Нарекох те Фериха (Adını Feriha Koydum)~ 43"Време е за кекс със стафидки"

  • 19 746
  • 723
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 180
Габи! Пожелавам ти блестящи спомени за всеки един твой вчерашен ден и щастие с всеки нов изгрев на слънцето! Честит рожден ден!  bouquet

# 91
  • Враца
  • Мнения: 791
Габи  Hug Честит рожден ден , пожелавам ти от здраве , щастие , късмет и любов Никога да не се оттървеш . Ичи изчезваа  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 92
  • Мнения: 8 668
Добро утро.



Честита нова тема и благодарности на Хриси.    bouquet Hug

Габи, честит рожден ден. Желая ти здраве и любов, всичко останало може да се купи и постигне. Весел празник и наздраве. Hug



Тинчеее,  Hug Hug Hug

# 93
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Добро утро Hug Hug Hug


Епизода беше невероятен Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Никаква химия не е това м/у Хазал и Чаги  Naughty цялата Менделеева таблица е малка за тях Mr. Green.

Очарована съм Heart Eyes

Бях прочела м/у коментарите ви , чер Фериха била джудже.......................да, ниска е , но ролята и образът и трябва да покажат пълната противоположност на манекенка/ всичките предишни на Емир/. Не случайно наблегнаха на сцената с целувката и с думите: Тези неща са ми чужди!
Емир разбра , че Ф ще е  само негова , и това предаде съвсем друг смисъл на сцената. Той разбра , че тя наистина е различна от другите жени Peace

# 94
  • Мнения: 21 201
Добро Ви утро.

# 95
  • Мнения: 180
Добро Наде.
Мисля си че Емир отново разбра че Фериха е невинна

# 96
  • Мнения: 21 201
Тинче, нали преди време Хазал се беше изказала, че се смущава от по-горещи сцени, а наскоро докато ти отсъстваше, изнамериха и интервю с Чаги. Наред с обичайните му изказвания, той казал че се смущава от целувки и горещи сцени и се чувствал некомфортно. Понеже ние тук се бяхме превърнали, като в парламент относно този въпрос, твоите наблюдения какви са? Аз бях казвала, че според мен не виждам никаква стеснителност по време на целувки и прегръдки по между им.

# 97
  • Мнения: 21 201
Добро утро Меги. Hug

# 98
  • Сливен
  • Мнения: 15
Добро утро

Бях прочела м/у коментарите ви , чер Фериха била джудже
аз го написах това с джуджето  Mr. Greenама аз имах аз съм и ядосана  как може да се дръпне в тази сцена Blush на мене кекс ми се гледа мерене с пуканки  Whistling Whistling

# 99
  • Мнения: 61
Добро утро


Благодаря Ви за хубавите пожелания Hug


???? за да не съм твърде крайна Rolling Eyes
аз имам ? към разбиращите турски  Thinking  Зехра извини ли се на дъщеря си или не,- когато и обясняваше кой е виновен за побоя на Мехмед..да го броя ли за извинение newsm78, макар че с/д мен тя дължи по голямо извинение на дъщеря си  Thinking
 

# 100
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Наде, последната гореща сцена е изиграна и от двамата много добре, но по това не може  да се съди , кой колко се притеснява. Екипът , с който се снима този филм има за задача да ги предразположи за тези сцени , а и ние не знаем по колко дубъла се правят докато докарат този ефект

# 101
  • Мнения: 180
I az imam? Какво каза Емир докато избираше пръстен за Фериха? Simple Smile

# 102
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
I az imam? Какво каза Емир докато избираше пръстен за Фериха? Simple Smile

доколкото разбрах каза:  Този ще и прилича- чист като вода!!! Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 180
Тинче благодаря.

# 104
  • Мнения: 21 201
Добро утро Мими.
И аз се бях сетила за думите му в златарският магазин.
Тинче, Габи имам една огромна молба. Останаха диалозите не преведени-между Корай и Емир в училищното кафене, между Фери и Емир, когато се караха (след като си тръгнаха от кафето, където бяха с Корай и Ханде) и тя слезна от колата му, после той какво и каза, че тя го прегърна и разговора между Юнал и Емир. Бихте ли ни ги превели, ако сте ги намерили на англииски? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт