След "1001 нощ" - приказката продължава с проектите на любимите ни актьори - 181

  • 32 982
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 017
ДОБРО  УТРО!!!    bouquetHeart Eyes

НЕПРИЯТЕН МОМЕНТ СА ИЗЖИВЕЛИ  МАМА БЕРГ И ТАТКО ХАЛИТ,НО В ТЕЗИ ЖЕГИ ДЕЦАТА СА УЯЗВИМИ,СИГУРНО СЕ Е ОБЕЗВОДНИЛ,НО НАЛИ ВСИЧКО Е ПРЕМИНАЛО БЪРЗО,ТОВА Е ВАЖНОТО baby_neutral Heart Eyes ЗА ВСЕКИ РОДИТЕЛ ТОВА Е ГОЛЯМО ИЗПИТАНИЕ #Crazy

МОМИЧЕТА,МНОГО ВИ МОЛЯ,ПУСНЕТЕ МИ ЛИНК НА КАНАЛ Д  И СТАР ТВ baby_neutral В ДРУГА КЪЩА СЪМ #Crazy newsm78,А МНОГО МИ СЕ ИСКА ДА ВИДЯ ДНЕШНОТО ПРЕДАВАНЕ НА КАНАЛ Д.....

НА ВСИЧКИ ЖЕЛАЯ ПРЕКРАСЕН ДЕН newsm51 smile3525    love001  love001  love001

  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 617

               Краси, за теб!

          http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=eurod

          http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=euros

# 77
  • София
  • Мнения: 1 017
marman , wavey newsm44  love001  love001  love001

# 78
  • Мнения: 11 116
Добро утро!

Мари, Hug!
Варна, предната вечер е ситуацията с Али - това означава, че вчера на снимките и на двамата не им е било лесно след такава напрегната нощ. Най-вероятно е било  летен вирус, от тези които връхлитат внезапно с висока температура.  По-ценно от  здравето няма. Сега ми идват наум и думите на Шех: "Нищо не е по-важно от сина ми." Представям си в каква паника и тревожност са изпаднали. Дано вече всичко е отминало и наистина да се  отдадат на почивка и спокойствие, да си бъдат по цял ден тримата.
Благодаря ти за превода! Hug Hug

Стеф, много са сладки и двете мечета! Голяма красота! Hug
Краси, кафето е чудесно!  Hug
марманчи, всеотдайният ни, ранобуден репортер! Hug Hug Hug

Приятен ден на всички! Стефи е права - толкова много си ги обичаме! Heart Eyes Heart Eyes
Благодаря на Мишел за този клип, в който са събрани толкова любими моменти...  bouquet



# 79
  • Мнения: 23 392



Всъщност човекът беше писал, че Халит, Окан и Мерием са били на сета. За Берг нямаше нищо, може да си е останала вкъщи. Някои сцени от първи епизод на новия сезон могат да се заснемат и след паузата предполагам.

# 80
  • Мнения: 11 116
Сцената с локума - как ли е завършила?
Дали ще бъде потърсена отговорност от Ибрахим заради Садъка?!

# 81
  • Мнения: 23 392


На Хю и Лео може да им се размине, ако цялото внимание се прехвърли върху ситуацията със султана. Предполагам, че ще настане суматоха. Всъщност Хюрем със сигурност ще се отърве, това се знае, въпросът е каква ще е съдбата на Лео.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 017
НАДЯВАМ СЕ ИМЕННО В СУМАТОХАТА  ЛЕО ДА ИЗБЯГА  .....

# 83
  • Мнения: 4
Добро утро!
Хубава събота ви пожелавам! Hug Hug Hug
Много съжалявам за това,което са преживели тримата!
Особено,когато се случи за първи път,е много плашещо..
Дано бързо е отминало! Hug
Щом Халит е бил на снимки,вероятно Али е по-добре! Hug
Наистина,по-ценно от здравето няма! Hug

Усмихнат ден на всички ! Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 4
Сцената с локума - как ли е завършила?
Дали ще бъде потърсена отговорност от Ибрахим заради Садъка?!
Снощи си мислех дали първа серия от новия сезон не я заснемат сега,за да могат актьорите,които излизат от сериала,да се занимават с новите си проекти..
Ами,Ибрахим я вкара в сарая,само сега  Матракчъ да не си го отнесе и той-представям си какви ще бъдат разочарованието и болката му,когато научи коя е  е тя и в каква игра го вкара.

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 13:49 от fresh13

# 85
  • Мнения: 4
Момичета,благодаря за новините! Hug Hug Hug
Варна,за превода на всичко ново!  bouquet
Краси,кафето е чудесно!  bouquet

# 86
  • Мнения: 11 116


На Хю и Лео може да им се размине, ако цялото внимание се прехвърли върху ситуацията със султана. Предполагам, че ще настане суматоха. Всъщност Хюрем със сигурност ще се отърве, това се знае, въпросът е каква ще е съдбата на Лео.
Интересното е, че Ибрахим осведоми султана за заминаването на Лео. Ако Лео остане жив след случката с локума - Ибрахим ще трябва да го крие, а след това? Но Хюрем ще знае, че това не е така...Ще каже ли на султана, защото тя се страхува в същото време как ще реагира Сюлейман от разказите на Ибрахим за нея и Лео...

Фрешче,  Hug Hug!

# 87
  • Мнения: 4


На Хю и Лео може да им се размине, ако цялото внимание се прехвърли върху ситуацията със султана. Предполагам, че ще настане суматоха. Всъщност Хюрем със сигурност ще се отърве, това се знае, въпросът е каква ще е съдбата на Лео.
Интересното е, че Ибрахим осведоми султана за заминаването на Лео. Ако Лео остане жив след случката с локума - Ибрахим ще трябва да го крие, а след това? Но Хюрем ще знае, че това не е така...Ще каже ли на султана, защото тя се страхува в същото време как ще реагира Сюлейман от разказите на Ибрахим за нея и Лео...

Фрешче,  Hug Hug!
Има възможност да се развият нещата .При все,че серията свърши така,дано се използват тези моменти-да има тръпка и повече интерес за на,зрителите..По всяка вероятност и за Лео това ще е последен епизод.
Mydream,kлипчето е прекрасно-спомних си много мили  моменти! Hug Heart Eyes
Мишел   bouquet

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 10:51 от fresh13

# 88
  • София
  • Мнения: 1 017
КАКВОТО ЩЕ СТАВА В СЕРИАЛА ПОНАТАТЪКА САМО  МЕРАЛ ЗНАЕ #Crazy newsm78,А МОЖЕБИ И НЕ СЪВСЕМ. ТАЗИ ПАУЗА МЕЖДУ 1 И 2 СЕЗОН ЕДВАЛИ ЩЕ Е ПОЧИВКА ЗА НЕЯ... ooooh!
МИСЛЯ СИ ,ЧЕ МЕРИ НАЙ ЩЕ Е ЩАСТЛИВА ОТ ВАКАНЦИЯТА И ЧАКА МИГА ДА ЛИТНЕ ЗА ГЕРМАНИЯ Joy,ЗА НЕЯ СЪЩО БЕШЕ ГОЛЯМО ИЗПИТАНИЕ,НЕ САМО РОЛЯТА НА ХЮРРЕМ,НО И АДАПТАЦИЯТА И В ДРУГА ДЪРЖАВА,НИЩО ЧЕ НОСИ И НЕЙНИ ГЕНИ hahaha bowuu
ХАЛИТ ВИЗУАЛНО СЕ ПОДГОТВЯ ЗА ВТОРИ СЕЗОН ОЩЕ ОТ СЕГА,БРАДАТА МУ ЗНАЧИТЕЛНО Е ПОРАСНАЛА,НО КАК ЩЕ СТАВА ЗАСТАРЯВАНЕТО МУ ,ТОВА МНОГО МИ Е ЛЮБОПИТНО #Crazy newsm78

# 89
  • Мнения: 4
И нас мен ми е интересно,Краси! Hug
И султана,и Махи,а кога ли ще се появи и  порасналия Мустафа?!
Голям чаровник е Мехмед Гюнсюр и от това ,което прочетох,и много талантлив.

Последна редакция: сб, 25 юни 2011, 10:48 от fresh13

Общи условия

Активация на акаунт