Отговори
# 750
  • Мнения: 573
Честит Християн на мама Юлияна...
Колко хубав подарък, няколко дни след именния ден на мама!!!
Да расте жив и здрав и мнооого послушен!!!

Честито момиченце и на мама Таничка!!!
Нека малката Сиана бъде жива и здрава!!!

# 751
  • Мнения: 3
Честит син на мама Юлиана,да ви е жив и здрав малкия Християн и много да ви радва smile3525 smile3525 smile3525на майчето бързо възстановяване Hug

# 752
  • Мнения: 3
Честита дъщеричка на мама Таничка,да ви е жива и здрава и много да ви радва newsm51 newsm51 newsm51

# 753
  • Мнения: 140
Честит син на Юлияна и дъщеричка на Таничка! Да са ви живи и здрави малките съкровища!

Седмицата започва ударно с много бебоци! Дано така да върви и нататък  Hug

И още едно питане: фотоепилацията подходяща ли е по време на бременност? В задружно има много добра оферта и се чудех дали е ок по време на бременност да се прави такова нещо?

Ето я и сделката ако някой се интересува: http://www.zadrujno.bg/718/fotoepilacia-IPL-aparat-record-mishni … dio-orhideya.aspx

Последна редакция: пн, 27 юни 2011, 14:09 от Капризче

# 754
  • Мнения: 714
Yuliana_,честито!Да е жив и здрав малкият Християн-да расте здрав и умен и да ви носи само радост и гордост! smile3525 smile3525
 semruna ,Дела,Кристи стискам палци всичко да е наред и при вас! Praynig
 Капризче,  bouquetнормално е това подуване и доста дискомфортно лично за мен!Говори с доки,ако си притеснена,но не се шашкай излишно! Peace
  Стиснати палчета на всички и чакам с нетърпение следващата прекрасна новина! Heart Eyes
Таничка,честита дъщеричка Сиана-да е здрава и послушна newsm51 newsm51
!На въпросите ти мисля ,че е най-добре да отговори някой консултат от ЛЛЛ!Аз нямам опит,но смятам ,че за 2  от нещата за които питаш са строго индивидуални-според мама и бебе!
Относно цеденето-има специални  лъжички ,които са по- добър вариант от шишето,но и аз ще следя с интерес отговорите на мамите с опит!Успех!

# 755
  • Мнения: 0
Юлеее, честита ти радост, многоо да те радва твоето момче!! Бързо да се възстановиш и да кажеш как мина раждането!!! Мнооогоо целувки и на двама ви!!!

# 756
  • Мнения: 146
Благодаря ви !

# 757
  • Мнения: 132
ЮЛИАНКА ЧЕСТИТА РАДОСТ.НЕКА МАЛКИЯ ХРИСТИЯН БЪДЕ ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА ВИ РАДВА  newsm51 smile3525 newsm51 БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ТИ ЖЕЛАЯ  Hug

ТАНИЧКА ЧЕСТИТА РАДОСТ И НА ТЕБЕ  newsm51 ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА

# 758
  • Holland
  • Мнения: 32
Поли, Мегасен, Дела, Сноу, Калоянис, Юлияна - Честити ви рожби милички !!! Hug Grinning

Нека да ви носят само радост, щастие и много гордост.
На вас пожелавам бързо възстановяване. Peace



Uploaded with ImageShack.us

# 759
  • Мнения: 13
Честито момченце на мама Юлияна!
Честито момиченце на мама Таничка!
Да растат здрави и прекрасни дечица!

Таничка, успех с кърменето! Това,което мога да те посъветвам от личен двугодишен опит като кърмачка е, противно на всички мнения, да не се цедиш до край. Нямам представа колко грама суче бебето ти, но предполагам знаеш, че не плачат само от глад. За успешно кърмене важи правилото "предлагането зависи от търсенето", т.е. ако изцеждаш повече, отколкото е нужно за бебето, ще ти се качва повече кърма, а това може да ти създаде голям здравословен проблем, както и допълнителния ангажимент да цедиш, за да облекчиш болката,което си изисква доста време и внимание. Та с две думи - моят непрофесионален съвет е да кърмиш бебето на поискване - така ще си спокойна, че няма да гладува, а и кърмата ти ще се регулира по-бързо. И без това режим на толкова малко бебе никой до сега не е успял да създаде.

# 760
  • Мнения: 22
За масажа против колики: Прави се с бебешко олио или зехтин,след банята вечер да си спокойно . Бебето е на една страна,като  тати го придържа и вие правите въртеливи движения по цялото гръбче с лек натиск. След няколко минути започват да "излизат трънчетата" между плешките и долу на кръста над дупето. Според мен са си заваляни косъмчета де , но някои мами твърдяха ,че бебенцата им нямат мъхче по гърба и нямало как да са заваляни косъмчета...Та във всеки случай не вреди , аз го правих няколко пъти и аз бях по-спокойна Simple Smile Все пак баба Ванга го е препоръчвала едно време с мас Simple Smile


Честито бебче на мама snow_77 и на мама Magasen! Здравички да сте всички  и бързо възстановяване!

tzveta33: ами за триъгълника махам всичко наред,без контра,  че вече нищо не виждам и нямам как да си докарам прическата  Mr. Green кола не ти препоръчвам , може да стане възпаление на подкожно косъмче ... баш сега не му е времето...  

kaloqnis2007, Yuliana_ е, tani4ka___: Честити ви рожбички златни , да са ви  здравички и много да ви радват Simple Smile


tani4ka___:
и моят съвет е да кърмиш на поискване, било то е през час в началото. Алекс ми висеше по 30-40 минути на циците в началото , да не кажа постоянно , че и на мен млякото ми слезе към 4-5 ден. Коластрата е много хранителна и няколкото грама са си по-добре от колкото 20-30 гр АМ от шише. Изчакай няколко дена, ще се регулират нещата , с шишето рискуваш да ти откаже тотални цица . Питай и консултантите за да си по-спокойна.


Bo4inka: аз съм за кафето, стига да не вали де Simple Smile

# 761
  • Мнения: 31
Юлианка, честито бебче! Да ви е жив и здрав Християн, много радост да ви носи!

Таничка, честита дъщеричка! Да е жива и здрава!

# 762
  • Мнения: 323
Честито момченце на мама Юлияна  bouquet!Да е живо и здраво и само радост да ви носи. Hug
Честито момиченце на мама Таничка  bouquet!Да ви е жива и здрава малката принцеса. Hug

# 763
  • на село
  • Мнения: 34
Честита бебка Влади на мама Калоянис,

Честит син Християн на мама  Yuliana_

Честито на мама Таничка за малката Сиана

Пожелавам на всички бебета да са живи и здрави,
много послушни и да папкат за да пораснат големи!
На техните мами бързо възстановяване Hug newsm51

[/size]

На всички чакащи големия ден fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 764
  • Мнения: 0
Чeстити дъщерички на Калоянис и Таничка!  bouquet
Честит син Юлияна!   bouquet
Да растат здрави и щастливи!
 Hug Hug Hug
аз до преди малко бях на разходка сега пуснах пералня с бебешките дрешки Heart Eyes тия дни ще приключа с тяхното пране,гладене и прибиране ,ще си наглася и моите неща за болницата да сме готови,уж има време,но така ще ми е по спокойно
момичета,които вече родихте какво белио използвахте в болницата,а и сега обсъждали сме го,но всеки различно казва и още го мисля това,засега умувам да си зема за еднократна употреба за болницата,но за в къщи newsm78 благодаря предварително Hug аз тия дни все ви питам едни неща,първо за прането,сега това.... hahaha но сега са ми на днвен ред и затова
танчето се губи дано е ок,това от мен засега,ще се вклуча пак в новата темичка,да видим кое бебче ще е първо там Mr. Green Hug

Общи условия

Активация на акаунт