Бременост и кг

  • 11 248
  • 196
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 217
И при трите бременности качих по25-30 кг. Сега съм с 8 излишни, които не ща да свалям.А и мина доста време от последното ми раждане, така че тези излишъци вече не са от бременност при мен. Мързи ме. Яде ми се и не знам кога ще се реша да отслабвам. Май никога.

# 46
  • Мнения: 6 305
Преди да забременея бях 52 /пухкава, защото съм ниска/. В първите месеци след забременяването станах 45, отидох да раждам 56. В болницата имах проблеми, не ядох цяла седмица почти и излезнах пак 45. Поддържах си 45-46 докато навърша 35 години, явно нещо хормоните ми са се регулирали, при все че тъпча много шоколад. Като прехвърлих 35 години и кантарът тръгна нагоре, пак съм 52 и съм на диета, ако не се ограничавам ще стигна 60 сигурно  Crazy

# 47
  • София
  • Мнения: 7 211
Бях 48-49 кг, качих 16.
От болницата излязох 54 кг.
Около 8 месеца по-късно бях 50.
Толкова съм и сега.

# 48
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Качих 5, като родих бях с 2 по-малко отколкото като забременях. Ама с едно уточнение - преди да забременея си качих едни 25-30 предварително  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 175
Забременях 46 кг, а спрях да ги броя малко преди раждането след 68-то кило..
Излязох от родилно 65 .. ooooh!
4 месеца по-късно бях 48 кг. Толкова съм и до днес, 10 г по-късно.

# 50
  • Мнения: 102
Що ли ми се струва, че такава тема беше пускана наскоро Simple Smile
Но да отговоря:
Две бременности през 7год. и с двете качих по 12-13кг.На първия месец от раждането си бях възстановила килограмите от преди забременяването напълно.

# 51
  • Мнения: 2 723
Що ли ми се струва, че такава тема беше пускана наскоро Simple Smile

Такава тема се пуска периодично в бъдещите майки  Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 512
Аз качих около 25кг., много бяха, ама докато бях с корема не личаха толкова, нито ми тежаха, нито нищо, хем си ги носех лятото в жегите.
След като родих и цъфнаха на преден план всички излишни килограми, а те бяха много, сигурно поне 15. Влачих ги 1 година и после с пълен глад ги свалих, та и повече.

Но сега, ако даде Господ, да забременея пак, съм си обещала, че няма да се тъпча по цял ден с пица, шоколад и шоколадов корнфлекс  Crazy

# 53
  • Мнения: 289
и При двете бременности качвах по около 30 кг. УжасТ пълен.

Свалям ги за около година. Не всичките обаче. Все ми остават едни 5-6-7. Каня се да започна нов живот - серия антицелулитни масажи, спорт, правилно хранене..ноо, истината е, че за един душ нямам време, какво остава за другите екстри  Thinking изчаквам по-добри времена,когато дечковците ще са на у-ще,градина,а аз ще имам цяяял ден на разположение  Party мечтии  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 373
Качих точно 30 кила-влязох да раждам точно 90кг. Но не от въздуха, просто тъпчех като за последно , самоуспокоявайки се , че "то, килограми се свалят".  Mr. Green Докато до раждането си бях просто една възпълничка бременна, то след като родих , автоматично минах в графата "дебела жена".
Свалих излишното за около 2 години. Останаха ми едни 7-8 кила, които се запънах и ликвидирах от март месец насам. Време за фитнес нямам , с ограничения в храненето и домашно въртене на велоергометъра постигнах нещата.

# 55
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Малко качвах аз... По 12 кг. с първо и 9кг с 2-рото. След него ме изписаха по-малко кг. от преди да забременея с дребчо. Но после...  Whistling  Кой рИвеше за малко килца  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 12 686
Що ли ми се струва, че такава тема беше пускана наскоро Simple Smile

Такава тема се пуска периодично в бъдещите майки  Mr. Green

Смисълът е друг. Аз говоря за възрастни, улегнали жени, минали през някоя и друга бременост.

# 57
  • Мнения: 7 837
вярвате ли ми, че не помня 

Вярвам ти, защото и аз вече не помня. Смътно се сещам, че е около 20кг и двата пъти и със сигурност, втория път ги свалих по-бързо.
Но, нищо не е същото де, ни пъп, ни бюст, ни задник  Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 3 887
качих 7,5 кг
всичките ги оставих в болницата, след като родих. после започна едно бясно сваляне, при мен кърменето даде обратен ефект. за 1 година стигнах до 48 кг, изглеждах ужасно, имах гаден луфт и малки цици. после помня един безкраен период, в който се тъпчех с високо калорични храни и пиех бързоразграждащи хапчета, за да продължа да се тъпча отново, много исках да си върна тегло от поне 55 кг. най-добре ми около 60 кг.

та и голямото отслабване си е един вид проблем, разбира се, не като качването на кг, но все пак...

# 59
  • Мнения: 1 912
И аз отслабнах доста докато кърмех, особено в комбинация с недоспиването...

Общи условия

Активация на акаунт