escentual.com маркова козметика и парфюмерия от UK

  • 14 630
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 65
Мерси!Ще разгледам тогава по-подробно. Peace

# 46
  • у дома
  • Мнения: 258
момичета, ако някой ще пуска скоро поръчка - да се включа към него? Че съм с 2 различни адреса (на карта и на доставка) и се притеснявам да не се обърка нещо.

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 620
Здравейте дами и аз  си  харесах много продукти за коса на Бед Хед  без  пари са  ще  се  поръчва  здраво няма начин 


 Peace

# 48
  • Мнения: 284
Страхотен е сайта, следващата ми поръчка е от него  Heart Eyes Heart Eyes

# 49
  • In transit
  • Мнения: 12 059
Много добри оферти! Особено 33% процента намаление на френските марки. Офертата е валидна до 31 март.(поне за Avene, Klorane, Vichy)

 

# 50
  • Варна/Белгия
  • Мнения: 311
Момичета ако някой скоро пуска поръчка моля да ми пише искам да поръчам някои неща на А-дерма.

# 51
  • Мнения: 212
код за отстъпка да ли има

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 361
Здравейте! Някой скоро пускал ли е поръчка от този сайт?
Опитвам се от няколко дни,но не се получава.Постоянно ми дава това съобщение:
The authorisation request has been declined
Please try again
На какво може да се дължи? Картата е Виза и безпроблемно разплащам в други сайтове.

# 53
  • София
  • Мнения: 436
Аз с един много важен въпрос  Heart Eyes
Истински ли са парфюмите? Вече връщам два парфюма и не ми се иска и трети. Говоря за Alien на Mugler. Чудя се дали да рискувам, че не са и евтини   Flutter

# 54
  • Мнения: 1 114
Аз с един много важен въпрос  Heart Eyes
Истински ли са парфюмите? Вече връщам два парфюма и не ми се иска и трети. Говоря за Alien на Mugler. Чудя се дали да рискувам, че не са и евтини   Flutter
2 парфюма от този сайт ли си върнала?

# 55
  • София
  • Мнения: 436
Аз с един много важен въпрос  Heart Eyes
Истински ли са парфюмите? Вече връщам два парфюма и не ми се иска и трети. Говоря за Alien на Mugler. Чудя се дали да рискувам, че не са и евтини   Flutter
2 парфюма от този сайт ли си върнала?
Два парфюма от тази марка, не от този сайт. Единия беше от Ибей, другия от български онлайн магазин, който уж е ок, ама не беше. Вече ме е страх да поръчвам и искам нещо на 100% сигурно.  Peace Затова и питам   bouquet

# 56
  • Мнения: 1 114
Аз си поръчах от сайта 1 парфюм и е супер качествен!
То от Бг сайт не е сигурно!

# 57
  • София
  • Мнения: 436
То и аз не знам вече къде е сигурно  Tired, pepina709 благодаря за отговора, ще се радвам ако и още някой, поръчвал си от сайта парфюм,  се включи. Благодаря   bouquet

# 58
  • Мнения: 1 114
Аз вече имам 4 парфюма от английски сайтове,нямат нищо общо с българските. Даже едното е тоалетна вода,ами по-трайна е от БГ парфюм!

# 59
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Не зная как са парфюмите от този сайт- аз поръчвам преимуществено от Ягодка, а от български не смея.
Ролката Виши, която беше намалена обаче е ок!

Общи условия

Активация на акаунт