escentual.com маркова козметика и парфюмерия от UK

  • 14 614
  • 104
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 436
Не зная как са парфюмите от този сайт- аз поръчвам преимуществено от Ягодка, а от български не смея.
Ролката Виши, която беше намалена обаче е ок!
И за Яготка се чудех и оттам не съм поръчвала парфюми, значи са ок?
  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 224
Имам един комплект на Шалимар Инишъл. Абсолютно ок.
Сега чакам друг Герлен. Изобщо нямам съмнения към сайта.

# 62
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
и аз имам успешни покупки  Peace

а излизат ли кодове за намаления, интересувам се от герлен  Peace

# 63
  • София
  • Мнения: 224
a.l.e.n.a Hug
До момента не съм ползвала код за намаление. Но цените им  често са малко по-ниски от останалите сайтове, сега виждам, че свалиха цената на доставката до БГ на 2.95 паунда. Аз съм фен на Кларанс и при тях ги намирам най-изгодно. На този етап това е най-предпочитания от мен сайт за козметика и парфюми.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Благодаря  Heart Eyes и аз ги открих с продукти на Кларинс, но напоследък поръчвам Герлен  Peace  bowuu

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
a.l.e.n.a Hug
До момента не съм ползвала код за намаление. Но цените им  често са малко по-ниски от останалите сайтове, сега виждам, че свалиха цената на доставката до БГ на 2.95 паунда. Аз съм фен на Кларанс и при тях ги намирам най-изгодно. На този етап това е най-предпочитания от мен сайт за козметика и парфюми.

О, това с намалената цена за доставка до БГ е идеално! Не бях забелязала...  Simple Smile

И аз ги открих покрай Кларинс.  Laughing

# 66
  • Мнения: 18
Момичета, в този сайт не пише да има ограничения за доставка на парфюми извън Англия?! Възможно ли е?!  Thinking

# 67
  • Мнения: 2 280
Kaкво става? Всички са доволни от сайта, а за 2 години има само 5 страници Simple Smile
Аз го открих днес, търсех едно кремче за очи на Nuxe. Френската бяла козметика е на добри цени, така че смятам да си понакупя някои неща.

# 68
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
аз съм доволна, но не виждам какво толкова има да се пише  Hug

# 69
  • Мнения: 5
Аз също съм много доволна.Поръчвала съм си декоративна козметика на Герлен и бяла на Виши.Смятам отново да поръчвам  Peace

# 70
  • Мнения: 2 280
Aми поръчки, изгодни оферти, промо кодове Simple Smile

А ползвали ли сте този сайт? До сега май е с най-ниските цени, които съм срещала в нета http://www.parapharmacie-express.com/ над 53 Е доставката е безплатна. Иначе е 3-5 Е. Но не доставят до БГ, трябва с посредници като СД примерно.

п.п. станах разногледа, има доста френски аптеки онлайн и вече няколко часа разглеждам. Но пък доставките до БГ са им скъпи, а иначе за в рамките на Франция всички са около 5 Е.

# 71
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
не съм ползвала другия сайт и понеже и френски не ползвам - нищо френско не съм гледала  Rolling Eyes

само Филорга поръчвам от френски сайт - pharmashopdiscount, както ти спомена с посредник  Peace

от escentual съм поръчвала основно Кларинс и Герлен  bowuu

поръчвала съм продукти, които са ми нужни и не съм чакала кодове или намаления  Blush иначе съм абонирана за бюлетина и ми изпращат инфо - кога какво е намалено и т.н.  Peace

# 72
  • Мнения: 31 339
И аз при вас.  bouquet

# 73
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Добре дошла  Hug нещо хареса ли си?  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 31 339
Да търся новия парфюм на Серж Лутенс и го намирам и то на добра цена. Heart Eyes
Момичета за колко време горе долу пристигат доставките и има ли Пейпал?

След проблемите във Feelunique с изпращането на парфюми и получаването им в България се чудя дали оттук е безопасно в момента и ще дойде?

п.п. О не той е аут.

Общи условия

Активация на акаунт