Отговори
# 675
  • Мнения: 0
ЕЛМА, АЛЕКСАНДРА, благодаря!  newsm51

# 676
  • Мнения: 0
ЕЛМА, АЛЕКСАНДРА, благодаря!  newsm51

Стеф няма за какво  Hug клипа е прекрасен  Peace

# 677
  • Мнения: 3
[quoteMurat Yildirim, dio intervjua iz januara 2009.godine...
Uradio sam sve za ljubav...

Gostujući u jednom show programu Murat Yildirim je izjavio da trenutno želi da se posveti samo projektu "Asi", novi projekti još uvijek ne dolaze u obzir. "U junu će biti završeno snimanje serije, od toga sve zavisi. Ni sam ne znam šta će se desiti poslije toga", rekao je Yildirim. "Projekti će dolaziti, siguran sam i prisiliću se da ih radim, ali ne znam u kojem narednom ću se uspjeti naći kao u "Asi", tako da je više vjerovatno da počnem raditi predstave pozorišne, nego li serije", rekao je Murat.

Objasnite nam "Asi trougao" ili vaš odnos sa glavnom glumicom

Interesantno ste to nazvali...bio sam u Antakyi 2 godine i vjerujte da mi je svaki novi dan tamo donosio nova iznenađenja, s kojim sam se morao naučiti nositi i uživao sam u tome, ja volim svoju profesiju, i ne gledam je samo kao posao koji je trebalo odraditi, nego posao koji sam zavolio, dakle u Antakyi sam otprilike uradio sve za ljubav...to tako treba zar ne?

Zašto onda za brak kažete da ste to jednostavno htjeli i odradili

 
Svejedno da li ću ući u brak u 25. ili 35. ja sam to htio i uradio, jeste li zadovoljni odgovorom?


][/quote]

Елма заповядай за мен е удоволствие Hug

Мурат Йълдъръм дава интервю през януари 2009 година....."Направих всичко за любовта"
Гост в една шоу програма Мурат Йълдъръм е направил изявление, чу в момента  иска/желае да се посвети изцяло на "Аси", за нови проекти не мисли. "През юни ще приключат снимките по сериала, от това всичко зависи. Дори аз не зная какво ще се случи след това" - казва Мурат Йълдъръм. "Нови проекти ще има сигурен съм в това, но не знам в кой ще успея /дали ще успея да се почувствам като в "Аси, така че е по-вероятно да приема и учавствам в други предложения, вместо сериали", казва МЙ.
- Обяснете ни "Аси триъгълника" или връзката ви с главната героиня?
- Много интересно го казахте/нарекохте/зададохте този въпрос. Бях в Антакия две години и вярвайте ми всеки нов ден там ми поднасяше нови изненади, с които трябваше да свикна и приема и бях щастлив/радвах се от това, аз обичам своята професия и не гледам на нея само като на работа, която е трябвало да свърша, а на като работа, която съм заобичал, тогава в Антакия по принцип направих всичко възможно за любовта......така трябва да бъде нали?
- Защо тогава казвате за брака си, че това единствено сте искали и направили?
- Все едно дали ще се оженя на 25 или на 35, аз това исках тогава и го направих, доволни ли сте от отговора?

# 678
  • Мнения: 0
Алекс newsm51

много двусмислено звучи : "Направих всичко за любовта"

...тогава в Антакия по принцип направих всичко възможно за любовта......така трябва да бъде нали?
- Защо тогава казвате за брака си, че това единствено сте искали и направили?
- Все едно дали ще се оженя на 25 или на 35, аз това исках тогава и го направих, доволни ли сте от отговора?


за какво точно говори??

за това че, се е борил за любовта си, но в крайна сметка е отхвърлен  newsm78

за това че, се е жертвал заради любовта си  newsm78

за това че, любовта и брака са две различни неща  newsm78

И как така няма значение кога ще се ожени / май му е било все тая дали ще се жени или не  newsm78

Звучи ми като много наранен мъж -  безразличие, апатия и незаинтересованост newsm78

Последна редакция: пт, 24 юни 2011, 18:14 от elma

# 679
  • Мнения: 1
Привет,мацки Hug

Алекс,Елма,за инфото и преводите, newsm51

Аз като прочетох интервюто си помислих,че говори,че е направил всичко за любовта, но има предвид в сериала Rolling Eyes...
А колкото до брака - за него няма значение възрастта щом е срещнал правилния човек...в случая изтънчената френска девойка Whistling....

/ молим да не ме замеряте със скъпи или заразени зеленчуци Mr. Green/

Обаче пък му е много странно отношението към интервюиращия - " доволни ли сте от отговора?".....

# 680
  • Мнения: 3
Елма newsm10 и аз смятам като теб, че това са думи на един наранен и разочарован мъж, който е направил всичко възможно за любовта/ визирам Туба/ но е бил разочарован или притиснат от обстоятелствата и в следствие на това и поради злополуката с Бурчин е взел кардиналното решение за се ожени за нея, още повече, че сега след като видях това интервю се сещам и за едно друго интервю, в което Туба казва, че не е била готова да сключи брак, а и Сами казва нещо аналогично за нея в интервюто по повод на раздялата. Дали това не е поредната заблуда и двамата Туба и Сами да са симулирали връзка за пред медиите, също и раздяла, а всъщност да са изиграли поредния сценарий и в интервютата си заради Мурат и Туба - Мурат е бил лудо влюбен в нея и й е предложил брак, тя да се е съгласила и след инцидента с Бурча и двамата са се почувствали виновни и са решили да загърбят любовта си и да прекратят връзката си newsm78 newsm78 newsm78

# 681
  • Мнения: 0
АААА Бонобо, може и така  Peace .....ама при него никога не се знае за какво говори  #Crazy така се е оплел в историята  #Crazy, а е умен и винаги знае как да излезе от неудобните въпроси .......

# 682
  • Мнения: 0
Незнам Алекс, всичко е възможно  Peace, но едно знам със сигурност - незнаем и 1/3 от нещата, случили се в Антакия и последствията от тях! Ясно е само че, е имало любов! Оттам насетне - кой, защо, как е направил, казал и т.н. са само догадки, основани на косвени неща, хвърлящи светлина върху цялата история........Монте Карло е жив пример за това - всички винаги са мислили че, Туба избягва Мурат, защото е наранена  #Crazy а всички видяхме че, две години след края на филма, тя сияеше до него и не откъсваше поглед, а той я хвана за ръка, толкова естествено и свойски, все едно наистина не е пускал ръката и..........определено поведението на мама спрямо Мурат ......ами ако е наранил и пренебрегнал единственото ти дете, няма да  минаваш с този човек по черевния килим и да го успокояваш  newsm78 newsm78 newsm78

# 683
  • Мнения: 273




Здравейте!
Идвам с компания  Hug

# 684
# 685
  • Мнения: 0
Охо Кате, Мурат в черно  newsm03 ......размазващ е

Ето и моята приятелка  Wink

# 686
# 687
  • Мнения: 0
Малко Демир, че Мурат с тази коса, ако ще го гледаме в следващия проект такъв, да не започваме от сега  Joy Joy Joy

# 688
# 689

Общи условия

Активация на акаунт