escentual.com маркова козметика и парфюмерия от UK

  • 14 613
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 224
Последната ми поръчка се бави повече от месец. До сега не е било така. Пристигат за около седмица.

# 91
  • Мнения: 18
За първи път поръчвам от сайта, поръчах на 8.03 - а още нямам известие?! При вас така ли е?! Thinking

# 92
  • Мнения: 2 280
Moже да се е изгубило известието, отиди направо в пощата да питаш. Аз вчера си взех моите неща. Много съм доволна  Party Пристигнаха за 9 дни. Имах бележка, но понякога се губи.

# 93
  • Мнения: 18
-True Blue- ще проверя още тази вечер след работа, дано се е изгубило известие и ме чака поръчката! Thinking

# 94
  • Мнения: 18
Привет дами! Въодушевено започнах да си избирам парфюмчета от този, иначе доста приятен сайт, но добавяйки ги в кошницата ми изписва с червен надпис, че те не се доставят извън UK. Явно вече отвсякъде са отрязали възможностите за пазаруване на миризмички директно до БГ. Май превозвача остава единствено възможния начин.

# 95
  • Мнения: 2 280
А защо така?

# 96
  • София-Младост
  • Мнения: 23 363
Да, от известно време англ. сайтове отказват доставка дори на лак до БГ. Явно си е някаква наредба на Роял мейл.

# 97
  • Мнения: 2 280
На мен сега ми дойдеха 5 неща до бг от сайта, само за една вода на Виши ми изписа, че не може да се достави до бг. Другите неща са кремове и измиваща пяна за лице.

# 98
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
При отказ за доставка до БГ -може да се ползва посредник  Peace

# 99
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Да кажа че днес има 50 процента намаление на двете теракоти на Герлен, Sun in the city и Terra soleia Peace

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 2 491
Здравейте, знам, че отдавна не е писано в темата, но по Коледа може би ще е полезно да се знае, че вече сайтът работи с Paypal  Peace  Wink

# 101
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Здравейте, знам, че отдавна не е писано в темата, но по Коледа може би ще е полезно да се знае, че вече сайтът работи с Paypal  Peace  Wink
O,мерси,хубава новина.
Точно гледам че са заредили коледната колекция на Герлен.

# 102
  • Мнения: 513
Привет дами! Въодушевено започнах да си избирам парфюмчета от този, иначе доста приятен сайт, но добавяйки ги в кошницата ми изписва с червен надпис, че те не се доставят извън UK. Явно вече отвсякъде са отрязали възможностите за пазаруване на миризмички директно до БГ. Май превозвача остава единствено възможния начин.
Вече пак могат да се поръчват парфюми до България. Стандартната доставка е £4.95  Peace

В интернет се намират купони за намаление, с които може да се избие доставката и дори повече.
http://www.retailmenot.com/view/escentual.com

Ако пращат от UK май няма да ходи на митница, което е по-добра опция от американските сайтове като Fragrancex и Fragrancenet.

# 103
  • Мнения: 47
Привет, видях че и в друга тема се говори за този сайт, а тази е от 2011г.

Парфюмите там оригинални ли са и как се поръчва? С превозвач или лично си правя профил и плащам с картата. Много съм зле моля светнете ме

# 104
  • Мнения: 3 734
 Разгледаш темите за превозвачите и си избираш удобен за теб. Регистрираш се при избрания превозвач. Той ти дава ИД номер. Правиш си профил в сайта. За адрес на доставка пишеш твоите имена и ИД номера,който ти е дал превозвача. За доставка посочваш неговия адрес. Плащаш с твоята карта. И чакаш съобщение от превозвача за доставката.

Общи условия

Активация на акаунт