Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 56

  • 51 827
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
Момичета, аз ще се въздържа от коментар. Ще отбележа само това, че съседите не са особено добри във финалите- или са някакви измислени, или постни, или захаросани, или твърде драматични... Аз много харесвам онези думи на Елин Пелин, който казва: "Във финала ти трябва да кажеш нещо на хората..." Да, финалите са слабото място на съседите. Мисля, че този интересен сериал не заслужаваше такъв /никакъв/ финал... Аз нямаше да изказвам мнение, но не се стърпях.

Огромни благодарности на Ваня и Гавина, и Арзу.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 9 нови отговора.

# 676
  • Мнения: 19
Привет и аз не съм доволна много от финала прекалено много време отне Явуз,можеше както сериала започна със сватба да завърши също с ванска сватба #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire

# 677
  • Мнения: 8 460
Ваня иГави благодаря ви за превода    bouquet  bouquet
Еее можеше и още да се постараят за финала.Малко това 10 години по-късно беше претрупано,но поне Явуз си получи заслуженото.
Ама Ясето наистина много я състарили.

# 678
  • Мнения: 28
Макар и това да е донякъде тривиално, очакваната от нас ванска сватба или поне тържеството по откриване на фабриката, сядането на една трапеза на двата аширета щеше да бъде впечатляващо. Мен също ме залепи за екрана в първа серия невероятната процесия около сватбата. Ако щете шаренията на носиите, особената (за нас) кичозност на подаръците, на това вървене по моста. А процесията на най-модерни джипове и конници, носещи автомати, облечени в традиционните планински облекла беше невероятна.
Финалът беше на светлинни години от тази противоречива и пленяваща картина.

# 679
  • Мнения: 417
Надявам се никой да не се обиди но претупаните финали ги правят за такива,чиито рейтинги вече са доста надолу.Например "Забраненият плод" и "Езел" бяха с тържествени гала вечери на целия екип и  почетни гости.Последната серия надмина очакванията на зрителите най вече за втория сериал:peace:

# 680
  • Мнения: 9 779
Надявам се никой да не се обиди но претупаните финали ги правят за такива,чиито рейтинги вече са доста надолу.Например "Забраненият плод" и "Езел" бяха с тържествени гала вечери на целия екип и  почетни гости.Последната серия надмина очакванията на зрителите най вече за втория сериал:peace:

Права си- навярно според рейтинга и рекламите падат- защо да се харчат newsm78

Важното е ,че има щастлив край филма Peace

# 681
  • Мнения: 9
...и тоз Явуз ми го влачат до последните минути #Cussing out


Права си, Лили, можеше да го заловят много по-рано, ама Хичкимсе явно и той си е почивал/спал  Crossing Arms И вместо да гледаме хубави моменти, точно в последната серия ни натрапиха в най-големи подробности залавянето на Явуз! Разочарована съм... Crossing Arms

# 682
  • Мнения: 19
Видяхте ли малкото пингвинче на тати с бялата ризка и папионката ,беше много сладък доста се смях и му се радвах. Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 683
# 684
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 6
Ваня и Гавина, благодаря за преводите! newsm51

Мен лично, най ме развълнуваха моментите след надписите. Милите спомени от приказката за любовта на Саваш и Ясемин.  loveuuu  Kissing Heart Two Hearts
А всичко друго си беше от ясно по-ясно - сценаристите отдавна се бяха изчерпали.

# 685
  • Мнения: 28
Надявам се никой да не се обиди но претупаните финали ги правят за такива,чиито рейтинги вече са доста надолу.Например "Забраненият плод" и "Езел" бяха с тържествени гала вечери на целия екип и  почетни гости.Последната серия надмина очакванията на зрителите най вече за втория сериал:peace:

Аз си мисля, че даже един филм със спадащ рейтинг заслужава екипът от сценаристи и режисьори, както и всички други, да има самоуважение да го направи не пищно и скъпо, но с оригинална мисъл. Другото е признание, че сами не вярват в това, което правят. А тук нямаше проява на недоверие в посланията на филма до края. И изведнъж - предаваме се, бяло знаме. Нелогично.

# 686
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 687
  • планетата Земя и по точно до морето
  • Мнения: 6
Аз да бегам от Ван  tantrum smile3535 newsm52 newsm52, че има да ми се чудят какви сватбари чакам !  

# 688
  • Мнения: 19
Трябваше да дадът Ясемин как отива във Ван ,как я посрещат там това щеше да е интересно newsm78  newsm78  newsm78

# 689

Общи условия

Активация на акаунт