Лято в Албена 2011 (тема 4)

  • 42 983
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 106
Хоп и аз  Grinning! При нас започна обратното броене - има-няма 11 дни  Laughing. Стискам палци да сме здрави и времето да е страхотно, всичко останало си зависи от нас  Peace.
Пожелавам на всички незабравима почивка!

# 16
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Здравейте, моля споделете отзиви за хотел Магнолия.
Ще почиваме в периода 1-14 август и за сега съм се спряла на този хотел. ( пуснах запитване за свободни стаи в този период за 5 нощувки ... още чакам отговора )
Хубава ли е храната ( ще сме с дъщеря ми - 1,5 годинки ) , разполагат ли с кошарки, детски кът или някакви забавления за малки деца?
Плажа хубав ли е  и т.н ; )
Благодаря!

Хубаво и слънчево лято изпълнено с много положителни емоции ви пожелавам!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 265
Лятото в Албена продължава!

# 18
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Лятото в Албена продължава!
За нас още не е започнало, но от кога съм на Албенска вълна....До там съм се разгорещила, че запалих двама мои колеги и те ще почиват на Албена това лято със семействата си. Единият на Компас в началото на юли, а другия на Алтея, началото на август.

# 19
  • Мнения: 425
Цитат на: lulumba в Ср., 22 Юни 2011, 10:59

Аз смятам при всички положения да проконтролирам изискванията ни по резервацията и в хотела, но като наближи заминаването ни. Все още има доста време, така че да звъня отсега няма смисъл. В интерес на истината след като преведох и финалната сума за почивката ни и ги попитах в мейла дали са предали и вписали подробно нашите изисквания, получих един леко врътлив отговор - били написали всичко, предали са го на хотела, но дали ще бъде изпълнено зависи и от това дали точно в този момент има точно такива свободни стаи.  За първи път ми се случва подобно усукване. Никога не сме имали проблем с изискванията досега. Надявам се да е било само презастраховане от тяхна страна и да нямаме проблеми.  

извинявам се,но под "изисквания" какво имате пред вид -освен изглед на стаята,и може би на кой етаж

Цитат на: joanna в Ср., 22 Юни 2011, 13:58

Аз пък се обадих в хотела /Мура/ и помолих за стая с изглед към морето. Казаха ми, че се доплаща по 10 лв. на ден за такъв тип стая. Такава ли е практиката по принцип, честно казано се учудих....


и ние с ме в Мура кога сте?ние от 23 юли

# 20
  • Мнения: 295
Записче и от мен в новата тема!
Много весели,слънчеви,усмихнати,романтични,незабравими моменти в Албена!

# 21
  • Русе
  • Мнения: 2 153
Здравейте, не можех да намеря отзиви за х-л Орхидея - моля, кажете за и против ако сте били там и по-важното, какви са стаите имат изглед към морето, и има ли стаи, етаж, корпус, които да са по-добри

# 22
  • Мнения: 3 993
Запис и от мен, обратното броене почти свърши, заминаваме в неделя!  Party

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
  Nature Sunny

# 24
  • Мнения: 514
На мен днес също ми отговориха уклончиво, че записват изискванията, но на място ще се види,дали има такива свободни стаи.Това от кол центъра на Съни турс. newsm78

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
Запис и от мен, обратното броене почти свърши, заминаваме в неделя!  Party

Благородна завист ме обзе.  Mr. Green А нашето обратно броене отброява цееели 33 дни.  Crossing Arms

Звезди в очите, моите изисквания зависят донякъде и от хотела. Но в общи линии са: конкретен изглед, определени етажи, тиха стая, разширена стая. Последното е задължително и няма как да не го спазят, тъй като сме заявили стая със спалня, едно самостоятелно легло и един диван, който става на легло. Това са по-големите, т.нар. разширени стаи. Тихото е задължително предвид възрастта на децата. Пак заради възрастта е и етажа. Когато малкият беше твърде малък предпочитах да сме на първия етаж - заради опасения от балкона. Сега предпочитам от втори етаж нагоре. Гледката зависи от вида на хотела и има пряка връзка не само с изгледа, а и с тишината. Миналото лято например, бяхме в Сенди (тогава Орлов) и поисках стая с изглед розариум, защото тези, които бяха с изглед към съседния хотел Малибу бяха ужасно шумни. За тройките хотели, които са в самия пясък пък задължително е да бъде изглед фронтално море, защото към басейна е шумно. Просто си оглеждаш хотела и преценяваш къде би било най-добре за децата. Аз много държа да виждам и поне малко море от терасата си, така че го има и този момент. Досега не сме имали никога проблеми в това отношение. Навсякъде персоналът е бил супер отзивчив и мил, а и при резервациите не сме имали проблеми. Да се надяваме тази година да не се "изненадаме" неприятно.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 190
Видях прогнозата за Варна,до 01.07 нещо не ми хареса.Минималните някои дни ще са 8 градуса,а максималните 17.Дано да не се сбъднат.

# 27
  • Мнения: 133
И ние имаме повече от месец до морето, на всички, които тръгват скоро - весело изкарване! Hug

# 28
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И ние имаме повече от месец до морето, на всички, които тръгват скоро - весело изкарване! Hug
А ние имаме точно два месеца до нашето море Simple Smile Чакаме със нетърпение! За загрявка, малка почивка на Банско!

# 29
  • Мнения: 82
Стаите се разпределят от управителите на хотелите. Оправданието, че този туроператор няма стаи с изглед море са само измъкване от ситуацията. Посочвайте изискванията си, но не разчитайте на 100% че ще бъдат спазени.

Общи условия

Активация на акаунт