Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 43"Време е за кекс със стафидки"

  • 19 684
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21 201
Нали се чудехме дали това са два фрагмана или не, които пуснаха снощи. По show.tv. от сутринта засичам фрагмана, но този, в който са на Фериха думите, без сцената с тичането по стълбите. Та се замислям, че наистина може да има и друг такъв.

# 691
# 692
  • Мнения: 21 201
Здравей Мими.

# 693
  • Мнения: 21 201
Дани, ти как така си през деня тук? Свикнала съм да те виждам все по нощите. Да не си отпускарка?

# 694
  • Мнения: 12 719
Мале в момента гледам финала на Езел много е тежко  Cry Cry Cry Cry

# 695
  • Мнения: 180
Здравей Мименце. Simple Smile

# 696
  • Мнения: 21 201
Диди, те май всички финали за сезона са тежки(Фатмето, може би и АФК), а за  Езел, защо си мисля, че е краят на филма.

# 697
  • Мнения: 12 719
Еми пише финал Наде Ейшан умря  Cry Cry Cry

# 698
  • Мнения: 2 449
Наде Hugвярно,че малкото моменти на щастие ги изживяха пълноценно,но липсата на доверие при една връзка и при толкова голяма любов е убийствена,загубата на доверието в човек,който толкова обичаш,цениш,стремиш се да си с него е пагубна за отношенията м/у тях.Ако във втория сезон трябва да се борят заедно за тази любов,как може това да стане без доверие помежду им Thinking
 е ще чакаме,ще гледаме Thinking

# 699
  • Мнения: 56
Диди, те май всички финали за сезона са тежки(Фатмето, може би и АФК), а за  Езел, защо си мисля, че е краят на филма.
Наде за Езел не ми говори още съм така  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy и скоро няма да ми мине направо ни взривихааа такъв финал беше  Crazy Crazy ама точно в стил Езел  Mr. Green ама пак бих го гледала този сериал уникален е  Wink

# 700
  • Мнения: 12 719
Аз за Езел и за Фатмето не се чудя АЙ ЯПЪМ траурна агенция ама за АФК дано има светлина в тунела  Cry Cry Cry

# 701
  • Мнения: 12 719
Вили каза да не говорим няма да говорим  Hug Hug Hug Hug

# 702
  • Сливен
  • Мнения: 15
НОВ ФРАГМАННННННННННННННННННННННННННННННННН

# 703
  • Мнения: 21 201
Като гледам рекламата на филма ВВ за утрешният финален епизод на сезона и Sick, там и глави сечат. ВВ, на кой е продукция, на "траурната агенция ли"?

# 704
  • Мнения: 21 201
Стига толкова кошмари, това с Ханде не са ли сцените от 11 епизод. Мимче, ти ни поднасяш нещо. Laughing Ти си го сътворила, бързо си признавай. Joy Joy

Последна редакция: вт, 21 юни 2011, 13:05 от Neidjal

Общи условия

Активация на акаунт