Запленяваща сърцето (Gönülçelen) в петък от 20 часа по ATV - Тема 121

  • 41 344
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 116
Аз влязох в темата и информирах, че това е грешка! Дано да се получи резултат! Grinning

Шатци, няма го, но моля те да си го постнеш тук отново!
Благодаря  Hug Hug Hug  щото като се видях в нова тема с тоя пост онемях ooooh!

Поста не мога да го повторя щото това ми е идвало на момента , ама ще съм досадна с друг Joy Joy Joy

Ето, така те искам...забавна и пряма... newsm10 smile3503

# 676
  • Мнения: 14 514
    И  днес ви поднасям с много любов ,чаша чай в 5ч.
Да ви е сладко и дано ви е  попреминало тъжното  настроение от финала снощи.
На мен още не е и зная защо ,но ще споделя след като изпия чая.
                                        



                                              

# 677
  • София
  • Мнения: 7 895
Кали, постът ти още повече ме натъжи, звучи прекалено истинско и прекалено нашенски т.е. и в БГ това е масова практика с гурбети, разделени сем-ва и т.н. Балкански синдром  Cry Днес явно ми е такъв ден  Embarassed Колко хубаво щеше да е всички да си останат заедно, Хасрет да има хубава вест за Мурат и да видим концерта им, НО може би нямаше да е така разтърсващо. Нямам идея тези чувства до кога ще ме държат, дано ми мине скоро  Praynig
[/b]
Ще ти мине .Като на филм ,щото това филм ли беше ? За музиката дето не я видяме или за любовта?Музика по имаше де гюбеци, кючеци и маанета и тук таме някое пиано Joy Joy JoyХайде и рап имаше де.
Любовта беше на заден план и не се израдвахме чак толкова.Нито на целувките им (дето бяха опази Боже) и самата любов и признание дойде неестествено.

Да идват новите проекти със сценарии като хората това им пожелавам и на двамата

# 678
# 679
  • София
  • Мнения: 30 272
Кали, постът ти още повече ме натъжи, звучи прекалено истинско и прекалено нашенски т.е. и в БГ това е масова практика с гурбети, разделени сем-ва и т.н. Балкански синдром  Cry Днес явно ми е такъв ден  Embarassed Колко хубаво щеше да е всички да си останат заедно, Хасрет да има хубава вест за Мурат и да видим концерта им, НО може би нямаше да е така разтърсващо. Нямам идея тези чувства до кога ще ме държат, дано ми мине скоро  Praynig
[/b]
Ще ти мине .Като на филм ,щото това филм ли беше ? За музиката дето не я видяме или за любовта?Музика по имаше де гюбеци, кючеци и маанета и тук таме някое пиано Joy Joy JoyХайде и рап имаше де.
Любовта беше на заден план и не се израдвахме чак толкова.Нито на целувките им (дето бяха опази Боже) и самата любов и признание дойде неестествено.

Да идват новите проекти със сценарии като хората това им пожелавам и на двамата

охххх, пнакараме да се посмея   bouquet И аз се надявам с новите проекти да ми мине  Praynig
Гаки, ти значи си гледала новия партньор на Джансел, нали май е играел в "Мелодията"  newsm78 Да ми мине малко това ужасно усещане и ще търся инфо за него. Дано се сработят  Praynig

# 680
  • Мнения: 0
Вместо да гледам това и подобно щото филма беше представен уж като  любовна история  



     ( клип - Мурат и Хасрет в спалнят след барбркюто.)
гледахме Кобра , Гюлназ, Балчек,Джафер , Накие и т.н.
Музика имаше де  във финалния  епизод , маанета до безкрай и после на Кадир групата      


If -73 Туба и Джансел ги няма като  екранна двойка, ама много важно . И на мен ми е мъчно ма откровено казано Туба седеше така добре и до Мурат Йлдъръм както и Джансел до Берен Саат .Така че всичко е въпрос на сериал и на усещане  

Това е поста, копиран , но клипчето не съм сигурна, дали ще се получи.  Joy Joy
не стана, още трябва  да се уча за папарак- форумец  Joy Joy Joy

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 17:17 от gakika

# 681
  • София
  • Мнения: 30 272
doriana, т.е. Фахрие и Yiğit Özşener се отказват, така ли? Според инфото са направили предложение на Tardu Flordun и Burak Hakkı   newsm78 Ами, женската роля, какво става с нея?

# 682
  • Мнения: 510
По скоро само Ийт есе е отказал ама някой разбиращ да каже. newsm78

# 683
  • Мнения: 0
Мишенце,гурбета не просто балкански синдром мила,гурбета е атестат за живота в една страна,а този живот не е такъв само на Балканите.Никой няма да тръгне в чужбина,да живее сам и да допусне да бъде таксуван като човек втора ръка,въпреки,че в гърдите на мнозина бушува ураган от гордост,ако не ги принуждава нуждата.Вие сте млади,умни и амбициозни и дано намерите своето място тук,в Родината,за да не се чувствате никога като слуги на някой много по–беден духовно от вас,но по–добре материално.Мурат и Хасрет тръгнаха,но при тях заминаването беше по покана,за определено време и пак ще се върнат,докато Кобра и сие заминаха да търсят препитание,да търсят по–добър живот,реализация.Според мен те нямат намерение да се върнат,защото мислят,че е по–добре във Франция,макар и сред чужди.
Тъжно е,че филма свърши.Останаха много въпроси върху които да дебатираме.Надявам се че ще намерим нова тема,която отново да ни събере.А за сега да си караме в тази.До кога? Не знам,но нека да е по–дълго. Hug Hug Hug

# 684
  • София
  • Мнения: 30 272
lub4eto, съгласна съм, но това ми напомня вече не на сериал, а леко на нашата действителност  Rolling Eyes

п.с. ооооо, сега видях този Tardu Flordun кой е! Играл е в "1001 нощи". Май е крайно време да отделя време за този сериал. Дано стане скоро, че когато го даваха в БГ, аз още не бях в майчински и май го даваха в неудобни часове за мен  Embarassed

# 685
  • Мнения: 510


Мише, това е Тарду

# 686
  • София
  • Мнения: 7 895
Вместо да гледам това и подобно щото филма беше представен уж като  любовна история  



     ( клип - Мурат и Хасрет в спалнят след барбркюто.)
гледахме Кобра , Гюлназ, Балчек,Джафер , Накие и т.н.
Музика имаше де  във финалния  епизод , маанета до безкрай и после на Кадир групата      


If -73 Туба и Джансел ги няма като  екранна двойка, ама много важно . И на мен ми е мъчно ма откровено казано Туба седеше така добре и до Мурат Йлдъръм както и Джансел до Берен Саат .Така че всичко е въпрос на сериал и на усещане  

Това е поста, копиран , но клипчето не съм сигурна, дали ще се получи.  Joy Joy
не стана, още трябва  да се уча за папарак- форумец  Joy Joy Joy


Възтанови ми поста  bouquet

# 687
  • Мнения: 0
Мише, да гледала съм го, сънувала съм гадостите му дни наред след края на серияла. Актьорът е много добър, но не ми е "по душа". Ако е Бурак Хакъ, ще съм много щастлива! Заради него се загледах в сериала. Не бях на себе си от рухването на неговия образ. Иит не ми беше убедителен като "положителен" персонаж, т.е "превъзпитан"  Grinning

# 688
  • Мнения: 1 095
Кали, постът ти още повече ме натъжи, звучи прекалено истинско и прекалено нашенски т.е. и в БГ това е масова практика с гурбети, разделени сем-ва и т.н. Балкански синдром  Cry Днес явно ми е такъв ден  Embarassed Колко хубаво щеше да е всички да си останат заедно, Хасрет да има хубава вест за Мурат и да видим концерта им, НО може би нямаше да е така разтърсващо. Нямам идея тези чувства до кога ще ме държат, дано ми мине скоро  Praynig


Съжалявам Мише, ама те точно това ни показаха, такива са ни държавите - все още хората търсят препитание и по-добър живот извън тях... (друг е въпросът, че на нас ни се искаше нещо друго)
Но пък има и нещо хубаво. Всеки си тръгна с половинката... и бяха щастливи ( Къдрие тейзе беше сама, но тя отива при синът си...). Дори и на край света, важното е да си с човека когото обичаш...
Изобщо в този филм показаха доста реални неща, такива каквито се случват в живота...

# 689
  • София
  • Мнения: 30 272
Цитат
Но пък има и нещо хубаво. Всеки си тръгна с половинката... и бяха щастливи ( Къдрие тейзе беше сама, но тя отива при синът си...). Дори и на край света, важното е да си с човека когото обичаш...

е, това е хубавото  Peace

п.с. някой разбра ли статията пусната от doriana, хич ме няма с този турски  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт