзвала съм го преди време и си спомням,че това не ми харесваше.


да, този наричам "стъклен" - серумът е в стъклена и съм се забравила кремовете в каква са били   Blush

Скрит текст:
дори някъде у дома трябва да има бурканчета от дневния и нощния - по принцип си пазя подобни за всякакви цели - от винтовете на мъжа, манистата на децата, семената за растенията на балкона, "отливки" от друга козметика ...

# 591
  • Варна
  • Мнения: 1 560
 Wink Реших да уточня,да не би някой да си помисли,че е попаднал на прецакано кремче Laughing

# 592
  • Мнения: 75
Ползвала съм почти всичко от серията и като цяло съм много доволна. На 35 години съм и околоочният крем ми идва слабичък като грижа. Интересува ме мога ли да слагам серума в околоочната зона, като допълваща грижа под другия крем?

# 593
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз съм много разочарована от Аква Експерт-а. След нанасяне остава неприятен лепкав, мазен филм. Ще го ползвам само за тяло и като нощен крем, защото през деня ще е трудно гримирането с него.

# 594
  • Мнения: 165
Ползвала съм почти всичко от серията и като цяло съм много доволна. На 35 години съм и околоочният крем ми идва слабичък като грижа. Интересува ме мога ли да слагам серума в околоочната зона, като допълваща грижа под другия крем?


Аз го използвах и за околоочната зона

# 595
  • Мнения: 75

jiji_m,   bouquet благодаря ти

# 596
  • Русе
  • Мнения: 7 804
И аз ползвах серума за около очната зона. Стигна ми точно за месец серумът но помпичката замина за около две седмици Sad и го вадих с клечка за уши Sad

# 597
  • Мнения: 36 192
спокойно, моят сдаде по-бързо от твоя  Laughing

# 598
  • Мнения: 165
Аз го вадех накрая със тръбичката на помпичката,за да не вкарвам други предмети в шишето Mr. Green

# 599
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274

Този крем отначало беше предвиден като грижа за лицето (50мл. буркан). Но нашият собственик реши да пуснем голяма разфасовка (въпреки че себестойността се увеличава трикратно), защото много хора имат аналогични проблеми по цялото тяло.


Това беше изключително полезна информация за мен, тъй като до скоро не смеех да го мажа на лицето. Не знам защо, сигурно голямата туба ми навяваше мисли за лосион.

От две седмици го ползвам сутрин. В последните дни не излизам, стоя у дома - на температура от около 24-25 градуса. Не оставя мазен филм, не се разтича.
В редките случаи, когато излизах бях много доволна - излизах без грим, който обикновено се явява като преграда. След около час прекаран навън, при ветровит ден, нямаше обичайното дърпане и прищипване на кожата.

Много съм доволна, предполагам ще продължа да го ползвам така.

П.П. Става въпрос за 21 годишна, суха кожа, предразположена към пресушаване.

Общи условия

Активация на акаунт