Отговори
# 660
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ! Как сте в жегата?

Нов клип на    ASKASONE Asi&Demir - Korkma

# 661
# 662
# 663
# 664
  • Мнения: 0
Eдна от любимите ми снимки

# 665
  • Мнения: 0

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:46 от elma

# 666
# 667
# 668
# 669
  • Мнения: 0
Във фейса има стари интервюта....ето част от едно с Бурчинела, периода е 28.12.2008

Intervju Burcin Terzioglu od 28.12.2008(period pauze u snimanju,epizode koje se sada prikazuju(poslije 5 godina), Tubina kriza

(dio intervjua)

Dugo glumite u serijama?


Zasluge što glumim od 4.- 5. godine pripišite mom ocu, nastavila sam i u srednjoj, međutim nikad nisam prihvatala glavne uloge u serijama, jednostavno nisam bila spremna za to.


Gluma u seriji Firtina postala je realnost, nije se završilo sa serijom, ostali ste s Muratom Yildirimom? Kako Vam se to desilo?

Naravno da se nije završilo, zapravo, naša ljubav se nije tako brzo i naglo rodila.Znao je sjediti i smijati se za vrijeme serije kad su nas pokušavali spojiti, jer tad zaista nije bilo ništa između nas. 2 mjeseca prije završetka serije počeli smo vezu i kad se završila serija, smatrali smo da bi bilo lijepo da je nastavimo, nije bilo pregovora kad je srce u pitanju.


Tuba i Murat snimaju ponovo od januara u Antaky, plaši li vas njena blizina(tooooo novinarrrrrr, to je pitanje)

Da, postoje poteškoće vezane za to, izazovi kojim treba odoljeti...ja sada snimam opet i idem u drugi grad takođe, smatram da je naša veza solidna, ali isto tako znam da će vrijeme udaljenosti učiniti svoje, testirati našu vezu.Murat je odlučio da ide tamo, ohrabrio je i mene da odem u drugi grad snimati, da posao ne trpi...

Smatrate li da najveće ljubavi ne završavaju srećno?

Da, one koje naglo nastanu, tako se i završe...to je pravilo(smijeh)

http://www.facebook.com/note.php?note_id=179703122081622

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:52 от elma

# 670
  • Мнения: 0
Eто и едно интервю с Мурат/ лично аз не съм го чела това/

Murat Yildirim, dio intervjua iz januara 2009.godine...
Uradio sam sve za ljubav...


Gostujući u jednom show programu Murat Yildirim je izjavio da trenutno želi da se posveti samo projektu "Asi", novi projekti još uvijek ne dolaze u obzir. "U junu će biti završeno snimanje serije, od toga sve zavisi. Ni sam ne znam šta će se desiti poslije toga", rekao je Yildirim. "Projekti će dolaziti, siguran sam i prisiliću se da ih radim, ali ne znam u kojem narednom ću se uspjeti naći kao u "Asi", tako da je više vjerovatno da počnem raditi predstave pozorišne, nego li serije", rekao je Murat.

Objasnite nam "Asi trougao" ili vaš odnos sa glavnom glumicom

Interesantno ste to nazvali...bio sam u Antakyi 2 godine i vjerujte da mi je svaki novi dan tamo donosio nova iznenađenja, s kojim sam se morao naučiti nositi i uživao sam u tome, ja volim svoju profesiju, i ne gledam je samo kao posao koji je trebalo odraditi, nego posao koji sam zavolio, dakle u Antakyi sam otprilike uradio sve za ljubav...to tako treba zar ne?

Zašto onda za brak kažete da ste to jednostavno htjeli i odradili?

 
Svejedno da li ću ući u brak u 25. ili 35. ja sam to htio i uradio, jeste li zadovoljni odgovorom?


(izvor:aberturk sabah)

http://www.facebook.com/note.php?note_id=179741465411121

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 16:54 от elma

# 671
  • Мнения: 3
Цитат
DİZİLERİ FİNAL YAPACAK OLAN ÜNLÜ ÇİFTİN AŞKLARI DOLUDİZGİN DEVAM EDİYOR



Başarılı oyuncu Tuba Büyüküstün ve sevgilisi Onur Saylak dün Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntüledi.

Setarkası.com’un haberine göre, Gönülçelen’in Hasret’i Tuba Büyüküstün ve aynı dizideki rol arkadaşı olan sevgilisi Onur Saylak’ın aşkları dolu dizgin devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde otizmli çocuklarla ilgili bir etkinliğe birlikte katılıp objektiflere poz veren çift  tatilin keyfini çıkartıyor. Görüntülerde Onur Saylak’ın keyifli halleri dikkat çekti. Görüntülendiğini fark eden güzel oyuncu Tuba Büyüküstün’ün keyfi kaçtı ve sırtını döndü.

Bu akşamki bölümüyle ekranlara veda edecek olan Gönülçelen’in oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak ilişkilerini önceleri kabul etmemiş daha sonra el ele görüntülenmişti.(Setarkası.com)


Елма разбирам малко турски и от статията разбрах това

Успелите актюори ТБ и любимия и ОС, вчера здездната двойка беше забелязана от екипа на  " Супер стар лайф", според сайта на Сетаркас е излязла информация, че според /не разбрах само дали става въпрос за ПС или за Gonulce Харсет/Туба и ролята/играта на Онур продължава и след завършването на сериала. Пише още, че преди няколко дни двамата са участвали в благотоворителни дейности за деца болни от аутизъм и и че двамата са се присъединили към изпълненията/експозициите. Онур е забелязал камерите и се е обърнал да го снимат, за разлика от него красивата актриса Туба е останала недоволна и се е обърнала на другата страна. Тази вечер екипа на ПС ще има прощално парти, а актьорите Туба и Онур, които не показваха, че имат връзка, веднага след завършването на сериала започнаха да се държат ръка за ръка.

# 672
  • Мнения: 0
Алекс, ти си съкровище  smile3525 би ли погледнала и другите две интервюта  Praynig ....сториха ми се интересни, независимо че са стари, за мен са си нови Joy Joy Joy

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 17:02 от elma

# 673
  • Мнения: 3
Елма, последното интервю на Мурат, което си постнала ни казва много да не кажа всичко

# 674
  • Мнения: 3
След мъничко идвам и ще ги погледна и тях Peace

Общи условия

Активация на акаунт