Къде за седмица на море с бюджет от 500 лева-лято 2011-2 част

  • 38 801
  • 261
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 685
Вeлиславa, би ли споделила как беше храна?  И нещо примерно. Simple Smile И ние си направихме резервация, но чак за края на месеца, а вече нямам търпение.

# 241
  • Мнения: 163
Велислава, благодаря за информацията! Simple Smile
Това с плажа никак не ми хареса... Sad
 

# 242
  • България
  • Мнения: 757
Вeлиславa, би ли споделила как беше храна?  И нещо примерно. Simple Smile И ние си направихме резервация, но чак за края на месеца, а вече нямам търпение.
Ами за обяд задължително има поне по две различни манджички,таратор и някакъв десерт-диня,пъпеш,праскови...
За вечеря скара (кашкавал пане,кебапчета,шницел) и някаква гарнитура.
Сутрин филийки с шунка и кашкавал,айран,сладко,краве масло и т.н.т.
Случваше се и да си поръчаме нещо,но общо взето сме доволни Peace

Велислава, благодаря за информацията! Simple Smile
Това с плажа никак не ми хареса... Sad
 
Да,под всякаква критика е,поне за мен!
Но Арапя е страхотен,със свободна зона,паркинг за колите,чист и спретнат със спасители!
2 км е нищо с кола,затова не се тревожи въобще за плажа.
Само да си опазите децата от тия вируси,че ние си напатихме яко...

# 243
  • Мнения: 685
Вeлиславa, благодаря за отговора. Имам още две питания. Имаше ли много комари? В къщичките как е без климатик?

# 244
  • Мнения: 163
2 км е нищо с кола,затова не се тревожи въобще за плажа.
Да, но ние сме без превоз и трябва да използваме регулярния автобус, който отива дотам. Sad
Моля те, сподели какво точно имаш предвид под мръсен - битови отпадъци, дървета, отходни тръби и т.н., защото има разлика... Rolling Eyes Освен това, скалите по цялата ивица ли са? Няма ли "чисто" място? Мерси.

# 245
  • България
  • Мнения: 757
Вeлиславa, благодаря за отговора. Имам още две питания. Имаше ли много комари? В къщичките как е без климатик?
Никакви комари нямаше!
Вечер си е приятно,не се тревожи!
2 км е нищо с кола,затова не се тревожи въобще за плажа.
Да, но ние сме без превоз и трябва да използваме регулярния автобус, който отива дотам. Sad
Моля те, сподели какво точно имаш предвид под мръсен - битови отпадъци, дървета, отходни тръби и т.н., защото има разлика... Rolling Eyes Освен това, скалите по цялата ивица ли са? Няма ли "чисто" място? Мерси.
Ами буквално крави и кози около теб Shocked,неприятна миризма!А камъните са в самото море,едва се стъпва от тях,да не кажа никак,освен това не бях виждала толкова водорасли по плажна ивица и в самото море,колкото там!Ще се убедиш сама щом идеш Hug

# 246
  • Мнения: 1 295
Вeлиславa,къщичките на които си била далече ли са от мястото където се хранихте?В къщичките имаше ли телевизор?Вируса, който сте пипнали нали не е от храната?Извинявай за тези въпроси ,но и ние сме се насочили натам и затова питам.

# 247
  • България
  • Мнения: 757
Вeлиславa,къщичките на които си била далече ли са от мястото където се хранихте?В къщичките имаше ли телевизор?Вируса, който сте пипнали нали не е от храната?Извинявай за тези въпроси ,но и ние сме се насочили натам и затова питам.
На 2-3 мин от нас през една пътечка,която разделя Марая 1 и 2 Peace
Вирусът ни обясниха,че е от морската вода и смяната на климата!
В къщичките има телевизор,да.

# 248
  • Мнения: 1 295
ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ!

# 249
  • Panagyurishte
  • Мнения: 127
Велислава, относно вируса и миналата и тази година го хванахме същия. Педиадтърката в Царево каза, че всяко второ дете е така Sick

# 250
  • Мнения: 1 314
Много ме тревожи този факт Sad, макар че вируса  може да се хване навсякъде.
Велислава, беше ни обещала и ти снимки... Wink

# 251
  • България
  • Мнения: 757
Обещах и изпълнявам  Hug Снимките не са твърде на ниво,но ще ме извините  Blush





# 252
  • Мнения: 163
Велислава, благодаря за снимките!   bouquet
С този вирус и крави тотално ме отказа от вили "Марая". Wink

# 253
  • България
  • Мнения: 757
Велислава, благодаря за снимките!   bouquet
С този вирус и крави тотално ме отказа от вили "Марая". Wink
Олелеее,в никой случай не съм искала това  Blush
Истината е,че навсякъде може да се хване.В нашия край болницата е препълнена от него.
Ние още се възстановяваме,пазете малчуганите Hug

# 254
  • Мнения: 163
Разбира се, няма проблем! Оздравявайте! Hug

Общи условия

Активация на акаунт