escentual.com маркова козметика и парфюмерия от UK

  • 14 617
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
мисля, че няма плащане paypal  newsm78 , пиша с условност, защото наскоро пазарувах (метеоритния рефил митик и гела за бюст на кларинс) и платих с карта, а ако има опция за paypal  - винаги я предпочитам  Peace

парфюми не съм поръчвала   Rolling Eyes

Какъв е проблемът във ФЮ  Rolling Eyes не изпращат, защото са течности или изпращат зле опаковани и не пристигат здрави Rolling Eyes



П.П. - за изчерпания парфюм - не пише ли, че пак ще заредят? Обикновено пише дали ще има ново зареждане  Rolling Eyes

Има и друга вероятност да се "освободи" - ако някой поръча - но има проблеми с плащането - продуктът се "пази" 7 дни, т.е. води се изчерпан, но е наличен и се освобождава за покупка от друг потребител, като минат 7-те дни  Peace

# 76
  • Мнения: 31 341
Благодаря много. Hug  bouquet
Нещо не изпращат парфюми в момента, но не съм се задълбочавала да чета какво, защото парфюми не съм купувала много отдавна, а и като го правя предпочитам магазини. Сега също ще си купя Берлинчанката от тук.

# 77
  • Мнения: 2 280
Кой е новия парфюм на serge lutens?

# 78
  • Мнения: 31 341
Кой е новия парфюм на serge lutens?
В парфюмната тема съм писала ревюта за него La Fille de Berlin Serge Lutens.

# 79
  • Мнения: 2 280
В Английските сайтове е по 69 паунда навсякъде, но го има в малко сайтове, защото до колкото разбрах е пуснат сега от март. Според мен изчакай още малко да го пуснат из сайтовете и ще го вземеш хем качествен, хем по-изгодно.

# 80
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
DKNY Women Eau de Parfum Gift Set 50ml поръчах си този сет за 21п и доставка до Бг.Исках да сторнирам но няма и тази опция.Дали е сигурен този сайт?

# 81
  • София
  • Мнения: 224
anita_anita , абсолютно съм сигурна в сайта. Имам 5-6 покупки до момента от него. Последната, закъснява, но понеже това ми се случва за пръв път с този сайт и за пореден път по принцип, мисля че проблема не е в сайта, а в куриерските служби.

# 82
  • Мнения: 31 341
В Английските сайтове е по 69 паунда навсякъде, но го има в малко сайтове, защото до колкото разбрах е пуснат сега от март. Според мен изчакай още малко да го пуснат из сайтовете и ще го вземеш хем качествен, хем по-изгодно.
Благодаря, ще видя какво ще правя с него. Hug  bouquet

# 83
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
А с какво идват? С куриер или в поща?

# 84
  • София
  • Мнения: 224
В поща. Peace

# 85
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
DKNY Women Eau de Parfum Gift Set 50ml поръчах си този сет за 21п и доставка до Бг.Исках да сторнирам но няма и тази опция.Дали е сигурен този сайт?

сигурен е, пиши им, ако пратката не е изпратена - да я канселират  Peace

# 86
  • Мнения: 19 042
мерси за сайта
  Hug

има много добри оферти! попаднах на крем за очи на Кларанс, който в софийските молове е 85 лв, а на сайта излиза около 60 лв (с включена доставката от 2,99 лири), супер  Peace

# 87
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
В сайта са най-добрите цени на Clarins  Peace

# 88
  • Мнения: 2 843
В крайна сметка от този сайт могат ли да се пазаруват парфюми? Доставят ли до България? Някой има ли пристигнала поръчка наскоро? Защото във ФЮ, в ЛФ вече не може да се поръчват парфюми.

# 89
  • Мнения: 2 280
Момичета, за колко време горе долу пристигат нещата? Вчера си поръчах няколко неща, кога да ги очаквам?

Общи условия

Активация на акаунт